tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To nie może być prawda
0
Nie ma serwisu. Nie ma Igi
0
@mientusek1407 Maja 30 dni jak online
0
@Sunxy No chyba czasy gdy przegraliśmy majstra, gdzie piłka 1metr w bramce była. Sedzia główny niejaki Lahos. Sam przyznał ze popełnił bład.
1
@betonito Wolny ale tylko na ich zasadach :)
2
@msbigd Jak to dobrze ze Auba 50 walił
2
@FcPortoFan1999
Zaraz to i Rybka wyleci z turnieju :D
1
@cules100pro Transfer za 0 Ojro. Na tym to polega.
1
@FcPortoFan1999 o to nie wiedziałem. Vekic 12 asów, widac dobry serwis
0
@mmaciass O to, ze wrzucam ci fakt, to co ty robisz, aaaaaa ale ja mam inne odczucie, stary news ( z miesiaca ), pisze o PIS ze nic nie zrobili aaaaaa, to nie istotne. No to jak mam dyskutowac
1
@FcPortoFan1999 Pierwszy mecz, zawsze ciezki.
No ale 2 przełamania. To już spora zaliczka
0
@OCZYmm Spoko, a dasz mi emeryturke po 15 latach? To ide w to
0
@mmaciass Z trolami szkoda mi dyskutować. To że PIS gówno zrobił sie nie obawiałeś, ale teraz juz tak. Koniec odbioru, nie chce mi sie dalej dyskutować.
2
@mmaciass Skoro tak, to gdzie widzisz problem z Atomówka? Sam sobie zaprzeczasz.
Tu masz jak sie ma elektrownia. Jak pisałem, nic sie nie zmieniło.
https://energia.rp.pl/atom/art39653161-elektrownia-atomowa-w-polsce-znamy-plany-na-2024-rok
1
@NeroTFP1 No sie rozkręciła dziewczyna.
1
@ranger3120 Nie było by problemu gdyby 500 Polskich firm nie kupowało tego gówna, prawda?
2
@mmaciass Atom idzie z harmonogramem u nas. Nic sie nie zmieniło. PIS nie zaczał budowy i nadal sie nie zaczęła. Byli 8 lat, czemu o tym nie pisałeś przez 8 lat, że nie zaczeli budowy?
0
@Ascend Ty masz swoja opinie jak swoja. I z tym żyjmy, atmosferka słodka, przyjemna. Pytania słodziutkie, z dupy wzięte. Dlaczego Programów nie zaisntalowano na lapsie, no faktycznie trudne pytanie. Ale o to, ze nie dostali pieniedzy na ten program to już pytania nie było.
0
@PatrykBarca nas pogonili, a my z AM sobie dalej dobrze radzimy.
0
@Ascend oglądałem, dlatego napisałem że znał pytania. I dałem Ci jaki on jest gdy ich nie zna
0
@Tomason no i jest. Dlatego rolnicy nie wylewają szamba pod tymi firmami, tylko na granicy stoją z transparentami Wolyn.
0
@budel17 to jest dla ciebie najważniejsze? Internetowe gówno, dzban roku? Dorośnijcie to nie jest fame MMA dla dzieci.
@Ascend odpal sobie komisję kopertowa. Jak sobie radzi gdy nie zna pytań. I jak rozmawia z ludźmi.
1
@Tom0VeB https://wyborcza.pl/7,75398,29437282,willa-plus-dziennikarz-rmf-i-rzadowa-propaganda.html
2
@Criss18Barca niech pomyślę,
- Czarnek sprzedaje wille bratu Mazurka
- Czarnek wypada B. Dobrze, dziwne, nie jest zaskoczony pytaniami
- Może je znał?
1
@Criss18Barca Inter obecny sezon we Włoszech to niszczy wszystkich. Sa w świetnej formie
0
@maroon A Wilka zaprosili co sianko dostał z cpk jako ekspert energetyczny?
0
@Mow_mi_Douglas spokojnie Stanowski robi debatę z rolasami i Kołodziejczak będzie. Zobaczysz jak będą po nim jechać.
@LukaszFan moze tego że całkowicie inna percepcja pytań będzie? 8 lat pis był i co Mazurek nie potrafi Czarnka rozliczyć za wielkie gówno jakie zrobił jak był ministrem?
6
Ten Arnau Martinez taki wybitny był na LA bambie, a ostatnio coś dłuuuugo średni, ciekawe kiedy kibice się naucza by nie oceniać piłkarza po połowie sezonu, czy nawet całym
0
@partymaker Mazurek jak przy Dudzie, kawałek tylko słuchałem, ale słabiutki Mazurek strasznie. No ale afera z willami była Czarnek, braciszek Mazurka. Może dlatego :)
2
Szybko poszło Girone