tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr To jakiś pseudonim Matiego Borka?
3
@Barcanajlepszyteam Nie prawda. Politycy PO nie kradną, wszystko kradną Niemcy, a PO bierze działkę od nich.
1
@Domin7777 U panie. Więc to chyba jednak nie problem Barcelony, a Hiszpańskich konowałów.
8
Nie nadaje się na polityka PIS. Oni kradną na oczach wszystkich, a i tak jest ok dla ich elektoratu
8
@michal26 nie, że zabawie się w pudelka, ale skoro po ciepłym jeszcze partnerze ona chce grać, to chyba już średnio może para byli.
1
@Vampir707 przeczytaj artykuł który wysłałem, a później mnie obrażaj geniuszu ekonomiczny.
Kurs 01.2023r - 4.65 - Euro. Kurs 01.2024 4.69, ty kur geniuszu. Wierz dalej w swoje brednie. A po drugie w Sierpniu w sprawozdaniu prognoza była na 6 mld ZYSKU. Stracił 27mld, więc za to kur. go stawiają. I słusznie bo prdl brednie.
Bez odbioru
0
@sonek 21 mld straty przez umocnienie złotego. Ok, nie wchodzę w dyskusje nie chce mi się
7
@zadafcb jakby ci powiedzieć kosmiczne straty NBP w poprzednim roku. Z zysku w mld w straty w mld za 2023. Ale wiadomo przecież to nie istotne te pralnie kasy
https://www.money.pl/gospodarka/gigantyczna-strata-nbp-znamy-kwote-to-niezrozumiale-6999797473483264a.html
2
@michal26 Raczej mało realne by grała w Miami.
1
@jakub1906 stare pryki. Wyniki to w gazecie się sprawdzało, ten zapach świeżutkiej gazety. Pani pożyczy gazetę ja tylko wyniki zobaczę.
1
@Pedri16Future u mnie widzę nie doczekali się traktorów i z buta będą strajkować. Brawo Gdańsk
0
Komentarz usunięty
0
@ShawnC Psg nie radzi sobie z systemem 4231. Więc mamy problem.
0
@KacperVEB on z nami to wręcz kocha grać. A teraz ma motywację bo już Realowy. Jedyny sposób to podwajanie ale niska obrona, na pewno nie granie wysoko obrona
0
@TR3YWAY A ok, widocznie nie jestem na bieżąco w tematach sportowych.
1
Co to zugajka
0
@BartekRosario A ja że nikt takiego błedu po stronie męskiej by nie popełnił. Ale mimo wszystko gdyby już ktoś był tak głupi to ma prawo decydować również.
1
@TR3YWAY argumenty Żukowskiej będą. Ma być na życzenie bo to jej ciałko i Ch. Nam do tego.
6
Dobre wieści dla nas
0
@arasz1819 nie ma innej drogi jak pokazanie Rosji że UA dalej ma wsparcie. Inaczej całe dwa lata w piach i patrząc że nagle armia Rosyjska jest nowoczesniejsza, patrz wsparcie Chin. Innej drogi nie ma.
0
@barca__rządzi no i chyba tu dobry trop może być. Skoro mocne problemy osobiste
0
@Kgorecki2500 Dorośnij w końcu.
2
@Kgorecki2500 A co mieli mówić? Że gówno dostali i nie chca broni?
1
@Bobo25 am mocno nieskuteczne. Można powiedzieć że my w pierwszej akcji gol, Lewy na 2-0 to chyba sam nie wie jak to strzelił. Później TS nam uratował tylek. Jak to w piłce nie raz jest mówione, skuteczność jest kluczowa, a nie ogólny obraz gry.
0
Alcaraz z pierwszym setem. Supcio
0
@sokot Śmierdzi jakaś choroba w rodzinie czy coś.
0
@Kamil689 No to trzeba.
0
@partymaker Średni mecz raczej. Pilnował by nic nie zepsuć. Nic więcej niż poprawnie.
5
No to jest info
2
@Emhyr Co z tym Cancelo, dziwnie to brzmi