3

Brawo Iga, w końcu łeb zadziałał. Na 11 breakpoint dopiero 2.

0

@Alex1995 z czego połowa niewykorzystanych to błąd Igi. No i jej podanie jest dziś słabiutkie

0

@FcPortoFan1999 czyli mam rację, przyznałeś właśnie? :)

0

Ktoś powie jaki wynik bo z artykułu ciężko się dowiedzieć.

0

@Alex1995 na 10 raz przełamała

0

@FcPortoFan1999 jak widać kolega wyżej też tak sądzi. Ma przełamanie i to nie Ryba genialnie, a Iga niewymuszony. 10 szans na przełamanie miała. To tylko Iga a nie Ryba

0

@mrboom a :) to nie załapałem :)

0

@Siedlec666 ciesz się że wczorajszego Gauff z Kostiuk nie widziałeś. Komentatorzy nawet ubaw mieli, walka kto gorzej. Dziś chociaż trochę dobrego tenisa vs błędy.

0

@FcPortoFan1999 no przecież piszesz ze to akurat genialna Ryba a nie Ch. Iga. Musisz się zdecydować

0

@FcPortoFan1999 bo gra słabo. Na końcu znowu lepiej. Ona nawet w tym turnieju reprezentacji z jakąś szwajcarska z 300-setmego miejsca 11 piłek pod rząd straciła. Ma wyraźne problemy z koncentracja. Po jaki pies się spieszy, nawet ta pilka na 3-0, na ch. Szukała tam winera

0

@FcPortoFan1999 no tak pogoda :) szkoda czasu na dyskusje. Gwarantuje ci ze jak Iga zagra na swoim poziomie to wygra.

0

@FcPortoFan1999 bezradna jest ze swojego powodu, gra słabo i coraz słabiej. I znajdę ci dużo meczy gdzie ma przestoje. Cały set tak wygląda, ma przewagi i nagle jep 4 piłki pod rząd. Cała ona

0

@FcPortoFan1999 głupoty piszesz.

0

@FcPortoFan1999 no jak gra? A co tu Ryba robi wielkiego? Iga jest po prostu nierówna, w tym roku z Ryba wygrała. Jak się nie będzie spieszyć i nie robić tylu nie wymuszonych to wygra. A jak odpali się w głowie i to się dzieje to przegra

0

No i 4 gemy w dupe pod rząd. Iga na starych zasadach, spieszy się, serwis średni i w Ch. Nie wymuszonych.

0

@FcPortoFan1999 a co tu niewygodnego, po prostu jest dobra, a Iga nierówna, świetne zagranie i zaraz jak Junior. Serwis też u Igi tutaj jakiś dobry nie jest.

0

@michal26 czy ja wiem. Wczoraj łatwo nie było, Iga znów jest nierówna, często w meczu ma przestoje

1

@TheNekro94 City to ciesnelo. Psg do czasu czerwonej kartki gówno grał.

1

@kigani nie tam mamy potrzeby, potrzebujemy pivota, lewe skrzydło, w Roque ja średnio wierze, wiec przydałaby się 9-tka. Mamy znacznie więcej potrzeb niż Silva za 50 baniek.

1

@adi7adi8 Początek irytujący bo dużo niewymuszonych Igi, później fajne i przyjemne meczycho.

4



Oby nie. Nie lubie tego piłkarza. Na sile zrobiony skrzydłowy, a nim nie jest.

0

@MesQueUnClub96 Dobrze gra dziś.

0

@Kengo jakby zrobil 4 double foul to tak :D

22

@Lionel_Messi10 Jego nam piekielnie brakuje. Wiedział człowiek ze będzie go brakować, ale nie ze aż tak bardzo

0

@Herato w środę słabiutki.

0

Ja prdl ta Iga znowu wróciła z problemami w głowie. Raz zagra dobrze by zagrać zaraz jakieś debilne zagranie.

1

@Alex1995 zaraz Iga tez wyleci spokojnie

1

@draxidox a dorzuci do tego zadłużenie. Jak tam teraz wyglada

3

@TR3YWAY wygrać z RM.

0

@MOLESTA za dużo dla nas. każda kwota większą od 1 przewyższa nasze możliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?