0

@kigani czyżbyś mi matkę zwyzywał? No to teraz rozumiem czemu nie rozumiesz tego słowa jak szacunek. Dorośnij

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@kigani dla ciebie liczy się wynik wczorajszego meczu. Szacunek masz w dupie. Wszyscy co krytykują to krytykują Laporte, a nie ze Xavi ma odejść.

0

@kigani ludzie piszą o sposobie zwolnienia, a nie ze zła decyzja. Widocznie za trudne byś zrozumiał

1

Ciekawe ile tu kont Flick będzie teraz :)

0

@Orłoś Laporta zawsze jedzie na miłości do klubu. Tydzien i wszyscy Lapcia beda wielbic jak zwykle

0

@97ketrab A w Grudniu krzyki Flick do Stycznia

0

@maroon Ale tu mamy Orban robi to. vs Inni tez chca. Widzisz różnice? Kaczynskiemu tez marzyło sie jak Orbanowi wyjeb. Kazda mozliwe media nie jego. Chciec a zrobić to daleka droga, a Orban to robi

0

@TR3YWAY No i to kończy głupoty Romero co twierdzi, ze dopiero 30 Xaviemu powiedzą.

0

@azysko Pojawiło sie jak zapytałem, w pierwotnej wersji nie było.

0

@maroon Czyli zamiast krytykowac Orbana piszesz ze kraje pod stołem tez chca, ale jeszcze nie maja. Ma sens ta dyskusja.

0

:)12:19 Gerard Romero: Wszystko wskazuje na to, że Laporta przekaże Xaviemu decyzję o jego odejściu z klubu 30 czerwca.

12:12 Juan Jimenez (AS): Deco i Laporta w ostatnich miesiącach pytali o Flicka niektórych piłkarzy: Ter Stegena, Gündoğana i Lewandowskiego.

12:09 Gerard Romero: Spotkanie odbędzie się z inicjatywy trenera w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi o porozumieniu z Flickiem.

12:05 Gerard Romero: Po zakończeniu treningu odbędzie się spotkanie Xaviego, Deco i Laporty.

Czyli o 12:05 Romero twierdzi, że dzis spotkanie. Ale o 12:19 że Laporta poinformuje Xaviego 30. :D Czy dziennikarze widza jaka bzdure sami pisza?

0

@TR3YWAY tez tak uwazam. Dobrze ze chociaz Laporta wdrozyl w nowych kontraktach. Nie grasz 60% meczy, brak premii. A nie ze kur, chłop 70% na L4 i pełna pule zgarnia w milionach

3

Jesli prawda jest kontrakt 1+1, to nawet mnie przekonuje. Obawiałem sie kontraktu 3 lata, a jak Flick nie wypali od razu ciężary z pozbyciem sie go .

1

@KibicBarcy84 Dzieki wielkie.

0

@maroon Ty rozumiesz czym różni sie sprzed Chinski od Chinskiego sprzetu plus Monitoring weryfikacji ludzi, oprogramowania szpiegujacego własny naród? W Polsce sa różne marki Chinskie równiez w telefonii komórkowej, to dla ciebie to samo co narzedzie dla RZADU Węgier? Zawsze jest ryzyko że Chiny tym sprzetem szpieguja, ale nielegalnie, a tu masz jest zlecenie by szpiegować swoich.

0

A jakies statystyki, ile gral ile strzelił? Cokolwiek? Czy to tajemnica tego piłkarza

0

@maroon Pokazesz mi w Polsce rozwiazanie które montuja Wegru i maja Chiny?

1

@negreanu Przeciez nie od dzis wiadomo ze Orban jest wielbicielem Komuchów z Chin. Tam wszystko na qr kody, skanuja ciebie wszedzie, kontroluja wszystko.

0

@kigani było 4-1 smignij mistrzu na sofascore. Nawet nie wiesz o czym piszesz

0

@kigani 4-1 porażka z Japonia to pech :)

1

Komentarz usunięty

0

@alegre84 jeszcze rok temu był waszym kapitanem. Wystarcza słabsze mecze, to już gwiazda. Wy naprawdę myślicie w kontekście krótkoterminowej oceny. Max 3 mecze. Słabo? Wyjeb.

3

@alegre84 masakra komentarz. Masakra

2

@Calzone absolutnie udowodnił, no musze sie nie zgodzić. Przez 25 lat kariery prowadził 1,5r. jeden klub. No ale ok

1

@ViscaelBarca2007 przeciez pisałem, że Lewy mówi ze to bardzo łagodny typ, kóry dużo rozmawia z piłkarzami, a nie jak wszyscy mysla Hitler.

0

@NeroTFP1 Na pewno tu Collins w formie. Ta Potapova tez zawsze robi problemy.

0

@cules100pro Akurat to bardzo mi pasuje u niego. Pytanie kogo da na tych 2 defensywnych

2

@Rhaan pokaż mi gdzie tu kłamie? Ogólnie nie odpisuj na komentarz który ciebie przerasta, ja pisze o wartościach i szacunku a ty mi tu z transferami, nigdzie nie napisałem, że Xavi ma zostać itd. Bez odbioru

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?