La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

0

Jestem ciekaw jaki jest wzrost przychodu mamy co roku z Femeni, bo Laporta z tego zespolu nie cial. Puma 120, nike 75... to sa suche liczby. Nie ma klauzul, ktore robia roznice w kontrakrach. Do tej pory kontrakt z Nike niby zostal zerwany. Ciekaw jestem jaka kare zaplacimy.

0

@Greenalley To co on gada jest bzdurne. Sami podpisali kontrakt, a to że teraz ktoś jak podpisuje kontrakt i ma wiecej to kompletnie inna kwestia. No to po co podpisuja na 10lat? Lapcio szuka szybkiego wpływu jednorazowego, bo dźwignia sie poprzednia nie uruchomiła, a oni poreczenie jako zarzad dali.

0

@tbas tez mialem wlasnie wrazenie, dlaczego Puma proponuje takie sumy. Dlatego podawanie 120 i 75 to sa liczby ktore niewiele daja. Potrzebna jest konkretna analiza z rozbiciem na podstawowe liczby, bonusy i dlugosci kontraktow oraz za podpisy. Nam daja jak zwykle czesci info aby przekonac co chce zapewne Laporta. Czyli jak piszesz, okres krotko okresowy 1-3 letni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?