tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arys masz słabe marzenia. Ani jeden ani drugi
0
@Zoker no ale właśnie uważam że przydałby się bardzo w drugiej połowie
0
@Culer9002 a możesz ocenić po turnieju? Bo obecnie mamy 0pkt
0
@Firestone dlaczego mnie nie dziwi że to koleś z Holandii. Zarozumiały, bucowaty naród
1
@Pedri16Future przecież każdy mecz wygrywają faworyci. Nawet remisu nie było. Ślepy by trafił
0
@KrychaFCB bo dobry mecz rozegrał
0
@FcPortoFan1999 z Koemanem na ławce faworyt? No nie
0
@Radzio_94 jakby to powiedzieć, inny rywal?
8
@Radzio_94 hm, inny mecz oglądałem?
0
@robsons23 gdzie tu jego wina. To sytuacyjna, tego jako błąd zaliczać nie można. Zaczęła ogólnie się od złego pressing w środku
0
@PiotrR on chciał rywala zaskoczyć :)
0
@PatrychoO po co :) Koemana to zawsze geniusz był
2
Nasi fizycznie puchną. Niestety, zaraz się obrona Częstochowy odpali
5
Ale to zjebał świderski co fatalnie zmienił. Przydałby się Robert
1
@David_Beckham potencjał piłkarzy, to Probierz jest Guardiola dla Koemana. Zresztą kto nie jest dla tego kolesia
2
Koemana, plan na mecz. Jaki plan
0
@JordiAlbion a ja te wieczne płakanie jego o wszystko. Strasznie irytujący typ
0
Simons baaardzo średnio. Na tle słabych naszych.
0
@Cvzx nie no Depay jest jaki jest, ale drybling ma świetny. Gakpo nie miał. Tu magik
1
Gakpo w lvp drewno. Tu wygląda na skrzydle jak Messi. Ale i tak wynik i walka spoko jak na możliwości Probierza
2
@RosjaninBut co trzeba mieć zryty łeb to ich.
2
@Bulbulator kompletne 0. Emocje jak na grzybach bym powiedział
1
Komentarz usunięty
1
@Barca_bwo on chciał złota piłkę za LM z Chelsea :D
0
@Arden niech gra 90 minut co mecz w tym wieku. To szybko opadnie
2
@katalonczyk987 Jak mecz Włoch to tylko Święcicki.
7
@FcPortoFan1999 Kalafiori go zjadł
3
Kalafiori :)) co ma nazwisko
0
@Sulimo są w kryzysie jak widać. Ale jakoś nie da się ich nie lubić
0
@Eric_Abidal_22 takiego czegoś się nie gwizdze