tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mariosss20 a co zrobił?
0
@Emhyr a jest piłkarz co strzelił więcej?
3
@Stinger_ mało co wpada? A ilu nie trafił z ostatnich 20?
3
@JohnA ogólnie brakuje gwiazdy w obecnej piłce. Nie ma kompletnie nigdzie nikogo co robi wielka różnice,magii nic. Niestety
2
Jak lewy nie strzeli to go tu zajedziecie :)
0
@Rewolucja123 nie no grupę mamy kosmiczna. Ale chodzi o styl
0
@Sztosik inni też stracili, skomentowałeś?
0
Myślę że najsłabszy mecz na turnieju. Dramat poziom
0
Nasi piłkarze ledwo chodzą. Masakryczna forma fizyczna
1
@PatrychoO kiwior?
0
Szkoda komentować. Ale pewnie lewy winny
0
Dawidowicz, Bednarek co się może nie udać :)
1
@Vamos_RM myślę, że powinni jeszcze paść na kolana przed nim.
0
@Zoker jak nie. Przecież my tylko szkółka powinniśmy grać. Każdy tam to diament
0
@TheCule ich trzeba leczyć. A w nałóg wrzucają ich takie typy jak ten co go złapali
0
Opcja wykupu :DDDD Deco to by mojego starego nie sprzedał
0
@Bananowysong odpowiem Ci. Agenci, oni pięknie wszystko przedstawiają swoim piłkarzom. Mają poprostu hajs od transferów i to jest czysty biznes.
0
@sidi12843 on nie pogra ani tu ani tam. Chociaż zarobimy.
0
@KrychaFCB Plan B czas start, a później skończy sie na planie Ż jak ostatnio z defensywnym pomocnikiem.
0
Może tak, może nie. Dowiemy sie za 2 dni. Nike podpisuja od 2 m-cy
1
Trochę Lewy zdziwił mnie ze nie kończy kariery. Nie chodzi już tyle o grę, paradoksalnie nie ma pół napastnika za niego, ale za krytykę, wszystko co złe to zawsze winny Lewy. Przegraliśmy z Holandia w średnim stylu, bo Lewy nie grał, przegraliśmy z Austria wina lewego, taka narracja jest w tym kraju. Zresztą temat artykułu też wiele mówi. Powinien zakończyć karierę, niech grają ci młodzi :) może kiedyś przyjdą
1
@Damian11 Słowianie?
1
@TheNekro94 Gdzie była lepsza? Ten mecz taki właśnie na remis był.
0
Ale miał patelnię na 1-1
0
I to są Chorwaci czym trudniej tym łatwiej. Charakter maja
0
Michał Probierz na konferencji przed meczem z Francją
„Jutro z Francją będziemy grali ofensywnie. Będziemy chcieli grać w piłkę.”
Ale to będzie wprdl. Na Francję ofensywnie. Rozjadą nas kontrami przeokrutnie
3
@sk13 bo nie nadaje się
0
@FCB_dimiC każdy bank w każdym komunikacie pisze, mówi. Nigdy nie prosimy o hasła, nr SMS i przelewy. Wystarczy to wiedzieć.
1
@Encore wystarczy iść na orliki. Dzieciaki kompletnie w d. Mają sport :(
0
@Fake69 jak go za 50 sprzedadzą to będzie ich sukces. Oni go wypożycza z opcją wykupu.