La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

1

A propos wysyłania wojsk na Ukrainę. Ale by Polscy żołnierze co poszli do woja aby siedzieć na piździe za dobry hajs i odejść na emeryturę za młodu by się zdziwili jakby wylądowali w okopie.

1

@bartekvisca I siedź w takim okopie tygodniami a czasami nawet miesiącami..

2

@FcPortoFan1999 W tej sytuacji piję do polskich żołnierzy,którzy naprawdę w dupie mają służbę tylko hajs,hajs,hajs. Znam wielu ludzi w wojsku i naprawdę oni otwarcie mówią, że w razie wojny to mało kto nadaje się tam do walki.

0

@bartekvisca Mają szczęście służyć w czasach pokojowych(jeszcze) bo w czasie wojny to ten hajs będzie dla nich nic nie warty.

0

@FcPortoFan1999 w czasie wojny wszystkich zgarną, tych co hajsu nie dostali też

0

@tbas O ile Ci już nie zdążą się w porę wymknąć z tego kraju.

0

@bartekvisca Tyle,że część z nich zadekuje się tym sposobem na bezpiecznych posadach i być może nawet wyjda lepiej niż ci z poboru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?