0

@patrykzmc2000 miałem to napisać :)

0

@Emhyr nie no na zebrania idzie ich tam z 15%. Dodatkowo online, nawet w dzwonić się Kur. Nie potrafią

1

@Emhyr Ja bym sprzedał inwestorom 49%. To nasz jedyny ratunek by wyjść z tego gówna

0

@kanver_ pisałem już dziś komuś. Felix miał u nas zarabiać 0,5mln,ale LA liga nie akceptuje takich pensji nawet gdy tyle faktycznie się płaci. Wpisali że ma 4mln jako limit Barcy.

0

@Albatros co ty, on też pewnie bidny, pewnie Laporta mu krewny hajs, bo Niemcy za dźwignie nie zapłacili

3

@Albatros ze względu na naszą sytuację finansową, za kolację zapłaciła agentka Haalanda

0

@Emhyr Laporta to sobie może conajmniej pizze zamówić. Na razie to Ch. Z dźwigni i jego wałów.

1

@kanver_ wiesz ze nawet gdyby chciał to LA liga wycenia jego zarobek? Felix miał grać za 0,5mln pensje, ale LA liga wpisała że zarabia 4mln bo tak go oceniają. Więc nawet gdyby chciał to LA liga nie pozwala

0

@VeB 1899 może wkoncu przestaną się nabierać na wielkiego Poczetino

0

@Fenelon mbappe. Grubo wam odprd. Jak on robi ten swój pseudo. Show. My kasy na nic nie mamy. A mbappe przyjdzie

0

@cules100pro fizjoterapeuta znaleziony.
Deco dziś powiedział że nic w temacie trenera się nie dzieje. Więc nie licz na to

0

@Explode a już miałem nadzieję

4



Tyle dobrego, ale trzeba mieć niezły tupet, koleś był vice ministrem rolnictwa, nie zrobił nic, a teraz przyłazi jaki to Kur. Nie jest dobry dla rolników.

0

@Bobo25 Wszystko sobie dodacie, łykniecie, dyskusja jak ze ściana. Nie Konfederacja po odejściu Korwina oraz zapewne za chwile Brauna to niczym w pogladach sie różnić nie bedzie przy Wiplerze od Pisu. Chodzi o władze, a nie poglądy. Konfa chce dojśc do władzy i pewnym jest koalicja PIS+Konfa w sytuacji wiekszości w sejmie. A jak to sie by wydarzyło, to napiszecie, że przeciez logiczne ze chca wprowadzić swoje reformy. Wiec po co ta ściema przed?

0

@Piernik Które to okręgi?

0

@cules100pro Hm, masz racje, nie wiem co i gdzie widziałem, ale dużo taniej. Mój błąd.

1

@priest9999 Okropny, nudny styl.

0

@Piernik Przecież ida z Pisem do wyborów to czym sie różnia?

3



Jeśli miałby wrócić LE to ja po ponad 20 latach odpuszczę oglądanie Barcy. Jest to najgorszy model gry jaki obecnie istnieje w piłce. Taktyka pierdyliarda głupich podań nic nie dających. Okropnie się zespoły LE ogląda. I nie chodzi o to że miał tryplet, bo w składzie miał historycznie najlepszych piłkarzy plus Iniesta, Xavi itd.

0

@cules100pro Jakos Adidas sporo płaci Realowi, a koszulki 50% taniej

0

@lntrowertyk Na pewno tańsze. Nike z cenami to koszmar.

1

@Emhyr my nawet gdybyśmy chcieli to nasza świnka skarbonka nie chce

1

@Awtameok_Klana a to że Ruscy wiecznie pitola o wojnie atomowej to jakoś nie przeszkadza. Zwykła gierka mocarstw, nic więcej. Przy wystarszonych społeczeństwach można więcej

4

@Awtameok_Klana rozumiem że to Pan i władca Europy?

0

@FcPortoFan1999 w czasie wojny wszystkich zgarną, tych co hajsu nie dostali też

1

@Kamilos84 nie nie ma. Pokażesz mi jakiegokolwiek Polskiego polityka, który mówi że tak? Bo dziś zdementowaly to wszystkie kraje z Duda i Tuskiem na czele

18

@Kamilos84 jeszcze raz zapytam bo nie do słyszałeś.
Ktoś każe ci pomagać?
Ktoś wysyła Polskiego żołnierza na front?

40

@Kamilos84 a ktoś Polskiego żołnierza wysyła na front?

0

@negreanu no ale na strajku mają transparenty polexit. Przecież do tego się odnoszę, co sobie dodajesz? To wolny kraj, chcecie, strajkujcie. Co mnie do tego. Piszę że to nie strajk rolników bo wpielo się pod to spore grono

0

@michal26 no to nie nazywaj tego strajku, strajkiem rolników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?