0

@Arcybiskup śmierdzi Hazardem

3

@Radioactive9705 no właśnie, a Powstanie warszawskie było do października. Siedzieli w Polsce i patrzyli jak naszych wybijają. Wybawcy dla niektórych.

1

@NeroTFP1 Iga finałów nie przegrywa. W tym jest jak Real.

0

@Piernik Obecne prawo takie jest, dlatego żandarmeria ich aresztowała. A. Duda złozył w 2023r ustawe by dac żołnierzom możliwość w takich sytuacjach użyć broni. Do teraz nie przeszła przez Sejm. Przypomnij mi kto rządził w 2023r?

2

@BIGCULES szal, dwie firmy co znalazł nie płacą,a ty go bronisz. Zwykły bajerant i oszust. Po kadencji wyjdą kolejne kwiatki, to biznesmeni albo polityk, zwał jak zwał.

1

@tristan87 ktoś tu pisał naturalna. Kobitka zbliża się do 50-tki. Ta naturalna :)

0

@Ojciec5tkidzieci Jasne powiedzenie wychodzimy z UE to 5%. Dlatego to słyszysz.

1

@Kgorecki2500 patrz jak ue się rozpada bo Polska z uni wyjdzie. Myślisz że powiemy, wychodzimy, to wszyscy się zesrają i na wszystko zgodzą byśmy zostali?

9

@Bobo25 Wszyscy wiedzą, że oni za Polexitem. Nie rozumiem po co maja kłamać. Skoro po za UE jest lepiej to głosujcie.

1

@michal26 pisze może., ale prawdopodobieństwo jest niskie. Iga lubi z Coco grać, ale ostatni mecz w Rzymie mnie zaskoczył. Iga się nieźle męczyła

0

@michal26 Coco może Ige zaskoczyć w sumie od ostatniego meczu między tymi paniami Coco dobrze gra.

0

@Emhyr do gry w piłkę to kilometry

1

@Safrani nie prawda. Zawsze tak było że jak partia wiedziała że kres idzie to wtedy jadą po bandzie. Nikt nic im nie zrobi bo to w białych rękawiczkach. A ludzie idioci i tak zagłosują na nich

0

@TheNekro94 Coco bym nie skreślal. Ostatni mecz był Coco świetny

1

@adi7adi8 no to wiadomo dlaczego tak jest. Ale samo oglądanie jak faceci grają z jaką siła, dynamika. No inny świat

1

@adi7adi8 no nie. Męski Tenis jest znacznie lepszy, w szczególności technicznie. Kobiecy jest mocno oparty o miesiączki. Dziś Ryba 50 nie wymuszonych kosmos

2

@Pawlak1992 Ona tak lubi. Tu zaraz moze byc całkowicie inny mecz i wygra

1

@tristan87 on zawsze pierwszy rok ma dobry. Później chyba wszyscy mają go w klubach dość

0

@kuz to sport. Olej ich wiadomości

3

@Objectivo Bo tu chodzi o Tusk, a nie o temat. Ba powiem wiecej, wybuduja CPK, nie wypali a jest ogromne ryzyko, bo wystarczy że lepiej ułożene geograficznie kraju sie rozbuduja i bedzie wiac u nas sandałem, wiesz co usłyszysz? Tusk, spalił 200mld - Tusk

2

@DamianBarcaCule no patrz Politycy mówia co lud chce usłyszeć.Jestem w ciężkim szoku, że dotarło to do was.

1

@Pedri16Future Ja oceniam jak zawsze, dla mnie to manipulant, polityk. Powinien odejść wraz z Xavim.

1

@kuz spoko, w takim razie nie marudź później, że nie walczymy o trofea. Felix wszędzie się nie sprawdził, a u nas się sprawdzi.

1



Mendez prosi, Laporta robi.

0

@HighestInTheRoom ale nie tak jak gwarancję UA? To jest biznes.

3

@tristan87 psychiczny, ale czy skłamał? My pół schronu nie mamy.

0

@Chucky na tej co się ładuje polskie elektryki.

0

@Gaz on ma 8 netto. Nikt normalny nie odejdzie z Barcy z taką pensja. Piszę o Ansu, Fdj to samo, kontrakt życia.

2

@aarroo76 drobny uraz to dwa tygodnie a nie miesiące. Po kontuzji już nie wrócił bo trener się wkurw. Za jego podejście co wyraźnie powiedział.

0

@takisobiektos pisze do tego co lobodzinski powiedział a ty swoje. Ba nawet pisałem że chodzi o koszulki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?