tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Iga, w końcu łeb zadziałał. Na 11 breakpoint dopiero 2.
0
@Alex1995 z czego połowa niewykorzystanych to błąd Igi. No i jej podanie jest dziś słabiutkie
0
@FcPortoFan1999 czyli mam rację, przyznałeś właśnie? :)
0
Ktoś powie jaki wynik bo z artykułu ciężko się dowiedzieć.
0
@Alex1995 na 10 raz przełamała
0
@FcPortoFan1999 jak widać kolega wyżej też tak sądzi. Ma przełamanie i to nie Ryba genialnie, a Iga niewymuszony. 10 szans na przełamanie miała. To tylko Iga a nie Ryba
0
@mrboom a :) to nie załapałem :)
0
@Siedlec666 ciesz się że wczorajszego Gauff z Kostiuk nie widziałeś. Komentatorzy nawet ubaw mieli, walka kto gorzej. Dziś chociaż trochę dobrego tenisa vs błędy.
0
@FcPortoFan1999 no przecież piszesz ze to akurat genialna Ryba a nie Ch. Iga. Musisz się zdecydować
0
@FcPortoFan1999 bo gra słabo. Na końcu znowu lepiej. Ona nawet w tym turnieju reprezentacji z jakąś szwajcarska z 300-setmego miejsca 11 piłek pod rząd straciła. Ma wyraźne problemy z koncentracja. Po jaki pies się spieszy, nawet ta pilka na 3-0, na ch. Szukała tam winera
0
@FcPortoFan1999 no tak pogoda :) szkoda czasu na dyskusje. Gwarantuje ci ze jak Iga zagra na swoim poziomie to wygra.
0
@FcPortoFan1999 bezradna jest ze swojego powodu, gra słabo i coraz słabiej. I znajdę ci dużo meczy gdzie ma przestoje. Cały set tak wygląda, ma przewagi i nagle jep 4 piłki pod rząd. Cała ona
0
@FcPortoFan1999 głupoty piszesz.
0
@FcPortoFan1999 no jak gra? A co tu Ryba robi wielkiego? Iga jest po prostu nierówna, w tym roku z Ryba wygrała. Jak się nie będzie spieszyć i nie robić tylu nie wymuszonych to wygra. A jak odpali się w głowie i to się dzieje to przegra
0
No i 4 gemy w dupe pod rząd. Iga na starych zasadach, spieszy się, serwis średni i w Ch. Nie wymuszonych.
0
@FcPortoFan1999 a co tu niewygodnego, po prostu jest dobra, a Iga nierówna, świetne zagranie i zaraz jak Junior. Serwis też u Igi tutaj jakiś dobry nie jest.
0
@michal26 czy ja wiem. Wczoraj łatwo nie było, Iga znów jest nierówna, często w meczu ma przestoje
1
@TheNekro94 City to ciesnelo. Psg do czasu czerwonej kartki gówno grał.
1
@kigani nie tam mamy potrzeby, potrzebujemy pivota, lewe skrzydło, w Roque ja średnio wierze, wiec przydałaby się 9-tka. Mamy znacznie więcej potrzeb niż Silva za 50 baniek.
1
@adi7adi8 Początek irytujący bo dużo niewymuszonych Igi, później fajne i przyjemne meczycho.
4
Oby nie. Nie lubie tego piłkarza. Na sile zrobiony skrzydłowy, a nim nie jest.
0
@MesQueUnClub96 Dobrze gra dziś.
0
@Kengo jakby zrobil 4 double foul to tak :D
22
@Lionel_Messi10 Jego nam piekielnie brakuje. Wiedział człowiek ze będzie go brakować, ale nie ze aż tak bardzo
0
@Herato w środę słabiutki.
0
Ja prdl ta Iga znowu wróciła z problemami w głowie. Raz zagra dobrze by zagrać zaraz jakieś debilne zagranie.
1
@Alex1995 zaraz Iga tez wyleci spokojnie
1
@draxidox a dorzuci do tego zadłużenie. Jak tam teraz wyglada
3
@TR3YWAY wygrać z RM.
0
@MOLESTA za dużo dla nas. każda kwota większą od 1 przewyższa nasze możliwości