0

@MesQueUnClub96 no no i w 2 godziny wytrzeźwiejesz do 0. Gówno wiesz o życiu, prędzej uwierzę ze to nie on dmuchal. Ale ty nawet na to nie wpadłeś co pokazuje twoje myślenie. Nawet przy kresce nie zniknie ci alkohol z krwi

1



Jak możecie nie wierzyć politykom. Chłop zjadł starego kebsa z wczoraj, a wy się czepiacie, każdy ma prawo do majówki. Duda i te jego wystąpienia na trzeźwo na bank nie są. Nikt trzeźwy by takich pierdół nie gadał.

0

@Rhaan a to ja się nie znam :)

0

@TR3YWAY napisałby jak człowiek Żyd, a nie jakieś zdrobnienia

0

@TR3YWAY blagam ciebie. Nagelsman w jedno zgrupowanie reprezentację naprawił. A on 2 lata cierpiał. Dla Flick musiałbyś dać kontrakt minimum dwa lata i co jak chłopowi będzie szło jak w reprezentacji? Nie stać nas na zwalnianie

1

@TR3YWAY największy problem to kto za niego. Zobacz na plotki Bayernu, naprawdę w tym okienku nie ma kompletnie nikogo. Wypierd. Łatwo, ale kto za.

1

@HighestInTheRoom może się nie znam, ja wiem ze Tusk wam się śni po nocach. Ale ta geolokalizacja nic ci nie mówi? Może blokada botów ze względu na ilości z serwerów zagranicznych. Nie dziwi ciebie np 270 w Rosji? No chyba nie jest to Jurij klepiacy tak dla cpk? Vietnam?

0

@Albatros wola Olmo

4

@blakkudium I jak tu nie kupować młodziaka, bardzo się przyda akurat na nasze słabe skrzydło

1

@Alex1995 dla mnie 50/50. Obie bardzo himeryczne. sabalenka dobrze serwuje i lubi ten kort, nie bez powodu wygrała 2 razy w ostatnich 2 latach.
Jak Iga trafi z dniem w serwisie, to wygra.

1

@Pawci023x When.Evil.Lurks - more gra aktorów trudna, ale ogólnie jako fan horrorów, spoko

3

@Bernard777 Bronek był beznadziejnych prezydentem. Wręcz chyba najgorszym od lat 90-tych

0

@TR3YWAY dlatego do tego czasu strzału celnego nie mieli i przegrywali 1-0?

0

@Cule1234 czyli ktoś odejdzie ze środka

0

@Deviler jojo pręży się Xavi. Ale Deco przyjdzie powe, albo stary Lewy albo Guiu z Barcy B

0

@BorzyKrzys no to skoro nasz historyczny huragan, czy jak to nazwać co było kilka lat temu pod chojnicami i zmiotło cały las, to co dopiero taki potwór. Masakra

0

@Emhyr może to coś w tym być. Bo on do defensywy średnio się nadaje. Nie wiem czemu nigdy Gaviego nie wypróbowano.
@Hindus to kto na Dm. Sprzedajemy Franka i jak twoim zdaniem powinna wyglądać Barcelona w środku

8

@Fantastyczny Chłopiec Kounde był out, się poprawił i już jest najlepszy obrońca świata, Araujo był najlepszy, słabszy moment, sprzedać. Wróć do początku sezonu jak tu pisano że debil jakiś chciał Franka sprzedać, dobrze grał, odpadł z kontuzji płakali że bez niego gra nie idzie, i już po powrocie out, Pedri też out, Lewy out, później nie out, teraz znowu out. Tu się chroni tylko młodych, taki Hector, koleś pół meczu zagrał dobrze a chcą go tu za Cancelo bo ma słabszy moment. Takie życie na la bambie.
Ale podsumowując, ja opinii nie mam co do Franka, niby dobrze, ale nie b. Dobrze. Ale początek sezonu miał dobry, więc potencjał jest

0

@FcPortoFan1999 Sabalenka ma to co Iga, himeryczna co 5 minut. Zagra genialnie by nie wiedzieć czemu zaraz się odkleić. W sumie patrząc na drabinkę Igi w Madrycie to nie wiemy jaka forma Igi tutaj. Serwis klucz, jak nie będzie pierwszego podania u Igi to przegra bo Sabalenka tu dobrze serwuje

0

Kiełbasa w majówkę źle wjechała.

0

@Axoon Sobota, chyba 18

1

Brawo za mecz, świetny mecz pań, jeden z lepszych ostatnio. Dla Igi lepiej bo z Sabale ma szanse, jest himeryczna ale bardzo mocna i bardzo dobrze serwuje. Ciężko będzie Idze

0

@Encore W tym turnieju Sabalenka gra bardzo dobrze by zaraz średnio. Ale jednak całościowo bardzo dobrze, z Collins świetnie zagrała. Serwują genialnie obie, winner genialnie, ale niestabilnie. Wiec jak dla ciebie nawet dziś Sabalenka dla ciebie średnia, to co mogę powiedzieć, przekonamy się w sobotę. Ja na Igę nie postawie

1

@Encore Ryba gra genialnie. Lepiej by to Saba wygrała dla Igi. Ale obie moim zdaniem są po za zasięgiem Igi. Sabalenka jest trochę niestabilna i tu jest szansa dla Igi, Ryba? Nie wierze by w takiej formie Iga ja pokonała

0

@Sysia11 moim zdaniem w finale to bez znaczenia

6

Jak przegrać wygrany set. Rybakine można pokazać :D

0

@Sysia11 skoro tak twierdzisz. Ja mam inne zdanie kto obecnie jest najlepsza tenistka. Mówię obecnie o formie

2

Ale Ryba podłączyła Sabalenke. Grubo

0

@Solenya jak VIP olał mecz. Powinni wpuścić ludzi z góry. Bo to faktycznie słabo wygląda

0

Zdrowa Rybakina jest nie do pokonania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?