0

@maksimus a co zrobili? Dobrze się ich słuchało

0

@MOLESTA przecież nie pisze sprzedać. Kur. Tu nic o młodych napisać nie można, nawet prawdy bo się zesracie od razu. Fizycznie ma problem dzieciak, tyle. Piszę co mu brakuje

0

@Kazragore bo jest słaby może? Za Tore też tak plakaliscie

0

Zaraz nam wbija na 3-3

1

Fermin świetne 20 minut i po chłopie. W wakacje chłop musi zdecydowanie popracować na wytrzymałością, albo też ktoś musi mu wytłumaczyć że nie trzeba cały czas głupio biegać. Pedri za niego to obowiązek.

2

@barcanawieki wszystko po słowach trenera że wymaga od Fatiego większego zaangażowania. Jednym słowem młody ma wyjeb. W lepszy trening

1

@Emhyr Koleżka Laporty. Pozwalają mu na to

9



Koszt 60 baniek, bierzemy go czy Silve?

1

@blakkudium Masakra, pozniej mistrzostwa, dalej niech grzeja piłkarzy, wróca w Sierpniu zdrowi

1

@agaFCB Haddad-Maia, nie wiem czy ona akurat na ziemi to powazny rywal dla Igi

1

@adi7adi8 Dawno na takim poziomie nie widzialem zawodniczki co kazdy serwis max 130km. Kompletnie nie ten poziom

0

@Lucyfffer Na RM to nie wystarczy

0

@FcPortoFan1999 Jak na ziemie jest najszybszy, ale to nadal ziemia :D Co nie zmienia faktu ze forma jest kluczowa, a u Igi od kilku tygodni jest ogromna niestabilnosc.

0

@FcPortoFan1999 Lepszy dzien z serwisem Igi i w obecnej formie Iga ja bierze.

0

@FcPortoFan1999 Z Ryba jest w podobnej formie, z ta roznica ze wlasnie Ryba dobrze serwuje obecnie, a Iga średnio. Wiec jak serwis przypilnuje to spokojnie moze powalczyć o wygrana.

1

@FcPortoFan1999 Pewnie wygra, ale u Igi na kilometry widać, jak ma problem Iga z serwisem to głowa jest tak wkurw. ze często nie panuje. Serwis u Igi klucz do spokoju,

1

No to zobaczymy jaka noga Iga dzis wstała.
Na razie 2* niewymuszone kilometrowe auty i podwojny blad serwisowy. Korekta 3 :)

0

@MOLESTA bo zrobił to w bialych rekawiczkach, pewnie za pośrednictwem słupów itd. A jego Kandydatura do PE to właśnie próba ucieczki za pomoca imunitetu. Jak znam życie tępy naród go wybierze.

2

@qbuteq mylisz klub z dziennikarzami. Jak wierzysz szmaciakom to już pretensje do siebie a nie do klubu

0

@Arden ta, a świnie latają. Bez szans na wypożyczenie

0

@FcPortoFan1999 życie.

1

No to powrót się nie udał. Ale i tak że Dallas miało 27 pkt straty i wyszli nawet na 1 pkt prowadzenie. Harden swoje zrobił na koniec

3

@Matheu12 od 23 lat każdy zarząd, każdy prezes Barcy wylatuje za wały, ma sprawy o korupcje, a ty zadajesz pytanie "może"? :)

0

to nie powinien być karny, nam taki anulowali. Hiszpania stan umysłu, każdy mecz sędziują inaczej

0

@Emhyr Agenci i pieniądze potrafią zdziałać cuda

6

Gwiazdorstwo się odpaliło.


1

@Kinginiesta ważne że patriota. Dla Polski kradł, wydaje kasę w polskiej żabce a nie Niemieckim Lidlu

27

@lntrowertyk to patriotyczna inflacja. Z dumą Węgrzy patrzą że to dla kraju, dla hymnu, flagi.

0

@Emhyr a jak się la bamba nim srała jak w Ajaxie był. Nic historia ludzi nie uczy, trenerzy często mają mega sezony, by po awansie do dużych klubów nie poradzić sobie. Trenowanie Ajaxu a takich klubów jak manu, Barca itd to inny świat.

1

@Maciek069 on tu przyjdzie za free

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?