tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 i grac Roque, świat nasz.
0
@Faro czyli jak ja wyjdę na boisko zagram kupę to wina trenera, a nie to że nie mam umiejętności na taki klub? Aha, ten koleś wygląda jak piłkarz drugiej ligi. Kilku takich nam Cury załatwił wcześniej. Zwykły wal finansowy.
0
@FCB24 mam wrażenie że każdy mecz to inne zespoły. Cały czas różnice raz jedna wygra 20pkt różnicy, na drugi dzień druga
5
@Magicc89PL no i czy Laporta nie mówił że mamy zła sytuację finansową? Wielkirotnie mówił że mamy zablokowane Transfery przez ffp. Deco w zimowym oknie powiedział dokładnie to samo. To co oni mogą Xavi nie?
0
@krol211 Xavi mówi ze zostaje.
0
Komentarz usunięty
0
Widzę, że nie tylko Barca ubi wałeczki na transferach
0
Zamiast za wyniki to za to, że prawdę o jego polityce mówi. Podsumowanie zarządu i co jest najważniejsze dla Laporty. Wałki, wały, polityka
6
Wy sobie czekacie na konferencje, a Xavi po prostu powie.
Mamy dobry rząd
Wybitnych fachowców
Gospodarka idzie do przodu
A ludziom żyje się coraz lepiej
0
@ProMILs no oni zagrali gówno, a on wielkie gówno. Takowa różnica, oni bez motywacji, on z kosmiczna motywacja.Nie oszukasz pewnych elementów, ten chłopak na 3 metry do Yamala podał o 2 za daleko. A technicznie jest....myślę ze Arka gdynia by się cieszyła takim piłkarzem.
1
@brd42 Ja to zdziwiłem się ze on pobiegł 20 metrów z piłka i się nie przewrócił. A podanie ....... :D
0
@Hindus Roque by piki nie przyjął nawet
3
Ferran Torres mój ulubienic. 55 baniek, niesamowite. Jest rezerwowy, on dziś nawet nie biegał.
1
Nawet gdy Lewy grał słabo. Ale chłop może miałby teraz więcej miejsca, walczy o bramki. Żenująca zmiana Xaviego, żenująca
0
Można powiedzieć uf? Żenujacy obraz gry
0
No to czas na podpisanie nowego kontraktu i 3 miesięczna kontuzje. Dawno jej nie mial
0
Sergi Roberto dziś zasługuje na 2 lata kontraktu nie tylko 1
2
Trzeba wbić 2 jeszcze bo Ameria może tu nawet wygrać :) Patologia
0
Oddychnąć może Ferran Lopez
3
@esem91 Duet komentatorów z Madrytu. Pojebało ten C+
0
@Rewolucja123 to biznesmen, dlatego do zarządu się pchają, bo tu kontroli nie ma. Socios gowno wiedza.
0
@BORO_12 Deco to pionek
1
@Rewolucja123 Laporte zostawili juz wszyscy. Wszędzie rodzina i kumple, no i ściągnął ponownie Curego jako agenta współpracującego. Dla mnie to przekreśla go jako prezesa. Do tego dodajmy dźwignie, sprzedał 2 firmom, nie zapłaciły, podzielił na inna nie zapłaciła. Przecież to było ustawione.
3
@BORO_12 to jest bardzo średnia kadra.
0
@KrychaFCB on chce go wyrzucić za słowa o finansach klubu. No chyba ze to ironia, a ja nie załapałem :D
1
Ważni członkowie klubu, ciekawe kto tak swoja droga, odszedł cały zarząd, został w zarządzie Laporty 1 człowiek, ciekawe kto rządzi tym klubem, bo pogubić się idzie.
1
@Hosh za wyniki Xavi powinien poleciec, a może poleciec bo powiedział prawdę o finansach klubu :D
@abram3k sam jesteś żałosny, może ci sie nie podobac gra Barcy, słabość Xaviego jako trenera, ale obrażać go?
2
@Jasialdo on teraz nie chce. Nikt nie chce w to gowno się ładować. Przecież cały zarząd odszedł od Laporty
0
No to odszczekuje ze to fake, Benek potwierdził, a to najlepsze źródło.
1
Tylko czy Xavi skłamał