2

@MesQueUnClub22 to nie do mnie to do @AlexDark00 raczej. Ale jak widzisz modne jest przez dzieci wyjście.

0

@maroon demokraci. On tylko na papierze, decyzji nie podejmuje. On ledwo wie jak się nazywa

0

@jacobFCB przecież on nie rządzi.

1

@AlexDark00 lepiej zatem wyjść z uni.

1

O jakim ryzyku ten człowiek mówi. Franek nie ma nawrotu. On przecież ja skręcił, źle stanął.

0

Ja prdl ale cizko naszych się ogląda. Cały czas się wywracają, fizycznie patologia

0

@ProMILs czyli na finał będą. No to luz. Dzięki :)

0

Nie oglądałem coś Poważnego ze świderskim i lewym?

6

W Korei jest już możliwość „spotkania się” ze zmarłą bliską osobą w metaversum. Tutaj przykład córki i matki.

Chory pomysł. Chory.
https://www.facebook.com/share/v/Qyrdoyi1x5Jxgnii/

3

Komentarz usunięty

1

@kigani mądrze gadasz. Tak właśnie wygląda później współpraca z Rosją. Obojętnie kogo.

0

@FcPortoFan1999 Braun jest ich fanem. Zobacz kto trafił od nas do PE. Widocznie rodzice nie odrobili zadania domowego i nie wyjaśniły czym są tak skrajne ugrupowania narodowosciowe.
@kigani nie wiem czy coś głupszego ktoś tu dziś napisze.

1

@SkN Przecie tu już sprzedawany był. Zresztą jak każdy kto zagra 3 słabe mecze. Ba średnie

0

@Arden Pep odszedł bardzo szybko od nas. Ten klub wyniszcza od środka. Po co miałby komplikować swoj status legendy. Poprostu myśli

1

@michal26 masakra to wybierać sosnierza. Chodź nie wiem kto to Sypniewski

0

@ProMILs I myślisz że to kolegom ich ze wschodu na rękę? Przypomnij mi proszę przez jakie granice przechodzą w dużej mierze.

0

@MisterGuardiola może też jechał za szybko. Jest taka opcja. Do tego też trzeba mieć dystans. Poprostu mu grozi jeśli będzie tu jakakolwiek wina jego. Tego nikt nie wie. A ludzie od razu zakładają że tak będzie

0

@Tasde czyli rozumiem że jak ktoś głosuje na konfe to znaczy że jest również za plaskoziemcami? No nie. To tak nie działa.

0

@FcPortoFan1999 co to znaczy szansy? No trzeba to wywalczyć, tyle

6

Iga na maczce jest nienormalna.

0

@Roobo no powinni. Co robili poprzednicy, czemu nie marudziłeś. Wojnę mamy od 3 lat

0

@Roobo zagrożone jest? Atakują? W sumie jak zaatakują to możesz sprdl z kraju bo tu pół samootuu nie kupiony. Granice, postawiony płot z dykty. No ale wiadomo Tusk

0

@Roobo no właśnie ile? Bo moim zdaniem jest ich milion po poprzednikach.

0

@Kazragore no i jest ustawa złożona przez Dudę z 2023 i ja wrzucają na wokandę. Co potrzebujesz. Jaka wina obecnego rządu że poprzedni mają wyjebane?
@Roobo wieesz ile tematów jest do zrobienia po poprzednikach?

0

@Kazragore no tak. Bo w 4 miesiące zmienisz cały świat, jesteście mocno odklejeni

0

@tristan87 PIS od 8 lat?

1

Jak to. Ktoś dziecka nie chce na mistrzostwa. Szok

1

@Kapitan hawk nie wiem czy wiesz ale UA ma lepszą kadrę od nas

0

@FanBarcYxD no czemu przed wyborami PIS nic nie zmienił?

0

@ViscaelBarca2007 ten dziennikarz to placek. Zostawcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?