tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii niech Pedri wróci na swoją pozycję. On gra jako jakiś twór lewego napastnika
2
@FCB24 mistrzu w 2025 klubowy turniej, by tam wejść musimy zagrać rundę wyżej i wygrać chociaż 1 mecz. Plus samo wyjście rundę wyżej to znowu duża kasa. Dla nas to to bardzo ważne z aspektu finansowego
1
To że faulu nie było to raczej słusznie, ale trzeba przyznać że Osimeh zrobił to mega cwanie.
0
@Marcelinho99 Kazdy to wie. Wiec trzeba wygrac rewanz i tyle. A nie płakać, wynik jest dobry dla rewanżu. Ale wiadomo jeszcze trzeba rewanż wygrać.
0
@abram3k no ogladałem na drugim ekranie mecz. Arsenal nie stworzył pół sytuacji.
3
@Peciak Co tu komentować porażka na całego. Jutro powinni wydać oświadczenie i przeprosić Wiplera za to. Wtedy sie okaże czy to zrobili z premedytacja czy poprostu jakiś idiota nie zweryfikował ze to fake konto
1
@fart No bo jesteśmy. Każdy to wie
1
Yamal w lidze musi odpoczac. Dzieciak gra wszystko
0
@Kubix93 Tak obsrane ze po bramce na 1-1 nie oddali celnego strzału
1
@michal199500hehe Jo z Granada 3-3 oraz Celta blamaz wygrany. Tu 1 strzał Napoli, ogólnie kontrola. Wszyscy chyba nie wiedza gdzie my jestesmy
0
@Michael24 Ale my gralismy dobry mecz. A Napoli słaby, wiec gdzie tu gadka że bedzie powiezienie nas oraz, że my coraz gorzej gramy. Ja uważam, że dziś akurat zagralismy lepszy mecz niż ostatnie miesiace
4
Troche nie rozumiem waszego płaczu. 1-1 na wyjezdzie. Ćwiercwinał LM, Napoli 1 akcja i gol. A jazda jakbyśmy conajmniej przegrali z 4-0
1
To Napoli widać ze jest słabiutkie. Poprostu tu nie przegrać, a w rewanżu bedzie dobrze
9
@Chucky Jego nie widac ale swoje robi na pivocie.
0
Pytanie czy nam siły wystarczy na ten pressing. No szkoda naszych sytuacji.
0
@Seledynowy Tak jest praktycznie u kazdego naszego piłkarza. Fizycznie masakrycznie odstajemy.
0
My musimy wykorzystaywac sytuacje.
0
My musimy cos takiego wykorzystac. Musimy :(
0
Nastały czasy takie, że z remisu powinniśmy być zadowoleni w perspektywie rewanżu u nas. Nie przegrać
0
To co, Włosi sie pewnie na nas rzucą w pierwszych minutach. Wytrzymać
0
Skład do przewidzenia. Pytanie czy Kounde prawa czy środek
1
@July_6_BcN Nie chciałem byc tak brutalny jak ty, ale masz sporo racji
3
@NeroTFP1 powiedziałbym nawet świetne.
0
@Borneo no mocno odpływa. On z rok w polityce jeszcze pociągnie
0
@Borneo to nie to zdziadzial. Mocno jak na niego patrzę
2
@monciaak Ja to mam wrażenie że ogladam Live. Jak juz to raczej w sekundach, a nie minutach. Pewnie od neta tez zależy
1
@Borneo On ledwo chodzi.
1
@Alex1995 Dokładnie. Sił u Magdy juz na końcówkę zabrakło.
0
@JordiAlbion Walczy mega, ale ostatnie gemy mocno Rybka zaczyna miec przewage. Raczej w końcu Magde złapie i pewnie 6-4 sie skończy :(
0
@FcPortoFan1999 A dlaczego nie :D