- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
9
W grupie D Copa America pewna wyjscia z grupy jest Kolumbia / na 99,9% pewna jest Brazylia.
Pozostaje walka o 1 miejsce i możliwe że mecz z Panamą. /ew USA
Drugie miejsce daje praktycznie pewnosc gry z Urugwajem.
Brazylia zeby wygrac grupe musi pokonać Kolumbię. Z Paragwajem zrobili blisko 4xG. Chyba dawno tak dobrego spotkania nie zagrali. Czyżby forma złapana na CA? Będą atakowali serię bez porażki Kolumbii.
@AFA
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @PatrychoO @Lanosss @Tollusiek @escarabajo @Adran360 @MesQueUnClub96 @Encore
3
@mekston chciałbym zobaczyć finał Argentyna-Brazylia.Brazyliczycy jak będą grali jak z Paragwajem może to fajnie wyglądać
2
@Mixtape Dodatkowo Vinicius przybliżył się tym spotkaniem do Złotej Piłki.
Ma więcej bramek po 2 meczach CA niż jakikolwiek jego konkurent po fazie grupowej euro.
Co do spotkań, to wcześniej czy w 1/4 czy 1/2 to Brazylia - Urugwaj to byłoby też ciekawe.
2
@mekston a poprzedni mecz 0:0. Kolumbia wyjaśni jaka forma.
1
@tbas 0-0, ale pewne xG zrobili, do tego grali na wąskim boisku co mogło utrudniać rozbicie defensywy Kostaryki.
Patrzę też na to co do tej pory było w eliminacjach do MŚ i tam poza rozbiciem u siebie Boliwii (z czego wiemy, że to najsłabsza repka), to ciężary w grze.
1
@mekston dlatego trzeba poczekać na Kolumbie by coś więcej powiedzieć. Ale zobacz na kadrę, dawno tak słabej Brazylii nie widziałem.
1
@mekston ja wolę Chile i Urugwaj, fajnie jakby Argentyna i Brazylia szybko odpadły
1
@tbas tak to bedzie większy test.
W eliminacjach z nimi przegrali ale kto wie czy tutaj nie wezmą rewanżu
3
@Popitek12 Chile dzisiaj w nocy mecz o życie z ekipą na pewno nie z Ameryki Płd