tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może ludzie zrozumieją. Że dzieci to muszą wchodzić do zespołów a nie na nich opierać jakby co najmniej najlepsi na świecie. Raphinha dziś świetny. Yamal wszystko wstrzymuje. Ale ma prawo 17 lat. Wrzucił bym Felixa za Yamala i dał Rafę na prawo
0
@Uukasz_93 ale swoje zrobił. Ale fakt same złe decyzję
0
@regatta52 no ale Sergi Roberto jest :)
0
@Matheu12 no to inna kwestia. Zaangazowanie, walka, to każdy chce
1
Sergi Roberto na ratunek. Takie czasy co zrobisz.
2
@Matheu12 no to po co się nastawiasz? Faworytem nie jesteśmy. Tragedii nie będzie jak odpadniemy
0
@BorzyKrzys on to kościół może założyć. Ma ogromne plemię co za nim pójdzie aż po grub. Niesamowite że koleś swój totolotek sobie zrobił i ma aż tylu wyznawców. Nie że mi coś on przeszkadza, biznes jak biznes, ale ta armia obrońców już jest dziwna
0
@daniel32778 Chyba nie rozumiesz co napisałem. Szczescie tez nam jest potrzebne. Oby dziś z nami było.
2
@Comentateiro dużo szczęścia też mamy. Napoli spokojnie mogło dać na 2-2 i inaczej byśmy pisali. Z AM mecz do naszej bramki to z 2 powinniśmy otrzymać, później am padło że zmęczenia po boju z Interem. Ostatni mecz z las Palmas kabaret a nie mecz. Wyscig kto bardziej spartoli. Remis dziś wieczór biorę w ciemno. Gdyby był sensowny kurs na psg, postawiłbym hajs na psg
1
@aspr1me no no am z 4 mogło nam wbić. Ale ok
1
@daniel32778 o tym czy Kdb wróci to się przekonamy
1
@Tarins ja cisnę c+ online i chodzi bardzo dobrze. Nigdy przycinki nie było, jak masz słaby net to nic nie poradzisz
6
Ale to będzie dobre
0
@Roobo powinien strzelać. Głupio zrobił
0
@LM10GOAT mogą wygrać. Bm jest do pokonania.
10
Xg 0.68 do 0.83 a wynik 3-3 :)
1
@LM10GOAT City - Arsenal, Bm bardzo równy mecz.
7
Brak zmian u Pepa. Ten jest niemożliwy :) jaK się uprze to ni huhu
5
Te 3-3 dla City to byłby świetny wynik przed rewanżem
0
Tu jeszcze coś wpadnie.
0
@Maynard666 ale był to błąd Pepa. Bo Real zawsze gra na kontry. Ale liczy się co na końcu.
1
@szymonekk szkoda ze nie dodał. "Foden, gol, no taki fart trochę. Gol z niczego, niestety."
1
@Culer9002 taki może nawet troche finał lm
0
@abram3k chodzi mi że grają za wysoko. Mówię o obroncach.
1
@michal26 widzi to każdy ale nie Pep
3
Ancelotti na razie zjada Pepa. Gra na kontrę i Pep nic z tym nie robi
0
No nie wiem czy ten łokieć kane taki niechcący
1
@swiergol2 pierwsze słyszę
1
@BulaKG no gra Arsenal ogólnie. Ale moim zdaniem Arteta nie ma jakościowych piłkarzy, cały zespół wie co ma grać, ale lepszych piłkarzy ma Bm, ale ci z kolei nie mają zespołu. Dziwny mecz i może się skończyć w obie strony
0
@barteq zobacz na ławkę City a na większość czasu ławkę Xaviego. Paka City jest znacznie mocniejsza. Dziś to Pep bez pomysłu