tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 serwis stworzony do trawy
1
Nie zapomnijcie zwyzywać lewego że jego wina. Fizycznie Austria zaczęła mecz a my gramy dogrywkę. Przepaść. Ciekawe co oni biorą
0
Jak można iść w obronie na 1:1. Dramat nie wiem kto tam to spieprzył ale to w B klasie tak się ustawiają
0
Jak koleś może mieć tyle czasu. Ehh
0
@Herato z grupy raczej nie. 3 miejsce jest kilku kandydatów
2
Dobrze czyta to Probierz. Naprawdę nawet gdy przegrają to Probierz daje bardzo duża nadzieję że coś moze z tego zmontować
0
@A4ron nie było karnego. Jedyne uwagi w tym turnieju to gwizdanie lekkich fauli i symulek. Reszta na razie uważam że sprawiedliwie
0
@FcPortoFan1999 chyba pomoc z Holandia lepiej wyglądała. Probierz powinien Moder wrzucić jak nie Lewego to Urbańskiego. Potrzebujemy jakości w składzie
0
@FcPortoFan1999 czekam uważam że go potrzebują, ale się nie rozgrzewa więc chyba jednak fizycznie odpada
0
Probierzowi brakuje po 1 piłkarzu z topki w każdej formacji. No brakuje jakości. Ale walka i pomysł jest.
2
@JordiAlbion zgadza się Moder powinien wejść. Myślę że jeśli zdrowy to lewy też na ostatnie 15minut. Brakuje nam jakości trochę.
0
W finale rozjebiemy Niemców zobaczycie. Tusk będzie płakał
0
Uf jak dobrze ze lewy nie gra. No bo z nim to słabiutko gramy
0
@messi33 Holandia nie wygra z Francja
0
@Lordzi Y tylko 130?
7
@tristan87 Pić trzeba umieć. No ale Brytoli to nie dotyczy
1
@Seledynowy dlatego Ayorez miał dwie setki?
0
@Maker0 rozumiem że Ferran Olmo to znaczy że Yamal ławka?
1
Gdzie tu faul? Strasznie irytujący jest sędzia bo się nabiera na te symulki Włochów
1
@FabianekMrozek nie zgodzę się. Hiszpania gra bardzo dobrze
1
@barcelonaLM no piękny dla RM. Tam każdy będzie dyskutował a inni żółte dostaną
0
@Kozinho. Oni biegają, Yamal stoi
0
Yamal na razie to ma kolek w dupie. Ani nie biega, ani pressuje, nie wychodzi do piłek, nie drybluje, jedna akcja. nawet zespół mu nie podaje bo człapie.
0
@patrykzmc2000 niech zgadnę. Barcelona zainteresowana Frimpongiem. Ale będzie ciężko bo kasa, bo ffp, bo Bayer nie chce sprzedać. Ale OJOOOO
0
Brytole jak zwykle na gazie na turniejach. Oni wygrają coś dopiero jak Anglia zatrudni ochronę która będzie pilnować ich by nie chlali po nocach.
2
@Safrani nie tyle chodzi o hajs, bo przepłacone w Ch.. Ale to gówno nic nie daje, lewarkami rozszerzają, podkopuja się, brzeszczoty. Cały płot pilnuje armia wojska więc za 1,5mld nie spełnia to swojej roli.
0
@Ojciec5tkidzieci na bank mu pomogli
3
Fajna ta technologia półspalonego, w LL jak wdrożą to RM będą ucinać piłkarzy. Mini będzie mial 1 nogę
1
@MesQueUnClub_87 jeździec bez głowy
2
@macio_944 nie ma drugiego takiego jak Kroos, on jest niczym Papież