0

@pt9 zasypiam, sam ocen. A kaca nie mam

0

@mientusek1407 tylko w tym sezonie znacznie lepiej zaczął grać młodszymi. Poprostu się rozwijają, plus doszły nazwiska jakie mu brakowały.

1

@Messi1000000 teraz to do ciebie dotarło?

5

@dominox1998 czas pokaże kto więcej da i się lepiej rozwinie

1

@Barcasub Jest po dwóch latach kontuzji. Sufit Pedriego jest bardzo daleko dla Fermina. Fermin dobry zmiennik. No ale wiadomo, ocenianie piłkarza bezwzgledu dlaczego jest w tym miejscu to domena tej strony. Powinien po 2 latach kontuzji grać jak Kdb w tydzień

0

@Rewolucja123 to prawda też uważam że Pedri z gundo wysoko i potrzeba dwóch defensywnych. Tu nie mamy nikogo

5

Real rezerwami muci villareal w formie. Ta ligę to w tym sezonie zjedli

0

@Aragorn33 zawsze miał z nami problem.

0

@kanver_ no a czego wy oczekujecie z S. Roberto. Porównajmy pomoc nasza i Realu. Przepaść

0

@blakkudium ze szwagrem jeszcze nikt nie wygrał

0

@TR3YWAY oglądałem tylko pierwsza połowę. No w środku trzeba powiedzieć jest wszędzie.

0

@gaq Fort ok, ale Roque? Nie gramy o nic a o 2 miejsce, strata pkt dziś to obowiązek wygrania nie wiem sevilli.

1

Chyba jestem jedyny tu co młodymi jakiś się nie zachwyca od razu. Ale Fort powinien grać za Cancelo, Rayo gra na kontry, a Cancelo w tym temacie uwielbia nie wracać i jest bardzo elektryczny od dobrych 2 miesięcy. Zła decyzja Xaviego

1

@Romario87 mówią że ma kontuzje. Dowiemy się za kilka miesięcy

1

@ViscaelBarca2007 trochę boksuje amatorsko, też już swoje lata mam. Szybkość, koordynacja, ruchy. No peselu nie oszukasz. Zresztą wystarczy spojrzeć na Adamka wczoraj, bardzo widać pesel w boksie. Normalnie nawet przed tą 40-tka to on by tego Badure czy jak mu tak w 5 sek. Wyjaśnił. Tu musi się bardzo pilnować bo reakcja jest znacznie wolniejsza

2

@Kgorecki2500 I jep podateczek od ilości kupy.

2

@Arden z jakiegoś powodu nie pokazują sparingów Tysona. Ten Paul całkiem dobrze poćwiczył boks. Myślę że ten celebryta wygra

4

@fart tylko nie wiemy jak kondycja, tzn wiemy w wieku 56 lat musi być słaba. Na filmikach będzie spoko, ale z rywalem to wystarczy na 5 minut. Paul, jak weźmie na dystans Mike z dwie rundy, to później szybko sobie z nim poradzi.

0

@kondzix2115 za około miesiąc zacznie się saga, która będzie trwać miesiąc

1

@Michael24 w obecnej formie, jak Arka nie zdobędzie dziś pkt, to za tydzień wygrają z kompletnie bez formy Arka. A jak nie to w barażach spokojnie. Obecnie w 1 lidze najmocniejsi sa

0

@Emhyr no to że nie chcą odchodzić to inna kwestia.

0



Ciekawe którzy się nie spodziewają próby wypchniecia z klubu. Stawiam na Ferrana może Lewy.

1

@Romario87 mecz Bayernu był o 17? Ileś ty spał chłopie

0

@Stinger_ chyba tym razem jest inaczej. Ostatnio zawsze jakaś tam wiara była, teraz po grupie jaka mamy to raczej wszyscy idą obejrzeć bo to mistrzostwo. Nikt tu na nic wielkiego nie liczy. Jak w hokeju w obecnych mistrzostwach

0

@MOLESTA a ten Lopategui to gdzieś się sprawdził w ogóle?

0


Ciekawe o jaki moment kolesiowi chodzi, bo patrząc po wynikach 5 ostatnich meczy to nie są. Co nie zmienia faktu że trener jakiegoś Rayo twierdzi że spróbują być lepsi od Barcy. Co za czasy.

0

Usyk to wygrał. Lekki szok, przy takich warunkach

2

@adi7adi8 taki remis/.

0

Jeśli nie będzie nokautu, a nie wierze by był. Usyk to wygra.

2

Po furym. Ale Usyk od 7 zaczął świetnie walczyć. Lekko zaskoczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?