0

@Emhyr To jakiś pseudonim Matiego Borka?

3

@Barcanajlepszyteam Nie prawda. Politycy PO nie kradną, wszystko kradną Niemcy, a PO bierze działkę od nich.

1

@Domin7777 U panie. Więc to chyba jednak nie problem Barcelony, a Hiszpańskich konowałów.

8



Nie nadaje się na polityka PIS. Oni kradną na oczach wszystkich, a i tak jest ok dla ich elektoratu

8

@michal26 nie, że zabawie się w pudelka, ale skoro po ciepłym jeszcze partnerze ona chce grać, to chyba już średnio może para byli.

1

@Vampir707 przeczytaj artykuł który wysłałem, a później mnie obrażaj geniuszu ekonomiczny.
Kurs 01.2023r - 4.65 - Euro. Kurs 01.2024 4.69, ty kur geniuszu. Wierz dalej w swoje brednie. A po drugie w Sierpniu w sprawozdaniu prognoza była na 6 mld ZYSKU. Stracił 27mld, więc za to kur. go stawiają. I słusznie bo prdl brednie.
Bez odbioru

0

@sonek 21 mld straty przez umocnienie złotego. Ok, nie wchodzę w dyskusje nie chce mi się

7

@zadafcb jakby ci powiedzieć kosmiczne straty NBP w poprzednim roku. Z zysku w mld w straty w mld za 2023. Ale wiadomo przecież to nie istotne te pralnie kasy
https://www.money.pl/gospodarka/gigantyczna-strata-nbp-znamy-kwote-to-niezrozumiale-6999797473483264a.html

2

@michal26 Raczej mało realne by grała w Miami.

1

@jakub1906 stare pryki. Wyniki to w gazecie się sprawdzało, ten zapach świeżutkiej gazety. Pani pożyczy gazetę ja tylko wyniki zobaczę.

1

@Pedri16Future u mnie widzę nie doczekali się traktorów i z buta będą strajkować. Brawo Gdańsk

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC Psg nie radzi sobie z systemem 4231. Więc mamy problem.

0

@KacperVEB on z nami to wręcz kocha grać. A teraz ma motywację bo już Realowy. Jedyny sposób to podwajanie ale niska obrona, na pewno nie granie wysoko obrona

0

@TR3YWAY A ok, widocznie nie jestem na bieżąco w tematach sportowych.

1



Co to zugajka

0

@BartekRosario A ja że nikt takiego błedu po stronie męskiej by nie popełnił. Ale mimo wszystko gdyby już ktoś był tak głupi to ma prawo decydować również.

1

@TR3YWAY argumenty Żukowskiej będą. Ma być na życzenie bo to jej ciałko i Ch. Nam do tego.

6

Dobre wieści dla nas

0

@arasz1819 nie ma innej drogi jak pokazanie Rosji że UA dalej ma wsparcie. Inaczej całe dwa lata w piach i patrząc że nagle armia Rosyjska jest nowoczesniejsza, patrz wsparcie Chin. Innej drogi nie ma.

0

@barca__rządzi no i chyba tu dobry trop może być. Skoro mocne problemy osobiste

0

@Kgorecki2500 Dorośnij w końcu.

2

@Kgorecki2500 A co mieli mówić? Że gówno dostali i nie chca broni?

1

@Bobo25 am mocno nieskuteczne. Można powiedzieć że my w pierwszej akcji gol, Lewy na 2-0 to chyba sam nie wie jak to strzelił. Później TS nam uratował tylek. Jak to w piłce nie raz jest mówione, skuteczność jest kluczowa, a nie ogólny obraz gry.

0

Alcaraz z pierwszym setem. Supcio

0

@sokot Śmierdzi jakaś choroba w rodzinie czy coś.

0

@Kamil689 No to trzeba.

0

@partymaker Średni mecz raczej. Pilnował by nic nie zepsuć. Nic więcej niż poprawnie.

5



No to jest info

2

@Emhyr Co z tym Cancelo, dziwnie to brzmi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?