tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani przecież on hajs dostał za promowanie.
20
Minęły dwa lata bez kontuzji? Co on prdl przecież wypadł na 2 miesiące w styczniu
3
@betonito ale co trener źle zrobił. On się odniósł do koszulek, a nie tych durni co ich zastraszyli.
Reasumując na la bambie wyzywa się piłkarzy jak źle poda, co dopiero jak mecz się przegra przez niego czyt. Araujo. Piłkarze Arki na 5 kolejek mieli statystycznie 98% szans na awans. 3 mecze to mecze z 3 ostatnimi miejscami, zdobyli 4pkt. Umoczyli z Lechia grając w przewadze, Umoczyli z Katowicami i Umoczyli wczoraj, frustracja kibiców wczoraj była normalna, a frustracja była prośba o oddanie koszulek, nic więcej.
0
https://www.instagram.com/reel/C7Gn9cot1Re/
Lubie ten kanał na instagramie, dobre mają te wstawki o Laporcie :)
1
@Kubsoleon to prawda. Kibic manu to inny świat.
1
@RoberDzik może jakimś wielkim kibicem Arki nie jestem ale jestem z Gdynii. A z Barca już prawie 25lat :) ten rok to kosmos w wpierd. Na każdym poziomie :)
0
@kuz a no właśnie jest. Dla ciebie ich religia jest dzicza, a dla nich twoja.
0
@RobiS tylko ze ci imigranci to właśnie inna kultura, religia.
6
@Luciano99 oni i analizowanie :)
1
@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz
1
@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca
0
@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze
0
@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?
0
@FcPortoFan1999 czyli nie wiesz, ale komentujesz :)
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy liczy się stopa. Bo jak tak to stopę ma przed. Więc może dlatego. Nie znam tego przepisu
0
@takisobiektos chyba nie ma nic pewniejszego. Real ma w tym roku znacznie lepsza pakę
1
@Stinger_ on jest skrzydłowym. Gra drugi mecz od pierwszej minuty. Nie wiem czemu flashscroe go daje jako 9-tke
1
@budel17 ilość niedokladnych podań to chyba na rekord idą
0
@FcPortoFan1999 pytanie tu się liczy cialo czy stopa?
0
@Encore on ma jakiś syndrom Dimitrowa
5
@Transu96 prawdziwe słowa.
Frenkie: "I got married and have a son, life is beautiful for me." #fcblive ❤️
Tak że tłumacz na Polski delikatnie pospał na lekcjach
1
@megaloceros nawet gdy wygra to go pojedziecie. Nie przypominam sobie drugiego sportowca, który jest tak hejtowany w Polsce.
4
To jest duży problem Barcy. Piłkarze bardziej kochają miasto, pogodę od gry w piłkę. Widać to zdecydowanie u Fdj.
1
@xvcWinterSoldier ja używam ostrovit, nigdy afery nie było u nich. Wyniki dobre, żyje :)
7
Iga dwa niewymuszone błędy. Nie wygląda to dobrze
2
@damianex10 myślę że możesz mieć rację, ale ekspertem nie jestem
2
@michal26 tu wszystko jest deklasacja
2
Iga chyba ma inne plany na dziś i szybko musi zejść z kortu. 19 minut to dawno nie widziałem
0
@kuz co za różnica czy są gorące kule czy komputer. Jeśli UEFA chce coś ustawić i tak to zrobi
1
BVB teraz nawet piłki nie powącha. Real będzie napierał