0

@Beztroskii niech Pedri wróci na swoją pozycję. On gra jako jakiś twór lewego napastnika

2

@FCB24 mistrzu w 2025 klubowy turniej, by tam wejść musimy zagrać rundę wyżej i wygrać chociaż 1 mecz. Plus samo wyjście rundę wyżej to znowu duża kasa. Dla nas to to bardzo ważne z aspektu finansowego

1

To że faulu nie było to raczej słusznie, ale trzeba przyznać że Osimeh zrobił to mega cwanie.


0

@Marcelinho99 Kazdy to wie. Wiec trzeba wygrac rewanz i tyle. A nie płakać, wynik jest dobry dla rewanżu. Ale wiadomo jeszcze trzeba rewanż wygrać.

0

@abram3k no ogladałem na drugim ekranie mecz. Arsenal nie stworzył pół sytuacji.

3

@Peciak Co tu komentować porażka na całego. Jutro powinni wydać oświadczenie i przeprosić Wiplera za to. Wtedy sie okaże czy to zrobili z premedytacja czy poprostu jakiś idiota nie zweryfikował ze to fake konto

1

@fart No bo jesteśmy. Każdy to wie

1

Yamal w lidze musi odpoczac. Dzieciak gra wszystko

0

@Kubix93 Tak obsrane ze po bramce na 1-1 nie oddali celnego strzału

1

@michal199500hehe Jo z Granada 3-3 oraz Celta blamaz wygrany. Tu 1 strzał Napoli, ogólnie kontrola. Wszyscy chyba nie wiedza gdzie my jestesmy

0

@Michael24 Ale my gralismy dobry mecz. A Napoli słaby, wiec gdzie tu gadka że bedzie powiezienie nas oraz, że my coraz gorzej gramy. Ja uważam, że dziś akurat zagralismy lepszy mecz niż ostatnie miesiace

4

Troche nie rozumiem waszego płaczu. 1-1 na wyjezdzie. Ćwiercwinał LM, Napoli 1 akcja i gol. A jazda jakbyśmy conajmniej przegrali z 4-0

1

To Napoli widać ze jest słabiutkie. Poprostu tu nie przegrać, a w rewanżu bedzie dobrze

9

@Chucky Jego nie widac ale swoje robi na pivocie.

0

Pytanie czy nam siły wystarczy na ten pressing. No szkoda naszych sytuacji.

0

@Seledynowy Tak jest praktycznie u kazdego naszego piłkarza. Fizycznie masakrycznie odstajemy.

0

My musimy wykorzystaywac sytuacje.

0

My musimy cos takiego wykorzystac. Musimy :(

0

Nastały czasy takie, że z remisu powinniśmy być zadowoleni w perspektywie rewanżu u nas. Nie przegrać

0

To co, Włosi sie pewnie na nas rzucą w pierwszych minutach. Wytrzymać

0

Skład do przewidzenia. Pytanie czy Kounde prawa czy środek

1

@July_6_BcN Nie chciałem byc tak brutalny jak ty, ale masz sporo racji

3

@NeroTFP1 powiedziałbym nawet świetne.

0

@Borneo no mocno odpływa. On z rok w polityce jeszcze pociągnie

0

@Borneo to nie to zdziadzial. Mocno jak na niego patrzę

2

@monciaak Ja to mam wrażenie że ogladam Live. Jak juz to raczej w sekundach, a nie minutach. Pewnie od neta tez zależy

1

@Borneo On ledwo chodzi.

1

@Alex1995 Dokładnie. Sił u Magdy juz na końcówkę zabrakło.

0

@JordiAlbion Walczy mega, ale ostatnie gemy mocno Rybka zaczyna miec przewage. Raczej w końcu Magde złapie i pewnie 6-4 sie skończy :(

0

@FcPortoFan1999 A dlaczego nie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?