1

Właśnie włączyłem. Lją? Yyy co? :)

7

@fur_Deutschland ostatni sparing 2 bramki. Jedna naprawdę super. Myślę że daje rade

0

@arasz1819 ostatnio jeździłem audi S5. 350km. Nie mylić z a5. Tydzień świetnie się bawiłem

0

@pt9 ale w bmw też wędkę przewieziesz. Ehh taki potencjał finansowy. No niech służy trudno

0

@pt9 czemu nie audi, bmw?

1

@macio_944 byłem dyżurnym w klasie przez tydzień. Więc się znam

0

@Reviven Pozwole sobie dodać


0

@qchulainn gdyby wiedzieli jak stawiać i umieli wygrywać, nie musieliby się tym dzielić. Zwykła piramida, grają za twój hajs i tylko ty ryzykujesz.

0

@abram3k znam słowo obrońca. Obecnie wahadlowi mają nie tylko zadania obronne. Może się zamknąłeś na piłce 20 lat temu to będziesz miał problem by zrozumieć

0

@abram3k nie jest. Ofensywnie brakuje mu gry. W defensywie spoko

1

@Comentateiro stawiaj hajs, może na dom uzbierasz :)

1

@PatrykBarca Dante dziś zagrał majstersztyk. Przydałby się Barcy ten dziadek

2

@Comentateiro pomylił kolejność. Odwrotnie miało być, nie zrozumiałeś

0

@Emhyr no ale zobacz, nie ma nikogo co dryblingiem czaruje, strzałami, nic

1

Do tego meczu sędziowanie ok. Jest Manzano i wysrywy jak zwykle

0

@Chaoss dla ciebie to slaby mecz?

2

wielka Francja. Wstyd, pastuchy

0

@Emhyr to pokazuje ze nie ma w piłce obecnie magików.

0

75 minut a oni cały czas biegają. Nieźle

1

W RM trafi każda taka sytuacje.

1

@FabianekMrozek pokażesz takowe komentarze tutaj?

2

@Pawlak1992 w Holandii nie lepiej. Na trybunach pół ciemnego nie ma. Na boisku 80% :)

0

@taxky a kosztował 100baniek :)

2

@don'T.R.I.P.e a jakoś w Realu bronił bardzo dobrze. Dziwne to wszystko

0

@koksik2700 a ja chciałbym by każdy mógł powiedzieć i wyrazić swoja opinie. Sportowcy też, sa takimi samymi obywatelami jak pozostali.

0

@Aferzysta To sa Banderowcy nie bracia. Tak tylko cytuje.

2

@Aferzysta O matko ale ciebie zaraz pojedzie ekipa La Bamby

0

@koksik2700 Nie twierdze ze tak nie jest. Ale tez wypowiedzial sie odwrotnie i tez jest jechany. Wiec czym to sie różni? Nie podoba wam sie ze mowi nie tak jak chcecie. Jakby powiedział wywalić imigrantów, to Lewaki by go pojechały. A czy to znaczy że nie może mówić?

2

@Zoker No i co nie może? Jeśli ma takie pogląday, sprzeczne jak widać z waszymi i to was boli. To co rozumiem, że nie ma prawa dzielić sie nimi. Jestem bardziej niż pewien, że gdyby powiedział, tak popieram Le Pen, to byście nic nie napisali. Ale że jesteście po drugiej stronie to już przeszkadza. Dla mnie szczerze to on jest jak kazdy iny obywatel, ma prawo wyrażać swoja opinie.

1

@Radioactive9705 święto wojsk pancernych. A my tylko konie w garażu. Bo hajs poszedł chu. Wie gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?