0

@takisobiektos Alcaraz ma to coś. Lubi w wielkie akcje. Ale by grać cały mecz na takim poziomie to nie. Pięknie ich wojny się oglądało

1

@PatrychoO oni ja wszyscy pocałują w dupe i nie tylko po za kamera.

0

@fenix1983 jeśli mają. Widzisz by mieli? Bo ja widzę tylko zwolnienia dyrektorów dziś 15-ty.

2



I tak od dwóch miesięcy. Musi nie musi, musi. Barca vision na razie nie jest zabezpieczona

1

@adi7adi8 mieli do wyboru trumpa. Tu problem

0

@RoberDzik Dziku, więcej grafiki w artykułach mniej tekstu i wszystkich zwalniaj z redakcji, będą zbedni

3

@Ojciec5tkidzieci on nie dożyje wyborów. Wygląda jak zombi na narkotykach że niby żyje

0

@Kgorecki2500 całe 50zl.

8

@Gronek z tego co mi wiadomo, tak jutro ten mecz.

1

@Amigo_Blanco zgadza się.

2

@priest9999 no tak zapomniałem, bo to nasz największy problem

3

Od 1 września będzie obowiązek szkolny dla dzieci z Ukrainy, połączony z pobieraniem zasiłku 800 plus - zapowiedziała wiceministra edukacji Joanna Mucha. - zadowolona la bamba?

14

@Hosh To co dopiero jakby to obcokrajowiec zrobił. - Wprowadzamy stan wojenny. Polak zabija Polaka, zła Europa. Gratuluje wyboru i oni w ogóle z UE nie chca wyjść.

0

@Guti84 dlatego 70% postów to polityka? I nie fanboi rudego?

0

@BorzyKrzys a co dobrze znasz zakład? Kumpli tam masz?

0

@MesQueUnClub96 pisze co się pojawi. Nie że tak myślę.

0

Ten Lisek to ledwo dobiegł do tej tyczki. Średnio to wygląda. Lekkoatletyka zawsze ratowała nam dupska na igrzyskach tym razem tak nie będzie coś czuję. Zawsze będzie można zjeb. Tuska że słabe wyniki sportu. Więc pozytyw dla la bamby jest.

0

@Kgorecki2500 czyli czysta Rosja. Polityczne ustawy ci się marzą.

1

@blakkudium wielki Lapcio za chwilę to Milika nam nie załatwi bo kryzys. Ale pierdollo o wielkości klubu to pierwszy. Obecnie to łacha z nas mocno raczej wszyscy drą.

1

@arasz1819 no jak na rowerze to znaczy że już pochlal

3

Morawiecki v2. Populista i tyle. 14 dyrektorów od niego w 2 lata odeszło. Wiele to mówi.

0

@arasz1819 on jest mega słaby. Nie kumam ze na niego się reprezentację nabierają

0

@revolution33 Pokaż mi innego Polaka który gra w podobnym klubie i ma takie statystyki w poprzednim sezonie? 25GA / 10Asyst, chyba tyle uzbierał

1

@Ojciec5tkidzieci za Balceroeicza chu..była, bida. Wielka, w sumie jak wszystko w latach 90-tych. Ale reformy zaczęły się od jego czasów, co pozwoliło nam później wejść do Unii.

2

@Comentateiro przecież to hipokryci. Piszą o Tusku dziennie 500postow, a krytykują go ze ten codziennie pisze o pis. Szkoda prądu.

0

@kigani Turcja miała z 10 sytuacji. Nie wygrali od 5 meczy. To żadna weryfikacja.

2

@Criss18Barca Co za różnica na kogo zganiaja? To polityka i zawsze tak bedzie. Faktem jest, że 8 lat kto inny rządził. Wydawał najwiecej w Europie kasy, zapytaj kumpli z Wojska jak tam sprzęt za wydawanie miliardów. Zdziwisz sie, nie ma.

17



Ale Kabaret :) Powinni poćwiczyć udawanie bo z tego bedzie mem przez 3 m-ce :D

0

@pax masz rację. To ta druga kontuzja, za pierwszym razem źle stanął. Co nie zmienia faktu że Fdj ma kontuzje po kontakcie z rywalem a nie nawrót.

0

@hefaj6 masz 10 dni na zwrot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?