tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr A co dziś było ni fair?
29
@KrwawiaceoczyVEB Taki przepis, tu chyba nie ma sędzia innej opcji, musi
0
@Derean no nie jest. W każdej z tych sytuacji nie dało się nie widzieć kolegi.
5
@Derean Dziś naliczyłem 4. Cancelo 2*, Lewy i Yamal. 4 - setki, pewne gole normalnego zespołu. Nie rozumiem
0
Druga połowa lepsza w kontroli meczu, ale to co nasi w ofensywie wyprawiaja to Xavi nic zrobić nie może. Canclelo dwa razy wystarczyło by podał do kolegi do środka i byłoby sam na sam. Yamal mial dokładnie ta sąma sytuacje i tylko on wie dlaczego tego nie zrobil, Lewy to samo. Gundo dwa wylewy podania wręcz idiotyczne dające setkę RSS przy wyniku 1-0. Xavi nie dojeżdża z taktyka, ale zespół nie dojeżdża z myśleniem. Druga połowa lepsza Cubarsiego, w końcu przestał ryzykować jak była sytuacja w obronie wybijał, a nie bawił się w próbę utrzymania piłki w boisku.
0
@FioletoweOczy 10 minut temu Yamal zrobil dokładnie to samo, tez go wyzywałeś?
0
@97ketrab no to podrzuć jak odpisywali
1
Nie dało się bardziej sprdl jak teraz Yamal. Przecież on mial 3 dni na podanie do Rafy
0
Bez zmian. Kur Xavi strasznie nie ogarnia. Obyśmy wbili na 2-0
0
@97ketrab Mówisz ze statystycznie normalnie każdego dnia pali się. Potężna hala, szkoła, mieszkanie i składowisko śmieci i to wszystko w 1,5 dnia? Pokażesz ten oficjalny komunikat straży?
1
@Kamiloza91 Jeśli niczego Xavi na druga polowe nie zmieni to się przekonasz co złego. Środek gra za wysoko i są zdecydowanie za daleko od obrońców. Wystarczy strata w ataku i dwoma podaniami będą u nas. RSS trochę frajersko tego nie wykorzystuje
0
To jakiś wyścig?
1
@RosjaninBut To nie obrona jest problemem, ba zdecydowanie bardziej winna jest pomoc. To tragiczny mecz w aspekcie taktycznym.
0
@Lucyfffer Dlatego nie powinien grac od deski do deski. Tak się nie wprowadza młodych piłkarzy. Tak to będzie grał coraz gorzej i tak to obecnie wyglada.
0
@cules100pro tak sobie tłumacz
2
Jesteśmy katastrofalnie ustawieni w środku pola, na prawdę 25 lat oglądania piłki i dawno nie widziałem tak głupio ustawionej środkowej linii. Christensen, bardzo wolny piłkarz jest nie wiem kim, ani dm, ani środek, ja nie wiem jako kto on gra, Pedri DM nie jest. Cubarsi ma kolejny bardzo elektryczny mecz, ja rozumiem ze uwielbiacie dzieci, ale trzeba jasno to powiedzieć i być obiektywnym, obecnie nie ma prawa grać. Cancelo jest w tragicznej formie. Szczerze to jak Xavi nie wpuści nikogo do środka, ale nie za kogoś, ale kolejnego pomocnika to wyłapiemy tu bramki.
0
Zdejmijcie wkodncu tego Cubarsiego. Ile on ma jeszcze błędów robić?
2
Cubarsi juz 2 wielbłądy. Poprzedni mecz 3. Ciekawe jak długo będzie dzieciak hajpowany. Po świetnym starcie ma slaby moment i czas by trochę posiedział uważam
0
@misiekbarca W sumie czego po Curym można się było spodziewać?
5
Kwintesencja Ekstraklasy
0
@Striker City - 2DM, BM 2DM, Real 2DM, Arsenal 2DM. Możesz wymienić mi który top zespol tak gra? 4-3-3?
0
@Striker mówię o pomocy. Masz 3 pomocników i 3 napastników, tylko jeden z pracą defensywna, reszta bardzo ofensywna. Plus Cancelo bardzo ofensywny.
0
Znowu skład mocno ofensywny, a później zdziwieni że kontrami nas wszyscy muca
0
@bari_94 a za nich kto?
0
@RivaldoVitorBorba serwis, jak jest średnio, to Iga nerwowa
0
@Alex1995 Iga trochę nerwowa, z wiadomego względu, serwis przewagi jej nie daje.
1
@adi7adi8 no Kerber to Kerber. Grać potrafi, na ranking nie ma co patrzeć
0
@lntrowertyk no jak, Pene brać, wielki bramkarz z La Masi. DNA ma nasze
0
@maroon pewnie mają to w dupie.
0
@jacobFCB no tak i dlatego codziennie wrzucają fotki Z dziećmi i jak się całują, przytulają, lofkaja czy jak to się internetowo pisze itd. Ważny PR. Co was to ludzie obchodzi, może ten Hiszpan to gej? A może Lewy tak lubi.