0

@Fake69 jak go za 50 sprzedadzą to będzie ich sukces. Oni go wypożycza z opcją wykupu.

0

@blakkudium my zadzwonimy za 2 lata jak ktoś zapłaci za Barca studio.

0

@Nefir koleś od 4 miesięcy spadł z forma i odpowiada na info o przedłużeniu umowy na zasadzie jestem skupiony na.... Blabla. Koleś jest kapitanem. Out. Wszystkich nabrał jak to kocha Barce, pokazała się oferta Bayernu inny chłop.

0

@ViscaelBarca2007 poczekamy aż nikt nie będzie go chciał. Wtedy wypożyczenie i jak zawsze świetny deal Barcy

1

@Arden no 30 to jeszcze pogra z 3 lata. Brać. A sytuacja finansowa jest świetna. Laporta tak mówi ja mu wierzę

14

@FCB_dimiC Trzeba być niezłym idiotom by nabrać sie na takie telefony.

5

@tristan87 Zaraz bedzie miedzynarodowy dzien Kobiet z miesiaczka.

0

@normasubiektywna Jeszcze tu ci dorzuce info o Działaniach Deco.


0

@A4ron Pytanie jak PRobierz wyjdzie. Jesli wyjdzie mocno ofensywnie, to nas złoją okrutnie.

1

@normasubiektywna A ty rozumiesz, że ten chłopak czeka, czekał na info co z nim bedzie? Projekt, gdzie bedzie grał itd, a nie tylko hajs?

2

Ale ta Cordoba to pajace wczoraj, widziałem ostre faule, kopanie leżacego, wrzucanie na bandy, trener tu stoi juz kur. na boisku. Sedziowie nic. Straszne buractwo.

https://x.com/MrDesahogo7/status/1804986557138436379

2

@MalanFCB To po co Dyrektor sportowy, skoro nie ma wpływu na nic? Rola Dyrektora jest zapewnić piłkarzy co do projektu sportowego, jego roli, nie tylko oferty na papierze. Deco nie zrobił nic. Araujo z oferta sie nie odzywa, FDJ również. Młody idzie grzać ławe do Chelsea. Zostaniemy jak zwykle z piłkarzami których nie chcemy.

8

Wszyscy jak widać mają w dupie te negocjacje Deco. On coś domknal w ogóle?

1

@FcPortoFan1999 Hubert ma wszystko by dobrze wypaść akurat na trawie. Zobaczymy

0

@Gibbon_FCB Ta Vargasy, Rodrigesy, Xaka, Shaqiri ? To Szwajcarzy?

0

@FcPortoFan1999 No to faktycznie 1 Szwajcar :D

0

W tej Szwajcarii jest chociaż 1 Szwajcar?

0

Komentarz usunięty

0

Faye znowu wielbłąd. Sprzedać chłopa skoro możemy zarobić

3

@Eto'o9 R10 po pierwsze i ostatnie to nasz kapitan. Skoro 6 miesięcy odpowiada czy zostaje w taki sposób, to dla mnie niech sprdl bo kapitan tak się nie zachowuje. Chce niech odchodzi

0



Dobrze bo saga trwać długi chociaż nie będzie

2

@Gibbon_FCB wiesz co będzie w meczach z RM :) czerwone będą latać jak opętane. PS. Nie dotyczy Viniego

0

@Destroyer_of_Worlds przecież jeszcze 3 mecz grupowy

0

@Uukasz_93 ty na poważnie czy to jakiś bait?

1

@Luciano99 co ludzie są odklejeni

0

@Messibestplayerintheworld stawiamy wyżej, ale pieniędzy nie mamy i weźmiemy kogoś z Barcy B

0

@tristan87 ja tego karnego też nie widziałem. Chociażby obejrzeli na varze.

2

@Cygan BRC patrząc na mecz Austria Francja to tak Austria obecnie jest w top

1

@Arden w Szkocji problem ze nie ma piłkarzy karnacji południowej. W sumie u nas też.

0

@Marcelinho99 czyli lewego wina wczoraj? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?