1

@michal26 tez tak mysle, ale 8 to juz Usyk

1

Ale mu uśmieszek z buzi zdjął.

0

Fury to bierze. Nie może być majster królowej wag 180cm. Nie lubię Furego, no ale Usyk no nie. On tu fizycznie nie ma szans. Oczywiście wystarczy że trafi. Ale jednak wątpię

1

Fury co się bawi chłop :D

1

@blakkudium przecież on go trafił nie wiem czym, nadgarstkiem :D Tu ani nie było nóg, nic tu nie było. Cios z tego to taki plaskacz w nos

0

@Amidamaru Zwróć uwagę ze on jest z e swoim dyrektorem. Cos czuje ze on jest kluczowy dla Pepa

1


Wezmą Marqueza bo najtańszy i weźmie kontrakt rok.

1

@Rewolucja123 też coś czuję że zaraz nam jakiegoś portugalczyka wcisną.

1

@blakkudium czyli suma 65 baniek. Nasz ancymon suma 60. A technicznie wygląda jakby kupione go na wyprzedaży a nie z Brazylii

7

@kozak_kompletny nawet ci trampkarze 14letni chcieliby te medale dostać. Nie jak worki ziemniaków.

6

@kozak_kompletny na poważnie? Może dla samego szacunku?

0

@FcPortoFan1999 fizycznie wyglądają jakby już zrobili maraton każdego dnia. Moim zdaniem jadą na oparach i jeśli jakimś cudem jutro pkt nie zdobędą to po awansie

0

@FcPortoFan1999 mieć 4 zespoły z ostatnich 5 miejsc i uzbierać 5pkt.sami sobie winni

1

@adi7adi8 no na nią ten pierwszy. Ujdzie, nie denerwuje jej, a to ważne

0

@FcPortoFan1999 pisalem po meczu Arki z Podbeskidziem, że ten remis ich zostawi w 1 lidze. GKS wyjdzie z 2. Nie ma opcji by jutro Arka nie przegrała, za tydzień z GKS też umoczy. W barażach tym bardziej.

1

@adi7adi8 dobrze serwuje dziś Iga, a Sabalenka swój mecz ze sobą na razie gra. B. Dobrze jest. Ale to panie, ile to już razy nagle leciały serię gemów w drugą stronę

1

Sabalenka ile razy blać pod nosem puściła :)

1

@AgentsOfTime tu na razie Sabalenka blaciuje tylko pod nosem. Słabo, a Iga B. Dobrze, spokojnie, pewnie. Ale to panie, tu jedna piłka i może Sabalenka i 5 gemów zaraz pocisnąć

1

Taki ten finał na razie na dużej ilości błędów. Średni bym powiedział, ale ważne że Iga przełamanie ma

1

@Emhyr a ja myślę że odwrotnie. Pedri potrzebuje gry.

1

@MOLESTA zostały nam dwa mecze

0

@Gall ja mówię o kibicach Barcy, a nie ze od roku minimalizm w wyrywaniu. Nie musisz się ze mną zgadzać, ja mam swoją opinię jak widzisz ty swoją.

2

@barcelonista80 paradoksalnie powinno być łatwiej niż w Madrycie bo tu idealny dla Igi kort. Ale obie są bardzo mocne, detale zadecydują. I nie bym był sobą, jak Iga będzie miała dobre pierwsze podanie wygra w dwóch. Jak będzie problem z serwisem i pierwszym podaniem odleci psychicznie i przegra

0

@Safrani no tak, ludzie siadają i planują. Ej ale żłobek jest 7km, nie robimy. Głupia ta nasza rozmowa. Ludzie teraz nie chcą dzieci z miliona powodów, a jak chcą to nic im nie przeszkadza. W latach 50-tych było 10 razu trudniej, jeść nie było co, a średnia 3, w 80-tych dalej 3. I czym dalej w las tym mniejsze rodziny. A zdecydowanie kobiety decydują się dopiero po 30-ce rodzic, na 2 już chęci i sił brak. Kasa to wymówka. Dasz człowiekowi żłobek, przedszkole i 1tys plus. Dalej ci co nie chcą nie zrobią.

0

@Gall świetny przykład dałeś.
Cubarsi - pierwsze 4 mecze wybitne, reszta B. Średnia, a nawet często słaba.
Cancelo - połowa sezonu genialny, koniec słaby i B. Słaby.

I jaka mamy narrację. Cancelo out, za słaby, Cubarsi wielki talent, piłkarz.

Kto winny wynikom w tych meczach Cancelo. Nie Cubarsi. A czy gdyby np Inigo zagrał z Girona zamiast Cubarsiego, a może by spokojnie wygrali ten mecz który był pod kontrolą?

Czy to mój hejt w stronę dzieciaka? Nie to obiektywizm, młody powinien powoli wchodzić, a nie grać każdy mecz. Zespół jak Barca nie może słabo wygrać, a co dopiero zremisować, przegrać.

0

@Safrani nie masz 3 bo finanse? Szczerze odp?

0

@FcPortoFan1999 na kolana i do Częstochowy

0

@bartekvisca problem jest taki że Laporta nie ma alternatywy i ogromne problemy z finansami. A nowy trener to kontrakt minimum 3 lata. A gwarancja? Żadna

1

MD informował o dwa tygodnie temu w czwartek że do niedzieli będzie podpisany nowy kontrakt Nike. Ten szmaciak nie jest kompletnie wiarygodny

0

@Emhyr i słusznie. Musi wiedzieć gdzie jego miejsce, to nie on decyduje kto gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?