- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
0
Tak jak myślałem, dali Dudzie furtkę do weta. A wystarczyło zrobić od 18 i byłby pod ścianą, że chce ograniczać dorosłe kobiety.
Swoją droga jeśli jest za młoda, by decydować o tabletkach, to tym bardziej o seksie. A ten w Polsce można uprawiać od...15 roku życia :)
7
@MESSIah16 Ten seks od 15 roku życia to mnie przeraża, nikt mi nie powie, że taka osoba jest gotowa na seks i ewentualne bycie rodzicem w tym wieku.
0
@MESSIah16 on w ogóle nie podpisze. Nawet od 50-tki
0
@tbas to podpisze Trzaskowski za półtora roku, tyle wytrzymają
0
@Arden te 18 lat i alkohol to mnie przeraża, nikt mi nie powie, że taka osoba jest gotowa na alkohol i ewentualne konsekwencje w tym wieku.
4
@Bobo25
15 a 18 to kolosalna różnica
5
@Bobo25 Trochę słabe porównanie, bo potencjalna ciąża zmienia całkowicie życie takiego dziecka, a po alkoholu co najwyżej będzie miało kaca.
2
@MESSIah16 Chyba, że nie zostanie prezydentem ;)
0
@Kgorecki2500 wątpliwe, żeby nie był nim ktos z tego środowiska:)
Zresztą dla mnie zmiany te wyżej opisywane to kwestia 10/15 lat. Młodzi chcą coraz większej swobody i wątpię, z nagle im się odmieni.
0
@Arden 18 a 21 (np USA) kolosalna różnica...
2
@Tabaluga37 po alkoholu można zrobić wiele głupich rzeczy których konsekwencje mogą być poważne i rzutować na całe przyszłe życie. Alkohol to nie tylko kac.
0
@Bobo25 Wszystko jest dla ludzi. I alkohol i seks, i tabletki i trawka. Zalegalizować wszystko i zbierać "plony".
0
@PatrykBarca zlikwidować wszystko i żyć bezpieczniej, zdrowiej.
0
@Bobo25 A co mnie zdrowie jakichś patafianów obchodzi? Zalegalizować wszystko i pieniążki do budżetu państwa.