1

@Transu96 i grac Roque, świat nasz.

0

@Faro czyli jak ja wyjdę na boisko zagram kupę to wina trenera, a nie to że nie mam umiejętności na taki klub? Aha, ten koleś wygląda jak piłkarz drugiej ligi. Kilku takich nam Cury załatwił wcześniej. Zwykły wal finansowy.

0

@FCB24 mam wrażenie że każdy mecz to inne zespoły. Cały czas różnice raz jedna wygra 20pkt różnicy, na drugi dzień druga

5

@Magicc89PL no i czy Laporta nie mówił że mamy zła sytuację finansową? Wielkirotnie mówił że mamy zablokowane Transfery przez ffp. Deco w zimowym oknie powiedział dokładnie to samo. To co oni mogą Xavi nie?

0

@krol211 Xavi mówi ze zostaje.

0

Komentarz usunięty

0


Widzę, że nie tylko Barca ubi wałeczki na transferach

0


Zamiast za wyniki to za to, że prawdę o jego polityce mówi. Podsumowanie zarządu i co jest najważniejsze dla Laporty. Wałki, wały, polityka

6

Wy sobie czekacie na konferencje, a Xavi po prostu powie.
Mamy dobry rząd
Wybitnych fachowców
Gospodarka idzie do przodu
A ludziom żyje się coraz lepiej

0

@ProMILs no oni zagrali gówno, a on wielkie gówno. Takowa różnica, oni bez motywacji, on z kosmiczna motywacja.Nie oszukasz pewnych elementów, ten chłopak na 3 metry do Yamala podał o 2 za daleko. A technicznie jest....myślę ze Arka gdynia by się cieszyła takim piłkarzem.

1

@brd42 Ja to zdziwiłem się ze on pobiegł 20 metrów z piłka i się nie przewrócił. A podanie ....... :D

0

@Hindus Roque by piki nie przyjął nawet

3

Ferran Torres mój ulubienic. 55 baniek, niesamowite. Jest rezerwowy, on dziś nawet nie biegał.

1

Nawet gdy Lewy grał słabo. Ale chłop może miałby teraz więcej miejsca, walczy o bramki. Żenująca zmiana Xaviego, żenująca

0

Można powiedzieć uf? Żenujacy obraz gry

0

No to czas na podpisanie nowego kontraktu i 3 miesięczna kontuzje. Dawno jej nie mial

0

Sergi Roberto dziś zasługuje na 2 lata kontraktu nie tylko 1

2

Trzeba wbić 2 jeszcze bo Ameria może tu nawet wygrać :) Patologia

0

Oddychnąć może Ferran Lopez

3

@esem91 Duet komentatorów z Madrytu. Pojebało ten C+

0

@Rewolucja123 to biznesmen, dlatego do zarządu się pchają, bo tu kontroli nie ma. Socios gowno wiedza.

0

@BORO_12 Deco to pionek

1

@Rewolucja123 Laporte zostawili juz wszyscy. Wszędzie rodzina i kumple, no i ściągnął ponownie Curego jako agenta współpracującego. Dla mnie to przekreśla go jako prezesa. Do tego dodajmy dźwignie, sprzedał 2 firmom, nie zapłaciły, podzielił na inna nie zapłaciła. Przecież to było ustawione.

3

@BORO_12 to jest bardzo średnia kadra.

0

@KrychaFCB on chce go wyrzucić za słowa o finansach klubu. No chyba ze to ironia, a ja nie załapałem :D

1



Ważni członkowie klubu, ciekawe kto tak swoja droga, odszedł cały zarząd, został w zarządzie Laporty 1 człowiek, ciekawe kto rządzi tym klubem, bo pogubić się idzie.

1

@Hosh za wyniki Xavi powinien poleciec, a może poleciec bo powiedział prawdę o finansach klubu :D
@abram3k sam jesteś żałosny, może ci sie nie podobac gra Barcy, słabość Xaviego jako trenera, ale obrażać go?

2

@Jasialdo on teraz nie chce. Nikt nie chce w to gowno się ładować. Przecież cały zarząd odszedł od Laporty

0

No to odszczekuje ze to fake, Benek potwierdził, a to najlepsze źródło.


1

Tylko czy Xavi skłamał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?