tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niewykorzystane sytuacje 3-0 :) wynik 0-1 :)
0
@regatta52 od 70 minuty już było po meczu. Bvb padło, Real odpalił swoje. Teraz bvb jest bez szans
0
@KrwawiaceoczyVEB dlatego rok temu był najlepszym bramkarzem ligi, a w tym roku drugim. Obiektywny komentarz
0
Napisałem 1,5 minuty temu że teraz właśnie się zacznie. No właśnie, taki styl mają, swoje przetrzymają i wtedy idą konsekwencja. No życie po meczu
0
Borusia puchnie. Teraz to już będzie to co zwykle. Ławka zerowa, Realu odwrotnie, ławka mocna.
0
@Kamiloza91 chciałbym by Barca się tak wstydziła i grała w finale. No chciałbym
0
@bartekvisca no właśnie za ostatni rok, w którym przedłużyli mu umowę. A przypomnij za ile przyszedł i ile zarabiał
0
@Katalonbar a chorwata mają?
0
@abram3k jest infolinia 24h. Zadzwoń podjada.
0
Oczekiwane gole 1.64 do 0.09 :))) a pewnie się skończy 1-4
0
Spokojnie, zaraz będzie karny, bramka z dupy, bramka samobójcza albo wylew bramkarza. Najsłynniejszy hat trick białych
1
@blakkudium Oki dzięki. Ja nie oglądam, nie będę sobie soboty marnował.
0
@blakkudium no tak słupki. Życie
0
@bartekvisca a to ciekawe bo wg. Mnie miał 6 baniek, ba sam się wykupił, ba zdobył mistrzostwo. O jakiej klasie piszesz?
0
Wg. Szmaciaków Laporty Sport, MD miał zarabiać 3 bańki :D No jak widać no nie. Dodam ze to bardzo dobre źródło Niemieckie. Jako jedyny pisał w Niedziele ze Flick podpisze umowe w środę. Przypomnę każdy szmaciak z Kataloni się licytował, Pn -wt
Reasumując tak kocha Barce, ale 11 baniek musi mieć :D
0
@FCB24 Dlatego bawi mnie ze ktokolwiek marzy o wygranej BVB. Jakie Cud im pozwolił wejść do tego finału. PSG to z 6-0 mogło pyknąć. No ale wiadomo, życie
0
@FcPortoFan1999 Dariusz W. I ten łysy. Mam wrażenie że oglądam tv z przed 30 lat. Zatrzymali się w komunikacji
0
@FcPortoFan1999 nie będę tęsknić. Nie mogę patrzeć na tą ekipę
0
@tomek8756 będzie gładkie 4-1 dla RM.
0
@Rewolucja123 no właśnie mam. Ale nie otwiera
0
@Rewolucja123 otworzyć mi się ten link nie chce
0
@Herato Pudzian się świecił od tego co brał przez połowę swojego życia.
0
@Rewolucja123 dzieciaki od razu wjeżdżają z teściami. Zero cierpliwości. W wieku 17 lat 100kg średnio wierzę. Chyba że chłop 2metry już ma.
1
@Arcybiskup zerknij na boisko szkolne. Pustki, kluby dla dzieciaków to mem. Rozwój dzieciaków również. Sport umiera w Polsce.
1
@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili
1
@BorzyKrzys jak Lewandowski zamknie oczy dla reprezentacji. Wtedy zrozumiecie jak bardzo źle jest z Polską piłka. Ekstraklasa już to pokazuje, zaraz reprezentacja.
2
@Sulimo no 3l to normalnie trzeba. Więc jak dochodzi wysiłek, pot, upał to nawet i 4. No ale kto normalny 4l daje. Myślę że 3 to optymalnie mimo wszystko
0
@Pitinho pójdzie dziś raczej gładko. Stawiam na 4-1
1
@Fabik87 wiesz dlaczego? Najbardziej nie lubianym typem człowieka jest:
Mają tendencję do poczucia wyższości i przekonania o swojej wyjątkowości, niepowtarzalności. Wymagają od otoczenia, aby ich podziwiano, chwalono i traktowano w sposób uprzywilejowany. Wobec innych, chorzy bywają wyniośli, aroganccy. Nie zwracają uwagi na potrzeby otaczających ich ludzi
Wiesz kogo to cechy? Narcyza. I tu jest problem Ronaldo a nie w jego ambicji. Bo piłkarzem jest wielkim.
2
Niesamowita jest Gromda. Co oni się tłuką.