tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetna akcja Hubiego. No ale wiadomo Hubert dla La Bamby to on karierę powinien zakończyć
1
@MichuZ44 rok przerwy, styl gdy. Myślę że wpłynie na 100%
0
@clyde znowu gdzieś piszą że nie ma to nic wspólnego z Izraelem. Podobno zaatakował pracownika, a to w Szwecji jest.
0
@clyde za co dyskwalifikacja?
1
@adi7adi8 no i się odblokowała i poszło. Pracować cały czas nad serwisem, a Iga wszystkie możliwe rekordy pobije
1
@MesQueUnClub96 Jest, Iga wpadła w swoje problemy w baniaku. Pytanie czy wyjdzie. Tego nie wie nikt
2
@adi7adi8 I to jest coś nad czym trener chyba wpływu nie ma. Miesiączka Igi, odpala hormon i wszystko robi nie tak jak zazwyczaj
0
@Soetie tak każdy.
1
@adi7adi8 jo się podkręciła, a to zazwyczaj źle się kończy.
0
U Igi w drugim secie całkowicie zdechł pierwszy serwis i od razu widać ogromne problemy. Ciekawe co się stało. Chodź to tylko 1 podanie na razie, do odrobienia
0
@Kgorecki2500 zgadzam się, ale dlaczego Rosja to Wojna, a Izrael to nie wojna a ludobójstwo? Czy oba tematy to nie wojna? Albo oba ludobójstwo?
0
@Soetie powiedziałem przeczytaj opinie redakcji. Staytsyki z sofa tylko do potwierdzenia, ale oczywiście tylko jedno doczytałeś
0
@fearguz to poczytaj oceny redakcji, odpal sofascore bo oczywiście na gębę nie uwierzycie. Macie manię dzieciaków.
0
@626 no no Fort jedna dobra połowa, wielki talent.
0
Sprzedać jeśli ktoś chce sporo dać, w co wątpię. Tylko katalonia ma wielkie wyobrażenia co do takich Balde.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Culer9002 ale już oceny czy był spalony nie dali. Przestańcie się nakręcać. Nic się zrobić nie da. Real trzeba pokonać, a tego oczywiście kolejni nie zrobili. Życie, sezon jest nasza katastrofa na każdym polu.
1
Spalony moim zdaniem
0
@Bulbulator raczej nieudolność psg niż obrona Borusi
0
@pepulinho przecież ta Borusia wczoraj to z 5 powinna przyjąć. Finał to formalność.
0
@Gaucho no tak, szukaj tych gównianych zamienników by racji nie przyznać. Dalej trzepcie do dzieciaków, nic nie wygramy. Cofnijcie się z 5 lm i popatrzcie na składy. Znajdźcie tam nastolatków. I kto strzelał decydujące gole.
1
Joselu. Takich zamienników się bierze, doświadczonych, a nie dzieci. Luk robił robotę, ale Barca ma manię wiecznego prdl o dzieciach. A właśnie nam brakuje takich piłkarzy
0
Zaraz karny dla Realu spokojnie
0
@Albatros postaw Busiego na skrzydle i decyduj czy też źle będzie jako defensywy. Kur. Te wasze wpisy czasem to patologia jakaś
3
@ranger3120 przecież ja tu czytam że mecz życia. Intensywność, walka, strzały, akcje. 160 lat świetlnych przed Barca. To jednak ziew?
1
No to czas na 1-0 dla Realu. Skoro inni nie chcą to oni strzela
2
@Sinirsey no u nas odwrotnie wszyscy wiedzą że się obsramy. Coś w tym jest
1
@Kidd tu chyba stawiałbym raczej na awarie, bo koleś nic nie hamował. Aż niemożliwe
0
Komentarz usunięty
1
@MOLESTA Na Twitterze gdzieś widziałem screen. Przed polem karnym było