tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maciek069 on tu przyjdzie za free
1
@MOLESTA wiem gdzie gra, ale nie pamietam czy się wyróżnia w Betisie. Nie oglądam meczów Betisu oprócz z nami. A my z Betisem lubimy grac.
0
Nie znam kolesia, ale jak za friko, doświadczony DM, myślę ze się przyda na ławke, doświadczenia nam bardzo brakuje
2
Ale obrona piłki Igi. Kozak
0
@MesQueUnClub96 Poprostu widza ze na rynku nie ma nikogo sensownego.
1
@Blanco16 myślę że nie.
0
@FcPortoFan1999 pogoda to idealna by wyjść nawet do warzywniaka. Zero tv
0
@tristan87 źródło bardzo mocne. Czyli wystawiamy wysokie pensje na sprzedaż plus możliwość zarobku. To tak gdybyśmy myśleli że finanse nasze są na lepszej drodze, no nie są. A tymczasem Perez szuka inwestora, Laporta już jest lata świetlne za perezem w zarządzaniu klubem.
0
@kaamil1910 jak ty chcesz na nim zarobi? 35lat, rok kontraktu, pensja 15 netto? Jeśli odejdzie to za darmo, ale on nie odejdzie
1
@budel17 no w ostatnich latach na południu, Czechy, Chorwacja powoli pokazują się takie kozaki.
2
@BorzyKrzys jakby to przez miasto przeszło
1
@Iniesta997 bo to jedyny sensowny pomysł.
0
@Afterlife jak to naciągnięte prdl to z Krzysia nic nie zostanie
0
@Faro a po co ma grać pierwszy garnitur. Jak ligę ośmieszyli i mogą grać rezerwa
0
@Cule1234 ta połamie się po 2 tygodniach
0
@Afterlife zaraz mnie pojadą, ale co tu wielkiego oprócz precyzyjnego przebijania. Moim zdaniem poziom kobiecego tenisa z roku na rok słabszy. Takie akcje u chłopow to w ATP 250 norma. Fajnie ze Magda powalczyla tylko pytanie czy Magda świetna forma czy Aryna słabsza i poziom słabszy.
3
@Arden diabli wiedzą. A później problemy jak z ansu
0
@Aragorn33 trzymajcie mnie.
1
@Matheu12 mówisz o czasach przed wejściem do ue? Ja te czasy doskonale pamiętam. A ty?
2
@barcanawieki Jest jedno co łaczy ściane wschodnia z nami na czele. Korupcja, złodziejstwo. Weźmiesz Białorus, Rosje, UA i niczym sie nie różnia, my po wejsciu do UE musimy sie bardziej nameczyć by kraść, ale dalej daja rade.
0
@Rhaan A pamiętasz kiedy Rodri zaczął być kozakiem?
0
@Pawlusek misiu netto
0
@arasz1819 bo to taki mental Polaka. Wiecznie źle, a jak źle to trzeba 24h mówić że jest źle. To ich nakręca
1
@Sulimo wystarczy trenera posłuchać. Fati ma wyjeb. W mocne treningi, przygotowanie fizyczne, to sobie nie pogra, dzieciak zniknie, ale do tego czasu bardzo dużo będzie nas kosztował, tzn jego pensja
0
@esem91 oni wszyscy do tego pe spieprzają. Ciepła posadka, zero roboty, kasy w Ch. Ale Unia zła
1
Komentarz usunięty
1
@Jackazz jak będzie tak grać to nie zaszaleje.
0
@kigani Ale mamy La Masie, a to nie wystarczy do wygrania LM? Hm... Szok :)
0
@LM10GOAT mistrz polityki. Jak zawsze, chyba nie widziałem pół pozytywnego komentarza tego sezonu :)
0
@Zoker Tak pisałem że Sławek jest złodziejem i pisałem dokładnie to samo przez 3 dni. dodajac dokładnie ten sam komentarz.
Mistrzu odpuść jak nie kumasz o co mi chodzi.