tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 z jednej strony słabo, z drugiej kluby wróciły do dobrej gry w Europie. Chyba obcokrajowcy w klubach mocno rządzą. Średnio Włoska ogarniam, ale fakt jak patrzę na skład Włochów to kilku znam tylko
7
@Rhaan cpk, TVP, żołnierz. No ci powiem szyles chłopie grubo.
Cpk się dzieje, TVP to powinni spalić za to co robili wcześniej, ale do żołnierza się odniosę, bo masz rację powinni to od razu dać do wiadomości, pokazać że wydaliśmy 1,5mld kapusty na gówno plotek który pilnują żołnierze i marnujemy hajs dalej, no w sumie legalnie przyjmowali poprzednicy co jest jeszcze większą hipokryzja. Jeśli to dla ciebie wyznacznik rządzenia krajem to współczuję.
14
Najsłynniejszy sposób sprzedaży Barcy. % od sprzedaży która nigdy się nie wydarza.
4
@Comentateiro od razu podnosił. Porostu chodzi o to by nie można było ich się pozbyć. Orbanowi się udało, tv zlikwidował oprócz swojej. Więc muca pod siebie ile wlezie i nikt się nie dowie, o to też chodziło pis, nie oddać władzy, wrzucić grosze patalocha niech mają bo inni nie dawali i jadymy ze słynnym funduszami bez kontroli.
7
@Rhaan jeśli spał, możesz wymienić ta aferę z tych 6 mcy?
1
@LioNey99 tak jak jestem w tych nielicznych co nie jarają się dziećmi jak la bamba każdym kto piłkę kopnie tak Yamala sprzedać nie można. Powod jest taki że my obecnie w składzie nie mamy kompletnie nikogo kto marketing nakręci. A Yamala już cała Europa chwali co powoduje że mamy łatwiej ze sponsorami, koszulkami itd. Do tego nie wiemy jaki ma sufit. Nie, Yamal nie może iść na sprzedaż. Cubarsi gdyby ktoś dał 120baniek sprzedałbym, dla dobra pozycji na których mamy deficyt, np. Dm czy lewy napastnik.
0
@Arden ta, tylko tobie
1
@TR3YWAY a coś się Laporcie udało oprócz politycznego prdl o zajebistosci klubu. 14 dyrektorów odeszło, w zarządzie został 1,Deco placek na szefa dresa piłki, w kosza spadek, w piłkę spadek, sponsorów brak, 3 firma ma wykupić biznes widmo Barca Vision. A socios jak zawsze na wakacjach. Nie zdziwie się jeśli faktycznie to gówno dźwignie wykupili Spotify, ale coś dostali w zamian pod stołem.
1
@Arden bo sprzedawać trzeba umieć. U nas czekamy aż jest problem by wypożyczyć.
6
@Arden ta już BM sprzedaje Musiale
1
@mekston dlatego trzeba poczekać na Kolumbie by coś więcej powiedzieć. Ale zobacz na kadrę, dawno tak słabej Brazylii nie widziałem.
2
@mekston a poprzedni mecz 0:0. Kolumbia wyjaśni jaka forma.
40
Złota piłka. Słabe obecne czasy są z magikami piłki.
0
@4drian0 przecież on dobrze sędziuje
2
@Ojciec5tkidzieci z kopułą wszystko jest ok bo na tym polega obecny świat. Czym bardziej pojebane i głupie tym więcej obecne pokolenie ogląda, nawet gdy durne to dalej ogląda, komentuje.
1
@marcin62 Zostaw, prawa strona i tak wpoi ci ze to kazdy obcokrajowiec jest zły, nie człowiek, a zawsze źli sa tylko ci przyjezdni. A po drugie zaraz ci napiszą, że Policja kłamie i na bank to UA
0
@mekston No Roque do teraz zastanawia sie jak przyjąć piłke.
0
@kakusus no no, w szczególnosci strzelili by karnego z pełnymi gaciami. A tak na powaznie, ile przypomnij oni tam gdzie graja bramek w klubie strzelili?
8
@Arden na ryby człowiek by nie założył
3
@kakusus podasz mi nazwiska tych ambitnych młodych na pozycję 9-tki.
1
@MesQueUnClub_87 gwarantuje ci ze ci co wleźli z hasłem rozwalenia stolików uklękną tak samo. Każdego da się kupić, zawsze tak w polityce było i zawsze tak będzie.
0
@Kalipso Jak Socios maja to w p.. to co sie dziwisz ze tak zarząd działa.
3
Zawsze ci co wchodza do sejmu na zasadzie, że musza stoliki powywracać działaja tak samo. Maja narzedzie by skorumpowanego posła do sadu wysłać, to powody, a ja to w kiblu byłem, ja sobie net ogarniałem, Konfa guziki pomyliła i tak sie zyje.
0
Uwaga nowa data, podaje, Przyszły tydzień. To teraz zaczynamy czas start do kiedy nowa firma ma zapłacić i czy zapłaci. Odliczanie od przyszłego tygodnia
9
@ranger3120 miesiąc? cos ty redaktora zgwałcił.
1
@Vampir707 Wolnosc gospodarcza to sie nazywa
0
@KrychaFCB my i te % od sprzedaży, słynne zarobki na poziomie? Ile my zarobiliśmy na % :)
0
@KrychaFCB Duda niech zbanuje pomysł i tyle
30
@barcowy1899 no to nie ma ryzyka ze ci odda. To chyba dobrze
1
@Xpert77 no w końcu