5



Nie ma to jak nakręcanie atmosfery dookoła 16-latka. Wywieranie presji jakby co najmniej Messim był.

0

@regatta52 Jebać el clasico, mecz o nic i tak bedzie

0

@WiernyKibic2012 Najlepsza gdyby była Borussia, ewentualnie AM z którym dobrze nam sie gra. PSG

0

PSG można ograć oddając im ta piłke. Wieczne podawanie wzdłuż gówno im daje, a my kontrami możemy, ale to nie nasz styl. Jesli oni zagraja na kontry z takimi skrzydłowymi bedzie słabo

0

PSG gra nudną piłke, przy dobrej intensywnosci sa do ogrania. Jedyny problem i niestety duży to Mbappe, on im tylko robi różnice. Do tego bardzo lubi z nami grać. Raczej odpadniemy.

1

@adi7adi8 co Iga fizycznie jest mocna to jej.

2

Iga pierwszy set jak cały turniej. Początek trudny, później 5-0 w gemach.

3

@TR3YWAY zobaczył możliwości lapowek, stołkow itd. To grzeje. No bo przecież nie myślisz że on tak w imię kraju i pomocy obywatelom

0

@FCB_dimiC ja bym na buku nie stawiał. Życie pisze różne scenariusze

6



Jutro sport który nie przeczyta tego newsa. Lewy odchodzi do Arabii

1

@TR3YWAY I bardzo dobrze, telewizory psują wzrok.

2

@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną

12



I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.

1

@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.

7



Nowa dźwignia Lapcia.

1

@Deviler Porto nie grało autobusu. Arsenal nie miał pomysłu na ten mecz, w sumie oba

0

@sintesox cizys, jak taki mądry byłeś to chłopie trzeba było wczoraj postawić na AM. Zarobilbys fortunę.

0

Uciekają od Lapcia na kilogramy. Każdy widzi jak to szyte jest i prdl musi. Te dziwgnie i brak dwóch wpłat to nie przypadek.

0

@ShawnC grie wczoraj świetny. Pytanie czy zmęczony zszedł czy jednak nawrót kontuzji

0

@LM10GOAT no bo my wybitnie grany. Widać że ostro dolecieliście

0

@LM10GOAT rozkręcają się. A dla nas to zmora.

0

@HERORICH2 no meczycho

0

@kacper_fcb w tym sezonie am u siebie dwa remisy, reszta wygrane. Remis w ciemno

0

No to jak mamy mieć półfinał. To Bvb tu są szanse. Reszta :) no nie. Chyba że am i u nas im z 3-0 wlepimy bo na wyjeździe są beznadziejni

1

No dziś AM takim meczem to chyba z wszystkimi by powalczylo. Wielkie meczycho ich. Kmś adios,

0

Chyba jednak am.

0

@partymaker jo masz rację. Aż wierzyć mi się nie chciało.

1



Aha, czysto trafił.

0

@baryn w pierwszym meczu z 3-0 dla Interu powinno być. W Madrycie AM jest w tym sezonie bez porażki i tylko dwa remisy.

0

Jak on tego nie strzelił, jak am odpadnie to dzieciaka czeka ostry wprdl mentalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?