La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

7

Ale się zrobiła tu nagonka na frankiego. Ten sezon do kontuzji i poprzedni miał świetny. Mu potrzeba po prostu partnera na defensywnym by uwypuklić swoje zalety .

1

@Fantastyczny Chłopiec La Rambla w skrócie- jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

8

@Fantastyczny Chłopiec Kounde był out, się poprawił i już jest najlepszy obrońca świata, Araujo był najlepszy, słabszy moment, sprzedać. Wróć do początku sezonu jak tu pisano że debil jakiś chciał Franka sprzedać, dobrze grał, odpadł z kontuzji płakali że bez niego gra nie idzie, i już po powrocie out, Pedri też out, Lewy out, później nie out, teraz znowu out. Tu się chroni tylko młodych, taki Hector, koleś pół meczu zagrał dobrze a chcą go tu za Cancelo bo ma słabszy moment. Takie życie na la bambie.
Ale podsumowując, ja opinii nie mam co do Franka, niby dobrze, ale nie b. Dobrze. Ale początek sezonu miał dobry, więc potencjał jest

0

@Fantastyczny Chłopiec jemu trzeba partnera na defensywnym i partnera na ofensywnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?