0

@RosjaninBut Jak sprzedamy Araujo to Christensen wraca do srodka obrony

4

@RosjaninBut Za Roque nie dostaniesz złamanego grosza. Jedynie wypozyczenie, to nie Fifa, kluby głupie nie sa, znaja nasza sytuacje. Wola zawodników i Christensen? Przeciez on powiedział 2 tyg. temu ze zostaje na pewno na nastepny sezon

0

@DonCarletto By to zrobic potrzebny jest szeroki skład. Arteta z ta paka zrobiło wiecej niz mogli. A na koniec sezonu wcale sie nie poddawaja. Wygrywaja trudne mecze, walcza.

0

@DonCarletto No tak bo to Fifa, wszyscy , wszystko wygrywaja kiedy chca, a jak nie to frajerzy.

0

@DonCarletto wygrali ostatnie 5 meczy, to twoim zdaniem wyjeb. na koniec sezonu? Dla mnie walcza, a różnica ze znacznie lepszym składem to 1pkt.

1

@snupson Odpal mecze w których zagrał. On ma problem piłke przyjać. Walczymy o 2 miejsce i kase za SP, jesli trener, a nim jest Xavi tak decyduje to tak jest, to on bierze odpowiedzialność za wyniki. Z Tore to samo prdl było, jak to Xavi wielkiemu grajkowi szans nie daje. Tore grzeje ławe w Gironie.

4

@DonCarletto nie nazwałbym tego frajerstwem. Brakuje im ławki moim zdaniem i mieli problem w pewnym momencie sezonu

0

@doc z Araujo to jest ciekawy przypadek. Po pierwsze przedłużyl kontrakt na słabych warunkach, tak media twierdzily, obawiam się że Lapcio coś obiecał i się teraz z tego wycofują. Od czasu pierwszej plotki Araujo o BM spadła forma diametralnie, więc coś na rzeczy jest. Jeśli faktycznie mielibyśmy zarobić gruby hajs, w co ja nie wierzę, to sprzedałbym. Potrzebujemy pivota i lewe skrzydło. Ale coś czuję że będziemy potrzebować i prawego obrońcę bo Cancelo nie wykupimy ze względu na hajs. Liberto nie zapłaciło co daje spora dziurę w finansach

9

@MesQueUnClub96 wsparcia już nie potrzebują, drugim garniturem podwiozą bvb. Obojętnie kto sędziuje

7

@Encore no i to jest piłka. Jedna sytuacja mogła mieć ogromny wpływ na cały sezon. Coś jak Araujo z PSG. Nie czerwona a żółta a Xavi mógłby być wychwalany po niebiosa. A jest...

2

@Rastafarnianin w tym sezonie uzbieramy tylko 3 pkt mniej. Rok temu to bardziej Real przegrał ligę niż my wygraliśmy.

0

@Keson przestań wierzyć w te bzdury

0

@Emhyr i cyk kolejny do listy MD i Sportu który do Barcy. Nr 60 w tydzień na liście dziennikarskiego pierdollo

3


Dziennikarze to rak.

0

@Emhyr po czym wnosisz że lepiej? Technicznie słaby.

0

@barcelonaLM lepiej myśl że zakończy na drugiej rundzie. Mniej zaboli :)

0

@takisobiektos gra jak Hubert. Czasem mam wrażenie że wy myślicie ze on Djokovic. No nie, on jest z rankingu 10-20. Tyle więcej nie przeskoczy, najlepszy serwis świata, pozostałe aspekty średnie. Ale by w każdym komentarzu po nim jechać?

0

Komentarz usunięty

0

@P33ck no tak, jest tak chu.. Że lepszego w Polsce nie ma. Nawet nikt się nie zbliża do jego Ch poziomu.

0

@Emhyr talent powiadasz. No się zobaczy w przyszłości gdziekolwiek on nie będzie czy to talent

0

@kigani to nie debilizm, a wały z Curym. Nie pierwszy nie ostatni.

0

@Cule1234 a co ma powiedzieć, jak to pewnie jego wałek po części

0

@Emhyr A ok, nie wiedziałem. Korekta 30 baniek.

0



50 baniek w piach przez wałeczki Laporty. Sprzedać w końcu czesc klubu do inwestoa co skończy z zarzadami wiecznie kombinujacymi. Cury - Laporta to musiało sie tak skończyć.

0

@heniusss no własmie.

11

@Kgorecki2500 wkur. Mnie to że politycy mogą sobie startować do Sejmu a zaraz potem do PE. Do Sejmu zaraz trafia nowi posłowie których społeczeństwo nie wybrało.

0

@Arden hm a czy czasem nie najlepszy pomocnik Pepa KDB nie kupiony wcześniej, Silva? I pamiętajmy ze ten temat dotyczy ostatnich lat czyli te 5 lat też cofać do tych mistrzostw. Pep jest genialny ale City wydaje tak samo dużo hajsu co pozostali.

0

@Kgorecki2500 a kogo Kur. Wina. Co Ukraina zaatakowała Rosję. To Putinowi się dupsko pali. Wszyscy sobie żyli dalej bez tego syfu.

2

@Arden a czemu 5,a nie 10? :) cwaniaczek Pep.

0

@kejdzi Poczytaj opinie ekspertów o Tore, cały poprzedni sezon Xavi jechany. A gdzie jest Tore? Grzeje ławe w Gironie. Dla La Bamby kazdy dzieciak to diament, a najlepeszy trener świata to Pep, który z młodych nie korzysta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?