tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ile ja bym dał za ta normalność. Nie rewolucja a poprostu tak to powinno wygladac
3
@FCB_dimiC szwagier Laporty, człowiek bez stanowiska w klubie, decyduje o zwolnieniach. Kompromitacja Laporty.
11
@Iniesta997 z ananasem wjechała. Wzruszył się że legenda i na chatę.
5
Rozejść się. Miłego weekendu
0
@ViscaelBarca2007 :) fort pod wodzą Marqueza zagrał 10 meczy! 10. Jakim cudem on miał go rozwinąć? Równie dobrze Fort zagrał 6 za Xaviego, trenował z Xavim. To pytanie kto bardziej rozwinął Forta. Nic o Marquezie nie wiemy na razie. To za krótko by ocenić jego warsztat
0
@BORO_12 kogo rozwinął. W 8 mcy no szok. Kogo on rozwinął? Daj nazwiska?
0
@BORO_12 najlepszy bo ty tak twierdzisz?
6
Odpowiedzialni? Laporta obiecał powrót Leo - nie ma. Wyniki nie ma. Wały są. Czy Laporta jest zatem odpowiedzialny?
1
@BORO_12 nara, wielka strata. Uwielbiam jaranie się po jednym sezonie. Na razie nic nie wygrał, w ostatnich latach i za pimienty graliśmy w barażach.
0
@okiemtypera_lucaxx95 bo od 20 lat każdy zarząd kończy w sądzie?
0
@RosjaninBut to co tu robi jak trzeba go budować. Ściągasz chłopaka i out do las Palmas itd, a nie u nas i teraz płacz. Tu nikt nie ma czasu i szans przy presji wyniku budować od podstaw
0
@MesQueUnClub_87 Inwestor nie pozwoli Ci na takie wały. Nie to nie jest pkt wyjściowy. Taki model świetnie sprawdza się w Bayernie. Do tego sprzedaż 49% to kosmiczne pieniądze i powrót na rynek, a nie walka o wolnych piłkarzy
0
@MesQueUnClub_87 Ja mówie o nas, co mnie PSG. Nie pisze przecież by sprzedac sie Arabom
0
@Emhyr Moge sie z toba założyć, że dzieciak zniknie. Wrócimy do tego za rok, Xaviego nie bedzie i chłopak dalej będzie mocnym średniakiem dla Las Palmas
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy wiesz ale jest model mieszany. 49% inwestor , 51% socios. Klub nadal pod kontrola kibiców, a z drugiej strony zarząd pod kontrola Inwestora.
28
@bartekvisca No Arsenal w ostatnich 5 latach wydał najwiecej w PL. To akurat jest prawda.
0
@Emhyr A może to o Roque chodzi, że Deco wałeczek z Curym załatwił, a Lapcio zdziwiony, że Brazylijczyk jest na poziomie Rasiaka
0
@MesQueUnClub_87 Zarządu. To jest kontrola, robią co on chce.
4
@ViscaelBarca2007 Od ponad 20 lat. Powód jest banalny, zarzad jest be kontroli bo socios to żadna kontrola.
11
Manzano tez siateczke Madrytu nosił z gifcikami i jakoś nikt nie zwalnia sedziego. Stronnicze, pewnie przechodził i lubi karaoke
0
@TR3YWAY szukali haka na niego. Bo paradoksalnie jego wypowiedzi o samym klubie nie mowie grze były prawda.
0
@Foro Prawde, że inni napastnicy sa przed z nim z jakością.
0
Coś czuje, że ta konferencja to był tylko pretekst. Po Gironie i tym dramacie chyba zmieniono zdanie co do gry zespołu i jakości Xaviego
1
@VeB 1899 no ale Xavi z finansami nie kłamał. Wiec nie licz na De Bruyne. Wirtza itd. Nasza kasa pusta
2
@Tarins no no , kontraakty takiego Lewego, majstersztyk. 37 baniek brutto dla 35 latka.
1
@Katalonbar nawet nie próbuj. Skład wg. La bamby do walki o kazde trofeum.
1
@Transu96 i grac Roque, świat nasz.
0
@Faro czyli jak ja wyjdę na boisko zagram kupę to wina trenera, a nie to że nie mam umiejętności na taki klub? Aha, ten koleś wygląda jak piłkarz drugiej ligi. Kilku takich nam Cury załatwił wcześniej. Zwykły wal finansowy.
0
@FCB24 mam wrażenie że każdy mecz to inne zespoły. Cały czas różnice raz jedna wygra 20pkt różnicy, na drugi dzień druga
5
@Magicc89PL no i czy Laporta nie mówił że mamy zła sytuację finansową? Wielkirotnie mówił że mamy zablokowane Transfery przez ffp. Deco w zimowym oknie powiedział dokładnie to samo. To co oni mogą Xavi nie?