tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie ma to jak nakręcanie atmosfery dookoła 16-latka. Wywieranie presji jakby co najmniej Messim był.
0
@regatta52 Jebać el clasico, mecz o nic i tak bedzie
0
@WiernyKibic2012 Najlepsza gdyby była Borussia, ewentualnie AM z którym dobrze nam sie gra. PSG
0
PSG można ograć oddając im ta piłke. Wieczne podawanie wzdłuż gówno im daje, a my kontrami możemy, ale to nie nasz styl. Jesli oni zagraja na kontry z takimi skrzydłowymi bedzie słabo
0
PSG gra nudną piłke, przy dobrej intensywnosci sa do ogrania. Jedyny problem i niestety duży to Mbappe, on im tylko robi różnice. Do tego bardzo lubi z nami grać. Raczej odpadniemy.
1
@adi7adi8 co Iga fizycznie jest mocna to jej.
2
Iga pierwszy set jak cały turniej. Początek trudny, później 5-0 w gemach.
3
@TR3YWAY zobaczył możliwości lapowek, stołkow itd. To grzeje. No bo przecież nie myślisz że on tak w imię kraju i pomocy obywatelom
0
@FCB_dimiC ja bym na buku nie stawiał. Życie pisze różne scenariusze
6
Jutro sport który nie przeczyta tego newsa. Lewy odchodzi do Arabii
1
@TR3YWAY I bardzo dobrze, telewizory psują wzrok.
2
@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną
12
I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.
1
@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.
7
Nowa dźwignia Lapcia.
1
@Deviler Porto nie grało autobusu. Arsenal nie miał pomysłu na ten mecz, w sumie oba
0
@sintesox cizys, jak taki mądry byłeś to chłopie trzeba było wczoraj postawić na AM. Zarobilbys fortunę.
0
Uciekają od Lapcia na kilogramy. Każdy widzi jak to szyte jest i prdl musi. Te dziwgnie i brak dwóch wpłat to nie przypadek.
0
@ShawnC grie wczoraj świetny. Pytanie czy zmęczony zszedł czy jednak nawrót kontuzji
0
@LM10GOAT no bo my wybitnie grany. Widać że ostro dolecieliście
0
@LM10GOAT rozkręcają się. A dla nas to zmora.
0
@HERORICH2 no meczycho
0
@kacper_fcb w tym sezonie am u siebie dwa remisy, reszta wygrane. Remis w ciemno
0
No to jak mamy mieć półfinał. To Bvb tu są szanse. Reszta :) no nie. Chyba że am i u nas im z 3-0 wlepimy bo na wyjeździe są beznadziejni
1
No dziś AM takim meczem to chyba z wszystkimi by powalczylo. Wielkie meczycho ich. Kmś adios,
0
Chyba jednak am.
0
@partymaker jo masz rację. Aż wierzyć mi się nie chciało.
1
Aha, czysto trafił.
0
@baryn w pierwszym meczu z 3-0 dla Interu powinno być. W Madrycie AM jest w tym sezonie bez porażki i tylko dwa remisy.
0
Jak on tego nie strzelił, jak am odpadnie to dzieciaka czeka ostry wprdl mentalny