0

Ale my dziś słabo gramy, błędów masa, taki powrót Barcy z połowy sezonu

0

pewnie spalony. wiec się ie cieszyć

0

@Heros11 to ze ktoś inaczej ocenia piłkarza nie znaczy ze się myli. Bo może ty się mylisz

0

@Heros11 uwielbiam takie komentarze jak twoje. Kur. ludzie oceniają mecz jak jest, a nie ze sprzedają ich.

3

Może i dobrze ze jest jak jest, nie będzie pompowania do meczu z PSG. Dziś ciężko kogoś wyróżnić, mocno średni mecz wszystkich

3

@qbuteq jak każdy jego mecz. Kurczak biegający. Zaraz spuchnie to i odbiorów nie będzie.

0

I tak spalonego by gwizdnęli, dobrze ze nie ma gola

1

Lewy 2 metry od Fermina kompletnie sam. Debilna decyzja Fermina

1

Oni cos tu analizują?

1

Anulowałbym te czerwo. Raphinha wyraźnie sam wleciał w bramkarza.

1

:D Sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu :D

1

Oho nie ma Roque pewnie la bamba płonie

0

@Michau98 nie wiem jaka sytuacja, ale Madrycki wycieruch przylazł?

4



Korwin w formie.

0

@Dillu nie było powołań

0

@bartekvisca będzie jazda bez cła. Chyba że się z buntują europejskie molochy.

2



Podobno tylko 30k euro czy tam dolców. Rynek azjatycki sporo zamiesza. Jeśli w pl poprawia infrastrukturę ładowania elektryków, to przyszłościowo zaleją rynek takimi autami patrząc na cenę.

1

@arasz1819 to tak jak wywracanie stolików jednej partii. Nie o to im chodziło

0

@Emhyr Brzeczek jednak mial nadal nasze najlepsze pokolenie. Probierz klei z tego co ma i z emerytów. Od czasów Brzeczka przestałem oglądać Polska reprezentacje

0

@Emhyr Ciekawa jaka jest instrukcja w sytuacji zagrożenia jądrowego. Bo schronów u nas ni ma. Nie wiem, proszę w trybie pilnym wydymać stara bo nic juz ciebie nie uratuje?

0

@Foton Jak nie jestem wierzący tak ten ksiądz był naprawdę świetnym człowiekiem. Nie oceniał, nie wymuszał, chciał zawsze wszystkim pomóc. Świetny film, ale jest sporo na YouTube jego wywiadów, wystąpień. Zajeb. koleś

1

@arasz1819 uważaj byś tam tych dropsow nie przedawkował. Tzn nie w wielki tydzień, później to tam Ch.

2

@MOLESTA idziesz do odpowiedniego księdza, koperta i rozgrzeszony

0

@tomek8756 u Niemców kupują. Zdrajcy

0

@BorzyKrzys jak paliwo poszło na akcyzie 2. Stycznia to wina Tuska. Ale jak po 3 miesiącach spada inflacja, wielki pis. I tak się to kręci. Jedni na drugich.

0

@Toretto a w życiu, dlaczego masz mieć lepiej niż my. Do roboty :)

3

Dla sportu to istnieje nic co sami piłkarze mówią. Siada dziennikarz na kiblu dzień po wypowiedziach piłkarza i mówi, a napisze sobie jak jest całkowicie inaczej. Prdl szmaciak

0

@FcPortoFan1999 No bo jestes fanatykiem :D to mie to samo :P

0

@MesQueUnClub96 gwraantuje ci , że to nie problem. Jak bedzie średni sezon sam odejdzie.

0

@Calzone Myslisz że Świerszcze kiedyś beda jeść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?