0

Niewykorzystane sytuacje 3-0 :) wynik 0-1 :)

0

@regatta52 od 70 minuty już było po meczu. Bvb padło, Real odpalił swoje. Teraz bvb jest bez szans

0

@KrwawiaceoczyVEB dlatego rok temu był najlepszym bramkarzem ligi, a w tym roku drugim. Obiektywny komentarz

0

Napisałem 1,5 minuty temu że teraz właśnie się zacznie. No właśnie, taki styl mają, swoje przetrzymają i wtedy idą konsekwencja. No życie po meczu

0

Borusia puchnie. Teraz to już będzie to co zwykle. Ławka zerowa, Realu odwrotnie, ławka mocna.

0

@Kamiloza91 chciałbym by Barca się tak wstydziła i grała w finale. No chciałbym

0

@bartekvisca no właśnie za ostatni rok, w którym przedłużyli mu umowę. A przypomnij za ile przyszedł i ile zarabiał

0

@Katalonbar a chorwata mają?

0

@abram3k jest infolinia 24h. Zadzwoń podjada.

0

Oczekiwane gole 1.64 do 0.09 :))) a pewnie się skończy 1-4

0

Spokojnie, zaraz będzie karny, bramka z dupy, bramka samobójcza albo wylew bramkarza. Najsłynniejszy hat trick białych

1

@blakkudium Oki dzięki. Ja nie oglądam, nie będę sobie soboty marnował.

0

@blakkudium no tak słupki. Życie

0

@bartekvisca a to ciekawe bo wg. Mnie miał 6 baniek, ba sam się wykupił, ba zdobył mistrzostwo. O jakiej klasie piszesz?

0



Wg. Szmaciaków Laporty Sport, MD miał zarabiać 3 bańki :D No jak widać no nie. Dodam ze to bardzo dobre źródło Niemieckie. Jako jedyny pisał w Niedziele ze Flick podpisze umowe w środę. Przypomnę każdy szmaciak z Kataloni się licytował, Pn -wt

Reasumując tak kocha Barce, ale 11 baniek musi mieć :D

0

@FCB24 Dlatego bawi mnie ze ktokolwiek marzy o wygranej BVB. Jakie Cud im pozwolił wejść do tego finału. PSG to z 6-0 mogło pyknąć. No ale wiadomo, życie

0

@FcPortoFan1999 Dariusz W. I ten łysy. Mam wrażenie że oglądam tv z przed 30 lat. Zatrzymali się w komunikacji

0

@FcPortoFan1999 nie będę tęsknić. Nie mogę patrzeć na tą ekipę

0

@tomek8756 będzie gładkie 4-1 dla RM.

0

@Rewolucja123 no właśnie mam. Ale nie otwiera

0

@Rewolucja123 otworzyć mi się ten link nie chce

0

@Herato Pudzian się świecił od tego co brał przez połowę swojego życia.

0

@Rewolucja123 dzieciaki od razu wjeżdżają z teściami. Zero cierpliwości. W wieku 17 lat 100kg średnio wierzę. Chyba że chłop 2metry już ma.

1

@Arcybiskup zerknij na boisko szkolne. Pustki, kluby dla dzieciaków to mem. Rozwój dzieciaków również. Sport umiera w Polsce.

1

@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili

1

@BorzyKrzys jak Lewandowski zamknie oczy dla reprezentacji. Wtedy zrozumiecie jak bardzo źle jest z Polską piłka. Ekstraklasa już to pokazuje, zaraz reprezentacja.

2

@Sulimo no 3l to normalnie trzeba. Więc jak dochodzi wysiłek, pot, upał to nawet i 4. No ale kto normalny 4l daje. Myślę że 3 to optymalnie mimo wszystko

0

@Pitinho pójdzie dziś raczej gładko. Stawiam na 4-1

1

@Fabik87 wiesz dlaczego? Najbardziej nie lubianym typem człowieka jest:
Mają tendencję do poczucia wyższości i przekonania o swojej wyjątkowości, niepowtarzalności. Wymagają od otoczenia, aby ich podziwiano, chwalono i traktowano w sposób uprzywilejowany. Wobec innych, chorzy bywają wyniośli, aroganccy. Nie zwracają uwagi na potrzeby otaczających ich ludzi

Wiesz kogo to cechy? Narcyza. I tu jest problem Ronaldo a nie w jego ambicji. Bo piłkarzem jest wielkim.

2

Niesamowita jest Gromda. Co oni się tłuką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?