tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real Madryt za rok. Oby to Leverkusen było jego wpadką, bo graja swietna piłke i jak to przełozy na RM to bedzie problem
3
@KichuBlaugrana 100g białka, dalej nie czytam.
Sam sobie odpowiedziałeś.
Policz ile Kalorii potrzebujesz, zwieksz białko i wegiel jak chcesz przytyć.
Polecam darmowa apke Fitatu, wpisujesz ile chcesz wazyc i policzy tobie makro i kalorie. Ważne licz dziennie jak jesz, nie na zasadzie jem mysle dobrze, duzo, i zdrowo. Licz do czasu az złapiesz nawyki
Ozil wrzuca teścia zapewne nie wierz w cuda :D
Sugeruje raz wykupic sobie kogos kto sie zna i zrobi ci bilans na diecie i trening, zrozumiesz i sam później ułożysz. Do nauki polecam Szymonmoszny.pl
https://trenujdobrze.pl/o-mnie/
0
@Greenalley To co on gada jest bzdurne. Sami podpisali kontrakt, a to że teraz ktoś jak podpisuje kontrakt i ma wiecej to kompletnie inna kwestia. No to po co podpisuja na 10lat? Lapcio szuka szybkiego wpływu jednorazowego, bo dźwignia sie poprzednia nie uruchomiła, a oni poreczenie jako zarzad dali.
2
@GeneralXavi ty na poważnie?
3
@macio_944 wyjdą po meczu z psg powiedzą. Wszystko zgodnie z planem co się czepiacie :)
1
"Capdevila donosi, że Xavi i jego sztab zakładali, że szczyt formy nadejdzie w okresie lutowo-marcowym."
Czyli po ptakach, po formie. :D
3
@Emhyr Były ale nie zawsze. Duzo plotek tez wrzucał.
0
@Cule1234 Bo kasy nie ma na nowy sztab. Wygodnie w tym sezonie by Xavi jeszcze został, a za rok gdy bedzie łatwiej z pensjami, zejda wszystkie zaległe juz to zatrudnic nowy sztab.
0
@Arden a to nie 85% głosowało na Putina :D
1
@matirix20 dobry początek. Później średnio
0
@barcelonaLM U Igi bym coś zmienił w sztabie. Nie, że zwalniał Wiktorowskiego, ale może warto drugiego trenera do sztabu dodać.
1
I to sa problemy.
0
@Rewolucja123 ogólnie zagrał bardzo słabo. Carvahal to go schował niczym Araujo. A później miał problem z każdym piłkarzem koloru skóry innego niż on sam.
0
@jakub1906 A ja mysle ze jak przyjdzie Mbappe ,to może Vini odejść. Jego to nie trawią już nawet w Madrycie.
0
@Dankho94isback Szczerze sam chciałem by go zdjęli, ale grał tak swietnie, że nie dziwie sie ze go trzymali na boisku
2
@Kidd Mysle, że tak. Lewy już cos gadał ogólnie przed końcem eliminacji. Mysle ze gdyby wczoraj odpadli to Lewy zakończylby gre dla repry
1
@maroon Ktoś ci konto ukradł?
0
@Mixtape No wypadli Stones, Akanji i Walker. :) Ale nie wiem jak poważnie.
0
@arasz1819 z samego szacunku nie powinien tej kasy brać za to co odpr. z ta reprezentacja.
5
Komentarz usunięty
3
@Derean Zero kontuzji, sprawdzałem na bieżąco
2
Yamal owacja na stojąco w Madrycie. A Vini, no jak to Vini, i w meczu i juz nawet po za nim napieprzał się z każdym białym.
20
Dobra jak juz się uspokoiliście, to oglądałem obok Yamala, jak zagrał? A no tak, ze Stadion Realu Madryt jak schodził dał mu owacje na stojąco. resztę sobie sami dodajcie co wyprawiał.
6
Tusk nam załatwi w Niemczech dobre wyniki.
0
Wojtek w karne jest dobry, ale nie wiem jak piłkarze :D
0
Endrick pasuje do RM. Czerwona jak nic
2
To co, na razie RM lepszy w kupowaniu Brazylijczyków. Dobry gol Endricka
0
@Chaoss Czepiasz się :D Oni red bule grzeją
0
No wpierdzielcie to nie wiem tyłkiem, głowa. Lewy dawaj
0
Camavinga kontuzja