0

@Montjuic no bo tam i na Węgrzech jest wpływ Rosji i to są fakty.

0

@jedrek7000 kontuzja

0

@JordiAlbion a nie lepiej by grał? Czy Silva nie jest do zastąpienia?
@Maker0 Z Barcelony odchodza młodzi bo kolejni trenerzy z nich rezygnuja, nigdzie kazdy ktory odszedl nie zrobil kariery od czasów Valverde. Pep rezygnuje z dzieciaka co robi furorę, usprawiedliwiony, trenerzy Barcy - jechani bez trzymanki. Barca jak zwykle obiektywna

3

@Danny Gaucho Pep postawił na niego w koncu w SP z Sevilla, wygrał mu ten mecz i co zrobil, sprzedał, powód. Wrócił Silva

1

@Emhyr Ale co mieliśmy zrobić. Wyjść z flagami czy o ch. chodzi?

2

@Kgorecki2500 w dobie AI, wpisać zaproponuj nowe logo co ma zawierać coś tam coś tam. I za friko. No ale wiadomo

1

@arasz1819 może tak być, że teraz nakręcają.

0

"Z kolei minister Matúš Šutaj Eštok poinformował, że stan premiera jest ciężki, ale stabilny." tak że sami ministrowie chyba nie wiedzą

0

@Barcanajlepszyteam no na Twitterze czytałem, że wypowiadał się że jest wysokie ryzyko zamachu na wysoce ranga polityka. Zaraz poszukam. Cytat
"Media w Słowacji przypominają, że tuż po wyborach Fico sugerował, iż jeden z polityków może paść ofiarą zamachu. Odnosił się wówczas do nienawistnych komentarzy kierowanych pod adresem polityków obozu rządzącego. Jak stwierdził, sytuacja "może przerodzić się w zabójstwo jednego z czołowych polityków rządu". - Nie przesadzam o milimetr - mówił. "

0

@draxidox źródło BOOP
"Świat influencerów w jednym miejscu - YouTube, Twitch, TikTok oraz gry."
Nie wiem jak napiszą ze będziecie musieć stringi w weekendy nosić to też łykniecie wszystko?

3

@Arden tu pewnie ranga samego operowanego swoje robi. Lekarzom nie zazdroszczę

1

@HighestInTheRoom no tak to jest w t m świecie. Jak polityka wjeżdża za grubo, to nie mają niektórzy dystansu do świata. Nic nie zrobisz. Oby chłop wyszedł z tego. Ale ciekawe że on mówił że jest ryzyko zamachu i tak łatwo koleś 3 kule mu władował, oj bardzo słabo o służbach to świadczy
@MesQueUnClub96 no nie umiem ci powiedzieć. Skoro teraz jest konferencja samego szpitala to trzeba wierzyć szpitalowi.

0

7

"Operacja premiera Słowacji udała się - podaje tamtejsza telewizja TA3. Polityk został postrzelony po posiedzeniu wyjazdowym rządu w Handlovej. Z informacji telewizji wynika, że jego stan po zabiegu jest stabilny, i że komunikuje się z lekarzami ze szpitala w Bańskiej Bystrzycy, gdzie został przetransportowany po zamachu.' Będzie żył.

1

@Arden piłkarz jednego sezonu. Odejdzie i tyle o nim słyszeliśmy

0

Cury = wał. Wszyscy to wiedzą. Ale oczywiście Xavi winny

0

@97ketrab no no z 2 na 6. I jep 200%

0

@icon3520 Dlaczego Torres nie jest? Do kontuzji grał bardzo dobrze. Dla mnie ten dzieciak powinien byc w Barcy B.

0

@barteq Jest takim pytem zawodnika ze pilki przyjac nie potrafi. To fakt, inny. Mamy kompletnie inne myslenie o prowadzeniu zespołu. Widziałeś w składzie u Artety, Ancelottiego, Pepie itd dzieci? Musza grac bo dzieci ?

0

@NeroTFP1 Xavi Oriola miał na 7 miejscu - OSTATNIM JAKO PIVOT. Wiec nie mow ze go chciał, dostał najbiedniejsza wersje jaka mógł, ba jedyna.

1

@Arden Po co, a no cofnij sie w przeszłości do działań Laporta Cury, Cury - Barcelona. Cos czuje że on nie był wyborem sztabu szkoleniowego, a wręcz jestem pewien.

2

No i szczerze i konkretnie, co ma on grac bo młody? Sa lepsi wybiera lepszych, dla mnie ok. Dla środowiska Barcy w tym La bamby nie, bo wiadomo, jak młody to jaranie sie na całego. Sagi z takimi piłkarzami w Barcy to normalne. Ostatnia Torre rok temu


1

@alone49 On wroci w pazdzierniku nie grajac w pilke rok. Wiec forma to moze wroci ale w 2025

0

@ShawnC Tylko krytykowac łatwo. Kazdy z nas mógłby to zrobić, ale problem jaki on miałby plan, kto do zarzadu, jak to naprawić itd.
Ja innego jak sprzedanie inwestorowi czesci klubu nie widze.

2

@regatta52 Nie, RM i Perez widza kiedy dany zawodnik ma odejsc, czas na innych.

0

@negreanu Laporta i jego populizm. Cały on.

34


Ciezko sie nie zgodzić. Wrócił Cury, wróciły wały

0

@RosjaninBut Jak sprzedamy Araujo to Christensen wraca do srodka obrony

4

@RosjaninBut Za Roque nie dostaniesz złamanego grosza. Jedynie wypozyczenie, to nie Fifa, kluby głupie nie sa, znaja nasza sytuacje. Wola zawodników i Christensen? Przeciez on powiedział 2 tyg. temu ze zostaje na pewno na nastepny sezon

0

@DonCarletto By to zrobic potrzebny jest szeroki skład. Arteta z ta paka zrobiło wiecej niz mogli. A na koniec sezonu wcale sie nie poddawaja. Wygrywaja trudne mecze, walcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?