1

@Criss18Barca Inter obecny sezon we Włoszech to niszczy wszystkich. Sa w świetnej formie

0

@maroon A Wilka zaprosili co sianko dostał z cpk jako ekspert energetyczny?

0

@Mow_mi_Douglas spokojnie Stanowski robi debatę z rolasami i Kołodziejczak będzie. Zobaczysz jak będą po nim jechać.
@LukaszFan moze tego że całkowicie inna percepcja pytań będzie? 8 lat pis był i co Mazurek nie potrafi Czarnka rozliczyć za wielkie gówno jakie zrobił jak był ministrem?

6

Ten Arnau Martinez taki wybitny był na LA bambie, a ostatnio coś dłuuuugo średni, ciekawe kiedy kibice się naucza by nie oceniać piłkarza po połowie sezonu, czy nawet całym

0

@partymaker Mazurek jak przy Dudzie, kawałek tylko słuchałem, ale słabiutki Mazurek strasznie. No ale afera z willami była Czarnek, braciszek Mazurka. Może dlatego :)

2

Szybko poszło Girone

0

@Firestone przecież 4 banki to mało w obecnych czasach

0

@Cule1234 no to jak tylko 12 netto. To myślę że nasze szanse znacząca wzrosły z 0,001% na 0,01%

5

@mleczkoo dobrze ze to tylko na twoje

0

@tomek8756 najważniejsze by pakietu medycznego mu nie dawali bo na bank zrezygnuje

1

@priest9999 no masz rację, ale jednak to 8lat. Więc u buka postawienie na remis nie jest to głupi pomysł

9



To możliwe? 8lat?!

0

@Barcaa12 to dobrze bo wtedy też dla naszej

22



Oczywiście to tylko moja opinia, ale to dobre dla gospodarki.

1

https://x.com/Enezator/status/1759572328290160747

Brawo młody, będzie z niego mężczyzna

0

@kanver_ obejrzałeś 91 bramkę Leo?

1

@griisza Szukaj Maka z M1.

0

@betonito No i pytanie dlaczego nie strajkuja u naszych? Brach chetnych, brak tego zboża. Proste.

1

@Maciej_T Protesty sa bo UA sprzedaje do nas za tanio i bez jakości. A uwaga 500 POLSKICH firm to kupuje. Kto tu zły hmmmmm

1

@tristan87 Nie rozumiem co oni go wiecznie zatrudniaja. On nigdzie wyników nie ma, nie miał.

0

@betonito Mój szwagier np. Sprzedaje 7 gatunków ziemniaków, mając tylko jedną. Na ryneczku żre, ludzie kupują :D

4

@mmaciass Oświadczenie Intela z wczoraj
" Polska od lat jest już miejscem działalności Intela (w Gdańsku pracuje dla nas 4 tysiące osób) i właśnie ten kraj wybraliśmy na miejsce kolejnej inwestycji. Bliskość trzech zakładów: planowanego Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników Wrocław Zachód, planowanego zakładu produkcji półprzewodników w Niemczech oraz istniejącego zakładu produkcji półprzewodników w Irlandii, pomoże zwiększyć odporność i efektywność kosztową europejskiego łańcucha dostaw półprzewodników.

Intel niedawno ogłosił Grega Andersona Dyrektorem Generalnym planowanego Zakładu Integracji i Testowania Półprzewodników Wrocław Zachód. Kontynuujemy współpracę z uniwersytetami i lokalnymi społecznościami, przykładem jest umowa, którą niedawno podpisaliśmy z Politechniką Wrocławską czy też wolontariat w Miękini i Środzie Śląskiej.

Ponadto firma zapewnia, że jest niezmiennie zaangażowana w projekt i ściśle współpracuje z polskim rządem. Dodała też, że z doświadczenia wie, że duże inwestycje jak ta wymagają czasu. Nie ma zatem obaw, że Zakład Integracji i Testowania Półprzewodników nie powstanie – Intel nie rezygnuje z jego budowy, wbrew temu, co niektórzy sugerują."

Wiec żyj dalej.
Atomówka - https://energia.rp.pl/atom/art39653161-elektrownia-atomowa-w-polsce-znamy-plany-na-2024-rok

Terminal - nie słyszałem by coś miało sie nie dziać. Tu sa umowy z Dunczykami, Norwegami, nie widze tu zagrożenia.

Deal z Koreańczykami - to zawsze tak sie kończy, jak sie zmiana partii kończy, wstrzymuje sie zakup, dlaczego, a bo zawsze za tym szły korupcje. Wiec hisotrycznie, pewnie nowi płaca lepiej i znowu wybierzemy innych

3

@Tarins Zajechali. Najwieksza bzdura tego świata, tak go zajechali ze 2 lata go leczyli. Nie ma czegos takiego, zrozumiem zerwania, powazne kontuzje itd. Ale on miał miesniówki i problem był rehabilitacji, a nie zameczenia.

0

@Dalhi To nie jest tak. City meczyło sie z Kopenhaga, Real z Niemcami, Nie ma łatwych meczy na tym etapie. Ale Barca powinna wyjść by wygrać. Tyle.

0

@Seledynowy Jesli my sie obawiamy Napoli z taka kadra. To niech lepiej w ogóle nie wychodza na mecz.

1



No to jak tam La Bamba pełne gacie. Wielkie Napoli teraz juz nas zleje :P
Dodam tylko, że ten pan nigdy nie prowadził druzyny piłkarskiej jako trener, zawsze jako asystent. Słowacja to pierwsza trenerka jego.

1

@marcin62 Jak myślisz dlaczego nic się nie zmieniło, a teraz nagle strajkują Rolasy. Ktoś ich wyprowadził na ulicę. Solidarność 8lat cichutko siedziała, teraz nagle znowu aktywni. Najlepsze, że UA zła, Niemcy złe, USA zła, unia zła. A 500 firm kupujących to gówno to rodacy, Polacy :)

8

@Emhyr standardowe pierdollo dziennikarzy. A Deco, Lapcio, każdy mówi hajsu nie ma. Sprzedać piłkarzy muszą, a kupią gostka za 100baniek :)

0

@Destroyer_of_Worlds to troling i to niezły. Wielki Fermin, Balde :) Fati :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?