tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Zobaczmy na to z perspektywy Xaviego.
- Lapcio biegnie, Xavi błagam przyjdź - Koeman nie daje rady, klub nad przepaścią.
- Xavi odchodzi z Kataru z wyższa pensja, ba sam sie wykupuje, ba bierze jedna z najniższych pensji w lidze, o Europie i pensjach nawet nie pisze
- Zdobywa SP, ratuje nam dupsko wyprowadzajac klub z 10 miejsca na 2
- Kolejny sezon, SP, Liga - wielki Xavi, wielki projekt - Laporta błyszczy jak to naprawił klub
- Pensja nadal z dupy
- Obecny sezon bardzo słaba gra Barcy, nie wygrał nic - odchodzi,
- Laporta z Yuste błaga by został
- Xavi zostaje, pensja nadal z dupy jak na taki poziom
- po całych 3 meczach - wszystkie gazety pisza, Xavi odchodzi, Xavi nic nie wie, projekt sie nie udał. Trener czeka - szacunek w ch. ze strony Laporty
I na koniec najbardziej człowiek patrzy na środowisko Barcelony - "Więcej niż klub"- Xavi jest jechany przez każdego, jak ma w podskokach spieprzać, ba z pensji rezygnować bo Barcelona biedna, a Laporta - cisza.
Xavi powinien odejść za gre i wyniki, ale najbardziej z tego klubu powinien wypierd. - Laporta za gówno jakie stworzył dookoła piłkarza dzięki komu miedzy innymi znowu jest prezesem.
Afery finansowe zostały, CAŁY ZARZAD od grubasa odszedł - Lapcio ok.
Xavi zawsze oddany dla klubu - zero szacunku.
Mam nadzieje że Xavi wyciagnie z klubu każde Euro jakie ma zapisane.
1
@Comentateiro no no , czekam aż sie odpalisz do kiedy Flicka ma zostać. Wrócimy do dyskusji w Listopadzie :D
5
@cules100pro no i to kierunek kariery spoko, sprawdził sie w słabiutkim Las Palmas, teraz mocna presja w Sevilli bo i oczekiwania duże. Zobaczymy jak sobie poradzi
0
@NeroTFP1 a przypomnij mi sukcesy reprezentacji Niemiec z Loewem? Coś się zaczyna coś się kończy tu się nic nawet nie zaczęło
0
@Albatros mówi się nadzieja matka głupich.
1
@daniel32778 pierdolenie. Ktoś dobry nie przegrywa po dwóch latach bycia selekcjonerem z Polską, a nowy wjeżdża od razu na koniu. Koleś prowadził przez 30lat kariery 1,5 roku jeden klub.
0
@adi7adi8 ale nie ma wogole znaczenia przy losowaniu tych grup? Jesteś pewien?
0
@4drian0 wez poszukaj wpierw wypowiedzi lewego o Flicku. Nie wiem skąd narracja że on niby twardy trener. Jest wręcz odwrotnie to potulny baranek
0
@Destroyer_of_Worlds nie szukaj tu logiki
3
@daniel32778 w czym lepszy? Nagelsman w jedno zgrupowanie poprawił wszystko czego on w dwa lata nie potrafił.
8
@Safrani oj daj ludziom wiarę. Mam tak samo jak ty, ale tak jest skonstruowany ten świat. Jak społeczeństwo chce zmiany to zaakceptują tu nawet bezdomnego, tylko by zmienić. Mam tylko nadzieję że będzie w kontrakcie klauzula że przy braku wyników możemy się rozstać.
1
@takisobiektos a to nie wiedziałem :D
0
@bari_94 no no. Dziennikarz wie nawet jaka atmosferka była. Jezu jak wy łykacie
0
Mecz życia Atalanty. A Leverkusen zobaczymy jak po takim wpierdzielu zareaguje juz w pucharze Niemiec.
1
No i już Madryckie szamany działają. Kontuzje rywala, zaraz jakiś karniaczek, bramka z dupy i euforia
7
Ten Xabi to powinien być zwolniony za pierwsze połowy, a zatrudniony za drugie. W sumie Xavi, prowadził dwa razy z RM, raz z psg, Girona, a w drugiej wpierdziel. Może ich wymieniać na każdą połowę. Nazwisko podobne nikt nie skuma
0
@jacobFCB konfa nowi co to zmienia
0
Komentarz usunięty
0
@karci0 bo na tym to polega. U nas ktoś się nie sprawdzi to wszyscy wiedzą że my musimy, bo ffp, bo i tak miejsca nie ma itd. Wypożyczać, sprzedawać niech tam się rozwijają
0
@michal199500hehe eh, wszystko by tylko zmienić. Co raz to głupsze te wasze opinie. A później wszyscy out.
3
@Kgorecki2500 źle się poczuł. Zdarza się że czasem jest słabszy dzień do picia. Wielkie halo
3
@macio_944 a skończy się Oriolem v2
1
@Arden kuźwa ile on ma lat. 50?
2
@Cule1234 żenująco się klub zachowuje. Laporta jest do wypr. Na zbity pysk. Można nie być zadowolonym z Xaviego, ale do Ch. Wszyscy po Xavim jadą. A klub zerowa reakcja, Niezadowoleni to go zwalniacie.
1
@Arden i cały misterny plan z Flckiem dziennikarzy się nie udał :)
1
@macio_944 a w grudniu Flick do grudnia
1
@Nazio_87 dobrze ze w reprezentacji stworzył
0
@Rhaan w kazdym klubie tak jest. Kwestia mediów a nie klubu
0
@Kibic_83 Obajtek w godzinę im to załatwi. Cieniasy
0
https://x.com/BarcaWorldwide/status/1793228070138081363
Tak jak jakiś dziennikarz wrzuć wam, Lewy oferta, Lewy odchodzi itd. To nie jie odchodzi