tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziubarca On ma chyba z 8 netto. Nigdzie tylu nie dostanie, będzie z nim problem
0
@TR3YWAY na czym polega lewactwo w Barcelonie. Bo byłem tam kilkukrotnie i chyba nie wiem co to znaczy.
0
@FcPortoFan1999 tak jak w sumie ty możesz w ten dzień odpuścić la bambe. To wolny kraj od religii również
0
@FcPortoFan1999 ateistow może? Czy wszyscy mają zamknąć się w domu bo ty masz święto?
0
@Gall Fermin kolejny mecz jest najsłabszy na boisku. Jedyne co daje to biega, tylko jak się zmęczy to i bieganie już nic nie daje. Jako zmiennik sobie może grać, ale pomoc wygląda najsłabiej u nas bez tych panów co wymieniłeś.
0
@draxidox jak nie kochać internetu
5
@Aragorn33 No właśnie. Dokładnie to samo jest z anulowanymi naszymi bramkami, a uznanymi bramkami RM w sytuacji gdy piłkarz brał udział w akcji lub nie. Jakoś dziwnie zawsze inaczej w obie strony
0
@Gall Piszesz o Ferminie?
0
@Arden Rybus może spać spokojnie ma więcej niż 30 lat
1
@kanver_ Niby co wczoraj wyglądało lepiej?
0
@MesQueUnClub_87 No nic cierpliwie poczekam aż po mnie przyjadą.
1
@Klimach fan zaraz usłyszymy o przeciążeniu mięśniowym i cyk 3 tygodnie wolnego
2
@tadzik447 Jeszcze zawału dostanie.
3
Komentarz usunięty
0
@Encore a te umiejętności czym się objawiają?
0
@Emhyr może to ze mieliśmy 1 celny strzał po czerwonej kartce? Prawie 60 minut? Ogólnie dobrze graliśmy uważasz?
0
Aha
6
To pokazuje jaka bida jest z kasa. Nie maja kompletnie siana na nikogo nowego.
0
@Roobo No to optymista jesteś
0
@jedrek7000 jeszcze napisz ze go psuja. Na razie Roque to jedyne co umie to biegać
4
@jedrek7000 Ale to ze przerwa teraz 11 dni to juz nie napiszesz?
0
@karol130197 Wrócili, kalka jak po każdej przerwie. Jakby ktoś im kur. umiejętności na tych reprezentacjach zabierał
0
@Pedri16Future oni powinni zostać zjeb. za cały występ bo takie PSG to nas rozjedzie z takim gownianym graniem. Bez wyjątku dziś każdy źle. Może Gundo swoje porostu zrobił.
0
@blakkudium każdy nasz piłkarz dziś wyglada jak parodia a nie piłkarz. Kiks za kiksem
0
@abram3k jak każdy nasz piłkarz w meczu. Fatalny mecz.
0
@rob1500100900 a powiesz mi co złego powiedział?
0
Romeu w akcji. Kur to jest kosmiczny piłkarz
1
@blakkudium To pechowa?
0
To co stawiamy na 1-1 :D
1
Beznadziejny mecz Yamala. Ja rozumiem ze chłopak gwiazda, ale są dni gdzie porostu trzeba zdjąć piłkarza, a nie go męczyć