2

Może ludzie zrozumieją. Że dzieci to muszą wchodzić do zespołów a nie na nich opierać jakby co najmniej najlepsi na świecie. Raphinha dziś świetny. Yamal wszystko wstrzymuje. Ale ma prawo 17 lat. Wrzucił bym Felixa za Yamala i dał Rafę na prawo

0

@Uukasz_93 ale swoje zrobił. Ale fakt same złe decyzję

0

@regatta52 no ale Sergi Roberto jest :)

0

@Matheu12 no to inna kwestia. Zaangazowanie, walka, to każdy chce

1

Sergi Roberto na ratunek. Takie czasy co zrobisz.


2

@Matheu12 no to po co się nastawiasz? Faworytem nie jesteśmy. Tragedii nie będzie jak odpadniemy

0

@BorzyKrzys on to kościół może założyć. Ma ogromne plemię co za nim pójdzie aż po grub. Niesamowite że koleś swój totolotek sobie zrobił i ma aż tylu wyznawców. Nie że mi coś on przeszkadza, biznes jak biznes, ale ta armia obrońców już jest dziwna

0

@daniel32778 Chyba nie rozumiesz co napisałem. Szczescie tez nam jest potrzebne. Oby dziś z nami było.

2

@Comentateiro dużo szczęścia też mamy. Napoli spokojnie mogło dać na 2-2 i inaczej byśmy pisali. Z AM mecz do naszej bramki to z 2 powinniśmy otrzymać, później am padło że zmęczenia po boju z Interem. Ostatni mecz z las Palmas kabaret a nie mecz. Wyscig kto bardziej spartoli. Remis dziś wieczór biorę w ciemno. Gdyby był sensowny kurs na psg, postawiłbym hajs na psg

1

@aspr1me no no am z 4 mogło nam wbić. Ale ok

1

@daniel32778 o tym czy Kdb wróci to się przekonamy

1

@Tarins ja cisnę c+ online i chodzi bardzo dobrze. Nigdy przycinki nie było, jak masz słaby net to nic nie poradzisz

6



Ale to będzie dobre

0

@Roobo powinien strzelać. Głupio zrobił

0

@LM10GOAT mogą wygrać. Bm jest do pokonania.

10

Xg 0.68 do 0.83 a wynik 3-3 :)

1

@LM10GOAT City - Arsenal, Bm bardzo równy mecz.

7

Brak zmian u Pepa. Ten jest niemożliwy :) jaK się uprze to ni huhu

5

Te 3-3 dla City to byłby świetny wynik przed rewanżem

0

Tu jeszcze coś wpadnie.

0

@Maynard666 ale był to błąd Pepa. Bo Real zawsze gra na kontry. Ale liczy się co na końcu.

1

@szymonekk szkoda ze nie dodał. "Foden, gol, no taki fart trochę. Gol z niczego, niestety."

1

@Culer9002 taki może nawet troche finał lm

0

@abram3k chodzi mi że grają za wysoko. Mówię o obroncach.

1

@michal26 widzi to każdy ale nie Pep

3

Ancelotti na razie zjada Pepa. Gra na kontrę i Pep nic z tym nie robi

0

No nie wiem czy ten łokieć kane taki niechcący

1

@swiergol2 pierwsze słyszę

1

@BulaKG no gra Arsenal ogólnie. Ale moim zdaniem Arteta nie ma jakościowych piłkarzy, cały zespół wie co ma grać, ale lepszych piłkarzy ma Bm, ale ci z kolei nie mają zespołu. Dziwny mecz i może się skończyć w obie strony

0

@barteq zobacz na ławkę City a na większość czasu ławkę Xaviego. Paka City jest znacznie mocniejsza. Dziś to Pep bez pomysłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?