tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz przeczytaj to jeszcze raz co napisałem, a jak już przeczytasz to uruchom myślenie, albo nie wiem wklej do czata AI to może zrozumiesz.
14
Nie ma jak to gwizdać na swoją legendę. Idioci
5
Jezu jak ja nie lubię jak piłkarze zachowują się jak baby. Wielki cios, normalnie nokaut
1
@Forsyth ale ty wiesz ze tu chodzi o to że kupowali sobie to mba, nie chodząc i nie robiąc ich o czasie trwania nie wspominając ? Bo w takiej formie to każdego możesz zjechać co robi mba na każdej uczelni
1
@Aragorn33 przyzwyczaiłem się do tego że LA bamba to głównie Konfa.
1
@PatrykBarca niech robi, za więcej pójdzie do Pl. Chodź jak znam życie nie będzie chciał odejść
2
@Aragorn33 pisałem wcześniej. Rolnicy robią błąd że wpuszczają narodowosciowcow do strajku, którzy w dupie mają rolników tylko robią swoje interesy
1
@Ptasior niestety robi rok przerwy. Więc do nas nie trafi :( czysto pod RM :(
0
@bartas97 Chyba wolałbym xabiego w RM od Klopa. Lubię piłkę Niemca i niechcialbym go w RM
0
@bartas97 Xabi trafi do lvp
1
największym wzmocnieniem RM nie będzie Mbappe, a Klopp za rok.
1
@stickie nie oglądałem. Więc niestety nie wiem jak poważna
3
Osimhen kontuzja
10
Ale Kiwior fajnie się rozwija. Arteta naprawdę daje rade. Bo Kiwior strasznie elektryczny, a widac że daje rade z meczu na mecz
0
@MESSIah16 czyszczą magazyny :)
1
@Mns21 wszystko wynika z faktu że Getafe zagrało wysoko. Wtedy my mamy autostradę. Tylko nikt teraz tak nie gra
0
@Criss18Barca chyba nie. Oni dają to na oddzielnym kanale. Tak mi się przynajmniej wydaje
0
@ArterkHD ja wczoraj. Rozliczyłem się 15.02
0
@Yoshi94 od razu też o tym pomyślałem pisząc to. Vini robił szum, ale był fatalny w wykończeniu
1
Wykończenie Roque pozostawia bardzo dużo do życzenia :) ale do piłki wyszedł świetnie. Tak wiem, tak wiem ma 18 lat. Bla bla bla
2
Zapomniałem jakie to uczucie gdy jest jakakolwiek minuta meczu i my nie martwimy się o wynik. To juz z pół roku
0
@Arden no to akurat wina Getafe. I to dokładnie był problem Barcy. Bardzo wysoka obrona i mecz z RM udowodnił ze tak się nie gra. Dokładnie to samo zrobiło z nami
1
@Alex1995 Iga ma czasem takie dni że lubi sama ze sobą przegrac. Czasem poprostu zawsze za bardzo chce w wymianach w linie trafić. Ale po meczu powiedziała że była zmęczona, a fizyczne samopoczucie jest kluczowe w tenisie u Igi
0
@Luciano99 no są piłkarze zagrożeni wykluczeniem z Bilbao. Więc logiczne że zmiany powinny być
2
Araujo i Leewy powinni zejść. Mają ryzyko żółtej. Po co Xavi ryzykuje?
0
3 minuty, błąd obrońcy. 100-tka już była :)
0
@AmigoBlancos nie bądź taki pewny. My i bark wielbłądu w obronie. Nie pamiętam. Jak strzelimy z 1,2 jeszcze
0
@Dzieniu no i po jakimś ping pongu nam wcisną
1
@don'T.R.I.P.e chcesz by pół składu wypadło na 3mce
2
@kanver_ ale przyjmie chociaż raz piłkę?