10



Ile ja bym dał za ta normalność. Nie rewolucja a poprostu tak to powinno wygladac

3

@FCB_dimiC szwagier Laporty, człowiek bez stanowiska w klubie, decyduje o zwolnieniach. Kompromitacja Laporty.

11

@Iniesta997 z ananasem wjechała. Wzruszył się że legenda i na chatę.

5



Rozejść się. Miłego weekendu

0

@ViscaelBarca2007 :) fort pod wodzą Marqueza zagrał 10 meczy! 10. Jakim cudem on miał go rozwinąć? Równie dobrze Fort zagrał 6 za Xaviego, trenował z Xavim. To pytanie kto bardziej rozwinął Forta. Nic o Marquezie nie wiemy na razie. To za krótko by ocenić jego warsztat

0

@BORO_12 kogo rozwinął. W 8 mcy no szok. Kogo on rozwinął? Daj nazwiska?

0

@BORO_12 najlepszy bo ty tak twierdzisz?

6



Odpowiedzialni? Laporta obiecał powrót Leo - nie ma. Wyniki nie ma. Wały są. Czy Laporta jest zatem odpowiedzialny?

1

@BORO_12 nara, wielka strata. Uwielbiam jaranie się po jednym sezonie. Na razie nic nie wygrał, w ostatnich latach i za pimienty graliśmy w barażach.

0

@okiemtypera_lucaxx95 bo od 20 lat każdy zarząd kończy w sądzie?

0

@RosjaninBut to co tu robi jak trzeba go budować. Ściągasz chłopaka i out do las Palmas itd, a nie u nas i teraz płacz. Tu nikt nie ma czasu i szans przy presji wyniku budować od podstaw

0

@MesQueUnClub_87 Inwestor nie pozwoli Ci na takie wały. Nie to nie jest pkt wyjściowy. Taki model świetnie sprawdza się w Bayernie. Do tego sprzedaż 49% to kosmiczne pieniądze i powrót na rynek, a nie walka o wolnych piłkarzy

0

@MesQueUnClub_87 Ja mówie o nas, co mnie PSG. Nie pisze przecież by sprzedac sie Arabom

0

@Emhyr Moge sie z toba założyć, że dzieciak zniknie. Wrócimy do tego za rok, Xaviego nie bedzie i chłopak dalej będzie mocnym średniakiem dla Las Palmas

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy wiesz ale jest model mieszany. 49% inwestor , 51% socios. Klub nadal pod kontrola kibiców, a z drugiej strony zarząd pod kontrola Inwestora.

28

@bartekvisca No Arsenal w ostatnich 5 latach wydał najwiecej w PL. To akurat jest prawda.

0

@Emhyr A może to o Roque chodzi, że Deco wałeczek z Curym załatwił, a Lapcio zdziwiony, że Brazylijczyk jest na poziomie Rasiaka

0

@MesQueUnClub_87 Zarządu. To jest kontrola, robią co on chce.

4

@ViscaelBarca2007 Od ponad 20 lat. Powód jest banalny, zarzad jest be kontroli bo socios to żadna kontrola.

11



Manzano tez siateczke Madrytu nosił z gifcikami i jakoś nikt nie zwalnia sedziego. Stronnicze, pewnie przechodził i lubi karaoke

0

@TR3YWAY szukali haka na niego. Bo paradoksalnie jego wypowiedzi o samym klubie nie mowie grze były prawda.

0

@Foro Prawde, że inni napastnicy sa przed z nim z jakością.

0

Coś czuje, że ta konferencja to był tylko pretekst. Po Gironie i tym dramacie chyba zmieniono zdanie co do gry zespołu i jakości Xaviego

1

@VeB 1899 no ale Xavi z finansami nie kłamał. Wiec nie licz na De Bruyne. Wirtza itd. Nasza kasa pusta

2

@Tarins no no , kontraakty takiego Lewego, majstersztyk. 37 baniek brutto dla 35 latka.

1

@Katalonbar nawet nie próbuj. Skład wg. La bamby do walki o kazde trofeum.

1

@Transu96 i grac Roque, świat nasz.

0

@Faro czyli jak ja wyjdę na boisko zagram kupę to wina trenera, a nie to że nie mam umiejętności na taki klub? Aha, ten koleś wygląda jak piłkarz drugiej ligi. Kilku takich nam Cury załatwił wcześniej. Zwykły wal finansowy.

0

@FCB24 mam wrażenie że każdy mecz to inne zespoły. Cały czas różnice raz jedna wygra 20pkt różnicy, na drugi dzień druga

5

@Magicc89PL no i czy Laporta nie mówił że mamy zła sytuację finansową? Wielkirotnie mówił że mamy zablokowane Transfery przez ffp. Deco w zimowym oknie powiedział dokładnie to samo. To co oni mogą Xavi nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?