tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak to Iga wyciągnęła to szok. Ale trzeba oddać, trochę na własne życzenie 8 break w 3 pierwszych partiach 3 seta i ani jednej nie wygrać. Ale z 4-1, 5-2 w życiu już nie wierzyłem że wyciągnie.
0
Po meczu. Osaka to już docisnie
0
By w secie mieć 8 break, rywal 1. I 3-0 przegrywać. Tu Iga przegra ten mecz. Kluczowe piłki
0
Albo wygra ten gem albo do domu
1
@Alex1995 pierwszy set bardzo dobry. Drugi Osaka dalej dobrze a Iga odplynela
0
Jak się nie obudzi to druga runda do domu. Bo to demolka jest od drugiego seta
1
@michal26 pierwsze podanie średnie, pojedyncze mocno. Drugie bardzo dobre.
2
@Alex1995 świetna Osaka jest. Poziom jest bardzo wysoki. Wiem, wiem nie ma 6-0. Iga gra dobrze, oczywiście miała swoją pauzę jak to kobiety, ale ogólnie meczycho ekstra
0
@Aragorn33 Nie wiem czy nie najlepszy set Osaki na ziemi. Naprawdę dobrze się to dziś ogląda. Ale wątpię by wytrzymała dłużej
4
Świetny mecz Igi
0
Iga i te kończenie piłek przy siatce. Na 10 - 8 razy zawsze wybiera gdzie rywal stoi, mam wrażenie ze ona nigdy nie patrzy gdzie rywal jest
2
Ale gem teraz Iga zagrała, WoW
0
@Archie mówisz mam nadzieję o kibicach i dziennikarzach Barcy. Bo te środowiska są najbardziej toksyczne.
- brzydkie wygrane,
- remisy
- gdzie dzieci z la masii
Taki miesiąc i Flick out wszędzie
1
@Emhyr to prawda. @Iniesta997 jak wszystko u nas. Kilka porażek i pojadą jak po śmieciu
1
@Emhyr Powodzenia, ale jestem bardzo sceptyczny co do niego. Wielka niewiadoma, jeden klub całe życie na normalnym poziomie. Zobaczymy
1
@Arden Ta i mecz po od razu wszyscy nauczyli sie grać. Wczesniej nie potrafili.
1
@Jakchcesz Bedziemy w szoku. Hans trenerem.
1
@FabianekMrozek Jak Miliard na transfery damy to może coś z tego bedzie
0
@tristan87 Pytanie czy wytrzeźwieje
0
@Volk Dlatego Perez wymyślił sobie Superlige
0
@Arden kolejny koment na zlecenie Laporty
0
@TheNekro94 sprawdź pesel
1
@Mow_mi_Douglas z godzinę temu w radio krzyczą, że w ministerstwie sportu to samo. 200 baniek przekazane z fundacji do 8 firm. Ta sama praktyka, na jesieni przed wyborami. No ale wiadomo osmierniczki, złodzieje, zegarki.
0
@Dari0G no i co źle napisałem?
0
Ta Anka to zaraz będzie nie do poznania. Mocno szpera przy twarzy.
0
O Szwagra Laporty nie ma na kolacji. Może jakiś postęp. Albo hajsu nie ma na kolejną mordę do wykarmienia
1
@Szklaner jutro. Hans musi poczekać na rejestrację ze względu na ffp
0
@tristan87 Hans jak łyknie hiszpańskie siki w piwie to się wycofa
2
@RosjaninBut i słusznie niech poszuka w swojej sekcie. Tam tona tego jest
1
@PrzyszlyPrezydent nie widziałem Bosaka w składzie