tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilku05 te dwa mecze zabrały nam możliwość walki o majstra. Teraz już po ptakach
0
Spokojnie Manzano się obudzi po przerwie
0
@against_modern_football ja na safari śmigam. Chrome nie pamiętam kiedy dotknąłem. Na telefonie opera
0
@AlwaysBlaugrana przecież to pismaki wymyślają. Wszystko wymyślają, De Jong ich pojechał, a ostatnio nawet oficjalna poszła by wielki Miguel przestał bzdury wymyślać. A temat zostania Xaviego wrzuca największy ściek, Sport
7
Haha, się wpierdzielił :)
2
@KRISU77 w f1 bolid to 3/4 sukcesu. Inni nie mają z nim obecnie szans
0
@Emhyr a gdzie nasza gwiazda z LA masi
0
@cules100pro socios to nawet nie wiedzą kiedy zebrania klubu. Kompletna wyjeb.
5
@Safrani a wszystko to powinno się wkoncu zakończyć tak jak wszyscy wiedzą, sprzedać 49% udziałów Barcy inwestorowi za grube miliardy i zacząć tworzyć projekt w modelu np. Bayernu. Może wkoncu też skończą się informacje o sprawach sądowych i wałach prezesów Barcy od ponad 20lat.
0
@Mattems Jak ze wszystkim innymi partiami. Ważne by pilnować objętości treningu w skali tygodnia, ale przynajmniej jeśli chodzi o moje doświadczenie, ćwiczyć blisko upadku, oraz progresować, a nie jakieś lekkie ciężary, 8-10 powtórzenie szczęśliwi.
1
@maroon Nie wiem z którego serwisu korzysta Pogoda na MacOS, ale tu widać ze potrafili przewidzieć, wczoraj widziałem, że było 5% na słońce. Nie to co Polskie G...
0
@gumaz Chciałem słońce :( Nic więcej :(
2
@Joe_Barbaro Na dłuższa metę nie. Medycznie udowodnione jest jak bardzo ważne słońce jest dla organizmu.
0
Jak to media nakręciły jak piękna pogoda dziś będzie. A tu patrzę na radar, cały kraj w grubych chmurach :)
0
@Fake69 Dokładnie
0
@PatrykBarca Teraz widzę ze kosa wystawił w RPA mojego Macbooka. Kur, no taki sam
0
Ja prdl ale koles rozbity w Gromdzie, a i tak wygrał.
1
@Kengo rozumiem że on ma unikat rower i wie że to jego?
4
@cules100pro za co mają Victora powołać?
0
@Cule1234 nareszcie klub zareagował na bzdury dziennikarzy.
0
@Rust_Cohle Polak z krwi i kości. Rodak, tak Kur. To możliwe, możliwe że to człowiek poprostu jest jeb- ty, a nie narodowość wpisana w paszport
1
@Wilku05 za 20 dni zniknie strona tak jak w Konfie, zapomną przedłużyć hosting pewnie.
0
https://www.pudelek.pl/marianna-schreiber-zanosi-sie-placzem-po-ogloszeniu-rozstania-przez-meza-z-pis-u-nie-znalazl-czasu-by-powiedziec-mi-to-w-twarz-7001256568761312a
Prawdziwe dramaty.
0
@TR3YWAY Tez lubie oglądać Gromde
0
@LM10GOAT Jutro Sport. Christensen na liście do sprzedaży. Bla bla bla
1
@(C)Puyol Najwyżej powiedza ci na odprawie bys z kieszeni paczke wyrzucił. Zamknąć ciebie nie zamkną, raczej nie zbankrutujesz
1
@!34RC3!_0N4 Fabryka to ostatni problem. Wszyscy i tak robią w 1 tej samej, albo podobnej w Chinach. Adidas, Nike itd. Jak wszystkie ciuchy różnych brandów.
0
@Ojciec5tkidzieci Nic bym nie zmienił, odblokował. Słuchałem Trzaskowskiego ostatnio jak mówił, ze w Krakowie to wprowadzono w 1 strefie. Co to dało, no moze w tej 1 strefie jest spokojniej, ale wszyscy grzeja do pozostalych. Biznesowo to głupota.
1
@Arden No nie za darmo, kredyt ale za to tani :D
6
A wy na nasze 2% narzekaliście. W Rosji idziesz na wojne i jep Promka. Kur. kuszące.