tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 patałachy sprzedawać mi go chciały. La bamba i te ich opinie że jesteś dobry jak ostatni mecz.
0
@BORO_12 nigdy nie wiadomo. Wezmą na 100 rat.
0
Jak Laporta i Deco ściągną nam Olmo to osobiście się wybiorę do Barcelony i wyjeb. im z liścia
0
@KamQiX Chorwacja Hiszpania 0-0 co to za geniusz wymyślił? W meczach między nimi poniżej 5 goli nie zaswiadczysz.
1
@mekston mistrzu on jest pierwszym piłkarzem w historii któremu czerwona anulowano! Po meczu. Bez względu na prowokacje, uderzył innego piłkarza
7
@KamQiX * Nie dotyczy Realu
0
@NeKenI mnie tu remisem śmierdzi, albo faktycznie takie 1-0,0-1
3
@Gaz chyba to po tej bramce Francji anulowali. PS. Nie dotyczy Realu
0
@arasz1819 no no. Jesteś Holendrem, ale fakt czystej krwi nie południowej :)
0
@QQL5 u mnie idę mam. Nie muszę się umawiać. Tydzień temu odbierałem bez umawiania się.
0
@Emhyr Rafa lider. Z całym szacunkiem do niego. Ale to średni piłkarz. Pokazuje mocny dołek Brazylii w obecnych czasach
0
@FcPortoFan1999 @arasz1819 to nasz główny Holender :)
0
@paweldunajecfcb jed. Chu. Ta sama szkodliwa i uzależniająca substancja. To tak jak z alkoholem wino, piwo, wóda, wszystko to alko.
0
@FcPortoFan1999 nie lubię Holandii. Szans naszym daje 1% ale wystarczy. Jak się słucha z Holandii wszystkich od Koemana po jakiś trenerów z Polski, to są mega aroganccy. Remis ostro by utarl im ego. No ale za mocni.
0
Komentarz usunięty
0
Ciekawe jaki % osób się pojawiło.
0
@Bagsik88 najgłupsza z teorii ale ok. I siedzi tam 14 lat bez oznak życia, zamknięta w stodole
1
@betonito to były początki eliminacji, Hiszpania też źle grała. Później ta Szkocja już średnia
10
@Messibestplayerintheworld no ale ma rację. Zero Brazylii w Brazylii.
1
@pt9 spora szansa. 5 rano, 14 lat temu :)
2
No dobra Real zaczął strzelać. Oby jutro Barcelona goniła białych
2
@kuz A co rok temu nie grali? Nie mial Wirtza tylko, reszta grała. Gundo w mega formie, Rydiger tez, Musiała przecież się nie zmienił. Obiektywizmu trochę. Kur. Polacy ich pokonali, a później z Mołdawia nawet nie wygraliśmy
0
@bartekvisca Praktycznie z marszu zaczęli lepiej grac. Flick dostawał wprdl aż z Japonia 1-4 go pogonili
@Szmulek piłkarze ci sami
1
Jak Niemcy teraz grają, a jak grali za Flicka. Oby to była tylko wtopa naszego trenera.
3
Tu czerwona wleci
1
@Stinger_ Real nie gra, wiec nie będzie kontrowersji
3
A ten dalej beczy. Masakra koleś
1
@TheNekro94 pająk
1
@negreanu Czy ci się podoba czy nie, jest szefem rządu uważasz, że nie powinien pisać o pośle biegający po dachu Sejmu?
0
@Pawel13sz na 95% nie