0

@mariosss20 a co zrobił?

0

@Emhyr a jest piłkarz co strzelił więcej?

3

@Stinger_ mało co wpada? A ilu nie trafił z ostatnich 20?

3

@JohnA ogólnie brakuje gwiazdy w obecnej piłce. Nie ma kompletnie nigdzie nikogo co robi wielka różnice,magii nic. Niestety

2

Jak lewy nie strzeli to go tu zajedziecie :)

0

@Rewolucja123 nie no grupę mamy kosmiczna. Ale chodzi o styl

0

@Sztosik inni też stracili, skomentowałeś?

0

Myślę że najsłabszy mecz na turnieju. Dramat poziom

0

Nasi piłkarze ledwo chodzą. Masakryczna forma fizyczna

1

@PatrychoO kiwior?

0

Szkoda komentować. Ale pewnie lewy winny

0

Dawidowicz, Bednarek co się może nie udać :)

1

@Vamos_RM myślę, że powinni jeszcze paść na kolana przed nim.

0

@Zoker jak nie. Przecież my tylko szkółka powinniśmy grać. Każdy tam to diament

0

@TheCule ich trzeba leczyć. A w nałóg wrzucają ich takie typy jak ten co go złapali

0

Opcja wykupu :DDDD Deco to by mojego starego nie sprzedał


0

@Bananowysong odpowiem Ci. Agenci, oni pięknie wszystko przedstawiają swoim piłkarzom. Mają poprostu hajs od transferów i to jest czysty biznes.

0

@sidi12843 on nie pogra ani tu ani tam. Chociaż zarobimy.

0

@KrychaFCB Plan B czas start, a później skończy sie na planie Ż jak ostatnio z defensywnym pomocnikiem.

0

Może tak, może nie. Dowiemy sie za 2 dni. Nike podpisuja od 2 m-cy

1

Trochę Lewy zdziwił mnie ze nie kończy kariery. Nie chodzi już tyle o grę, paradoksalnie nie ma pół napastnika za niego, ale za krytykę, wszystko co złe to zawsze winny Lewy. Przegraliśmy z Holandia w średnim stylu, bo Lewy nie grał, przegraliśmy z Austria wina lewego, taka narracja jest w tym kraju. Zresztą temat artykułu też wiele mówi. Powinien zakończyć karierę, niech grają ci młodzi :) może kiedyś przyjdą

1

@Damian11 Słowianie?

1

@TheNekro94 Gdzie była lepsza? Ten mecz taki właśnie na remis był.

0

Ale miał patelnię na 1-1

0

I to są Chorwaci czym trudniej tym łatwiej. Charakter maja

0

Michał Probierz na konferencji przed meczem z Francją

„Jutro z Francją będziemy grali ofensywnie. Będziemy chcieli grać w piłkę.”

Ale to będzie wprdl. Na Francję ofensywnie. Rozjadą nas kontrami przeokrutnie

3

@sk13 bo nie nadaje się

0

@FCB_dimiC każdy bank w każdym komunikacie pisze, mówi. Nigdy nie prosimy o hasła, nr SMS i przelewy. Wystarczy to wiedzieć.

1

@Encore wystarczy iść na orliki. Dzieciaki kompletnie w d. Mają sport :(

0

@Fake69 jak go za 50 sprzedadzą to będzie ich sukces. Oni go wypożycza z opcją wykupu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?