tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kigani Kounde to wogole w tym sezonie ma do tego pecha :)
0
@KrychaFCB I pewnie rasistowska policja
1
@P33ck Jak nie widzisz jak styl takiego Pepa ewoluuje to nie oglądasz piłki. Lucho od 15 lat robi to samo. A piłka dawno się zmieniła.
0
@Barcaa12 no miał powód. Ośmieszył nas, to on poszedł dalej niż my.
0
@FioletoweOczy po 5 minutach będzie już po meczu
1
@macio_944 Real z 4 im wpierdzieli
0
@Pitinho wspaniały, ciekawe w którym miejscu.
0
@Kuba_1 a kto powiedział że będzie łatwo? Ale kadrowo psg powinno spokojnie sobie poradzić. Ale lucho to dna Barcy z taktyka która wyginela 15 lat temu
0
@Kuba_1 to bardziej pokazuje jak psg lucho jest gówniane
0
@TR3YWAY przecież Mbappe z nami nic nie grał
1
@Hosh pewnie o to chodzi. Córka milionerów, ciekawe jak dostała się tutaj
0
@pepulinho jak psg przejdzie Dortmund to w finale i tak umocza. Real to rezerwa ich ogra
0
@Derean wiesz co czerwień swoje zrobiła. My jak tracimy pewność, patrz czerwona wna, gol itd. Walimy seria. Nie wiem o co nam chodzi. Ale to PSG jest dramatycznie nudne a nie mają złego składu, ba nawet niezły, ale lucho kompletnie z dupy gra piłkę.
0
@mekston i to dwa razy
1
Jak my z tą drużyna przegraliśmy to ja nie wiem. Lucho to beznadziejny trener i ja zdania nie zmienię, nudna piłka. Oby nikt nie wpadł na głupi pomysł by za rok tu wrócił. On się zamknął w epoce 20 lat temu z piłką nożną
0
@MesQueUnClub96 gdyby nie Cubarsi wygrali byśmy z Realem prawda?
2
@blakkudium w 5h wypadł z wyścigu dziennikarzy. Mają rozmach
0
@FcPortoFan1999 ludzie uwierzą we wszystko. Sport, MD od tygodnia dokonało u nas 40 transferów. No ale jak widać, wystarczy pisać
0
Źródła piszące o Nunez w Barcy.
Sport, The Sun, Instagram, MD - sama śmietanka.
0
@BorzyKrzys dziś mi na Twitterze wyskoczyło info z jakiejś strony, opisywali też że nie ma F5, że często to fake w necie. Poszukam i podrzucę. Co nie zmienia faktu 80! :)
1
@Kidd może tak być, Dembele też swoje zrobi. Zespołowo PSG ogląda się Ch. Ale mają indywiduaknosci co swoje zrobić potrafią.
1
@BorzyKrzys ale tam grubo się dzieje. Ponad 140 tornado chyba już w tydzień
1
@Kidd niczego nie wykluczam to PSG Lucho jest spokojnie do ogrania. Jak Dembele coś tam w głowie poukłada dadzą radę.
1
@RosjaninBut szukanie bardzo średnich zawodników cdn. Mam nadzieję że co kolejny pomysły to plotki. Bo zrobimy się Milanem czy manu pełna gębą i będziemy walczyć nie o lm a awanse do Pe, Czy Pe
0
@Albatros No tak bo tam mamy problemy.
5
@MateS Silva ma bardzo średni sezon, ogólnie dla mnie to nie skrzydłowy. City zrobi cudowny biznes na nim jak nam go wcisnie za 50 baniek. Brać Nico, albo innego ale skrzydłowego na lewa strone, a nie szukac pozniej na sile kto na lewej ma biegac.
1
@Kidd Kolejny raz transfer za wiecej niz 100 baniek konczy sie gwiazdorzeniem.
4
@Gaucho to prawda. Wyobrazasz sobie by dał 35 latkowi kontrakt z 16 bankami netto. Jak ktos sie buntowal to odchodził lub sprzedawał, przykład Ronaldo - 100 baniek, Ramos za free.
5
@Safrani Ktos ten kontrakt podpisał. A pisałem kur. od razu ze 35 latek na końcu bedzie miał 16 netto. To nie, Alemany TOP. Stracił Lapcio Messiego i chciał koghos z nazwiskiem, dokładnie to samo jest z Roque, Real podpisał Brazylijczyka, Lapcio tez musiał. Wiecznie kur. ta jego polityka
0
@Misiaczek09 Pewnie Unia ze złymi Niemcami