tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani masz dzieci? Bo ja tak. I jakoś tu jest tak samo, jest macierzyńskie, jest żłobek i przedszkole. W pracy też możesz wrócić na pół etatu, a teraz babciowe. A jak nie ma publicznego, to płacisz, a dlaczego płacisz bo dlatego dali 800+ by na to mieć. Zapytajcie dookoła kobiet czemu nie mają więcej lub wcale dzieci. To zobaczycie ich odp.
0
@stone80 A co dużo się różnią? Cała Europa ma z tym ogromny problem. Białoruś ma wyżej niż niemcy, Holandia itd? Co klasa średnia jest na Białorusi? Socjale? Zobacz Balkany, identyczne jak co wymieniłeś co klasę średnia mają?
0
@Cule1234 no tak, on wcale wiecznie czego nie obiecuje
0
@stone80 ten wykres tego nie pokazuje, a to znaczy że bredzisz.
Największą dzietność w najbiedniejszych krajach, kompletnie bez klasy średniej.
1
@Gall tylko ze Cubarsi mecz z Girona zawalił po całości. 3 bramki na jego koncie. Wiesz kto oberwał? Araujo, Xavi, Roberto, all. Dlatego młodych wprowadza się powoli, a my tymczasem już złota piłkę im dajemy i winimy za wyniki pozostałych. Chcemy zjeść jabłko rozwijać młodych, nie 1,2 w składzie tu zapędy już są do połowy składu w dzieciach po 20lat. Ja nie widziałem zespołu od bardzo dawna który wygrywa trofea z połowa składu w dzieciach. Pep nie korzysta z pół dzieciaka, Klopp max 1,2 ale powoli, Ancelotti mówi, powoli wdrażać przy doświadczonych. My orgazmotron na każdego dzieciaka.
Taki Leverkusen ściąga Xhake 31l, Grimaldo ma już 28, najlepszy wiek ale już ogromne doświadczenie obu. My? 17,18 19 Maks 20 i wyzywamy starych, tak się nie da balansować składu.
Cała la bamba w zachwycie Xabi. Zobaczcie jego żelazna 11-tke. Wirtz najmłodszy, jeden. Reszta 24 w górę
0
@mkord sciagnijmy UA i też wzrośnie :)
3
@tadzik447 a dlaczego miałyby być negatywne. My byliśmy na dnie przy Koemanie i walczyliśmy wogole o awans do lm. Zresztą szczerze dla mnie wcale okres Xaviego nie był zły, odzyskaliśmy ligę, superpuchar, ostatnia lm już poprawna. Ale czas na zmianę.
0
@Safrani no mają, ale to pokazuje że to nie kwestia socjali. Jak byliśmy mniej rozwiniętym krajem, matki rodziły po kilkoro dzieci, teraz? Jedno max jak się obudzą grubo po 30-ce.
0
@Safrani spada, mieli lekki Boom jak wprowadzili socjale jednorazowe i dali sporo wsparcia w powrotach do pracy. Obecnie leci na pysk znowu.
"Liczba urodzeń w Czechach wyniosła w pierwszych trzech miesiącach zaledwie 24,7 tys., co było wynikiem o ponad 10 proc. gorszym niż rok wcześniej. Następne kwartały nie przyniosły poprawy, a 2022 rok Czechy zakończyły z dzietnością na poziomie 1,62 i 101,3 tys. urodzeń."
Kiedyś wpadkę rodzono, teraz dzień po itd.
0
@Barcasub mistrzu kobiety nie chcą dzieci, bo cialo, obowiązki, odpowiedzialność, wola kariery albo zabawy. Myślą grubo po 30-ce o tym dopiero.
4
Trochę wspomnień, bo lepiej żyć nadzieja w tym naszym świecie cyrku.
4
@Safrani dlaczego nie rodzi się więcej dzieci. A no dlatego że kobiety nie chcą dzieci, to nie są kwestie finansowe.
@tristan87 troche też, są ludzie co dzieci nie mogą, a wielka konserwa zabrania wsparcia i vitro.
Pytanie czy kobiety nie chcą dzieci czy nie chcą ciąży?
1
@tristan87 jak każdemu politykowi każdej frakcji
0
@Janas11224 kasa się liczy i zasięgi nic innego
2
@Rewolucja123 no muszą. Finansowo chłop wszystko zrobił by pomóc. Wyciągnął sezon Koemana na 2 miejsce, wygrał ligę, superpuchar, ćwierćfinał lm. Zawsze oddany, dlaczego ma rezygnować? A Laporta zrezygnował ze swoich pieprzonych interesów, wałów? Nie
0
@Rewolucja123 wziął na pewno cała pensje bo był wściekły na zarząd. Ba nawet na raty się nie zgodził itd. Ale ile nie wiem
0
@Gall to że od 10 lat nikt dziećmi nic nie wygrał. A my tylko widzimy młodych. A później oceniamy tylko doświadczonych że ich wina.
2
@Ojciec5tkidzieci może ciebie zdziwię ale ja Trzaskowskiego nie chce. W tym kraju nie wolno dać żadnej partii dwu władzy. Obojętnie kto by to nie był. Na pewno nie PiS bo będzie wojna jak teraz. Czekam czy pojawi się ktoś pośrodku
3
@Comentateiro to się nazywa konserwatyzm. A najglosniejsi pewnie i co kościół widzieli ostatnio 20 lat temu. Chodź szczerze mogli sobie darować ta akcje teraz. Mamy znacznie większe problemy w szczególności gospodarcze, a wiecznie zajmują się takimi głupotami
1
@xavi890 nigdzie tu nie krytykuje nikogo. Poprostu młody tu głównie powinien położyć nacisk
4
Młody potrzebuje trenera co będzie go poprawiał. To dzieciak i za często podejmuje źle decyzję, czy podać czy strzelić. Obojętne czy Xavi czy kto inny musi z nim nad tym pracować. Ale jest świetny
1
@Douglas w wadze ciężkiej obecnie nie ma nikogo ciekawego. Obojętne, ale tęsknię za czasami lenoxa, Tysona itd. Teraz to takie..
0
@Messibestplayerintheworld to nie za te słowa go zwolni.
4
@arasz1819 tu każdego dnia ocena jest ostatniego meczu, wielokrotnie już pisałem. Zobacz jak Pedriego już jadą, chronieni tylko młodziki. Krytyka za ten sezon dla Xaviego słuszna, a za politykę Laporta powinien wylecieć, ale i tak nie ma nikogo sensownego. A że wyzywają, w necie to normalne. Dwa dni temu mi koleś tu matkę pojechał.
0
@Aragorn33 jest to plan. A teraz Bożena z gabinetu, powinna odpalić kompa i wydrukować kopie. A ten niech biegnie
0
@PatrykBarca brzmi jak plan
5
Można na trzeźwo się bawić
0
@RosjaninBut no przecież Xavi powiedział to co mówili i Deco i Laporta, wiec zdecydowanie szukaja pretekstu. Myślę ze po Gironie wybuchło, no ośmieszyli nas.
3
@Deviler o prace martwic się nie musiałbyś :D
2
@kuz a co jest częściej, zła decyzja jak już sprawdzają, czy kompletny brak weryfikacji. Jak już sprawdzają to zazwyczaj jest poprawnie