tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG was ta Anka bardziej męczy niż lewego. Niesamowicie dziwne zjawisko
3
@blakkudium że wy się dajecie rok w rok wkręcać w sagi tych samych szmaciakow dziennikarskich.
2
@Foton co ty znowu za aferę kręcisz
0
Barca jak wszystko wygra do końca to będzie mieć 85pkt, rok temu dałoby to majstra i tylko 3 pkt mniej :) Pytanie czy ten sezon tak słaby czy poprzedni u rywali tak słaby
0
@MOLESTA nie kumam, to do pierwszego zespołu dzieciaki chcemy, a w drugiej lidze już nie?
0
@marcin62 no i Izrael tego nie rozumie. Pepki świata, kłaniać się przed nimi. Antysemici
0
@maroon spoko szejker zrobi tak że postawia, albo inny klub wypożyczenie albo rezerwy. Daje 1% szans
0
@DonCarletto tak, skoro z Bm sobie poradzili który jest w półfinale lm, to czemu ma nie być oczekiwań co do występów w Europie?
0
@Faro ważne jak to Marquez powiedział, że dna zachowane. Nie ma nic ważniejszego, nawet porażki, najważniejsze grać zawsze to samo w innym świecie
0
@Amidamaru spokojnie temat Neya wróci :) po prostu kajeciku sportu i MD jest wpisane ze dopiero później.
1
@DonCarletto ale ja nie neguje tego co zrobił, bo to kosmos, tym bardziej że świetnie ich się ogląda. Ale weryfikacja przychodzi gdy oczekiwania rosną, a będą rosły
0
@FcPortoFan1999 proste. Pkt klubow ekstraklasy od 3-7
1
@TR3YWAY Dajmy mu chwilę, po jednym sezonie ocenianie, wiem że to lubicie, ale nie jednego to wyjaśniało później.
1
Czyli w najlepszym okienku telewizyjnym w Hiszpanii. Meczem kolejki jest Betis - Almeria :) Co Laporta słaby jest w tym Madrycie że teraz mecze dają w poniedziałki, traci na tym sam klub, bo wiadomo że na mecze chodzą też turyści, do tego poniedziałek, dzień pracy Hiszpanow. Masakra
0
@FcPortoFan1999 w Krakowie tez. Wisła obecnie po za nawet barażami do Ekstraklasy :D
0
Ale patologia :)
0
Haha, ten Lech niezła komedie daje :DDDD Dawno się tak nie bawiłem, @FcPortoFan1999 cofam krytyke ekstraklasy. To może być dobrze spędzone 1,5h
0
No Marciniak jak z Baru nie korzystał tak juz 2 :D
0
@Stinger_ spoko, będzie odwrotnie
0
Hm, jem sobie czekoladę białą z Lidelka, High Protein - 30g Białka. Nawet dobra, czytam sobie z tyłu skład, makro itd.
A tu napis. " Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. " No po czekoladzie się nie spodziewałem.
2
@Pawlak1992 dochodzą kontuzje itd. Mega głupota
1
@tristan87 swoje zarobiła z dużą górka, gwarantuje. Akurat PiS sowicie płacił swoim.
0
@Kozinho. No tak, on winien po 4 miesiącach :) to jak ludzie są głupi to aż zabawne.
2
@Joe_Barbaro wszystko jest bardzo wybitnie dobrze, z lekkim niedociągnięciem. Na trytytki Lapcio zaraz zmontuje
6
@TR3YWAY jeszcze dali mu pensje emerytalna na koniec kontraktu, no szok, on nie chce odejść :) Alemany TOP
6
@Arden mam to samo z młodym. Dobrze ze chociaż rower lubi, basen itd. Bo bez tego to chata lepsza.
4
@pluszek no no oczywiście kompletnie wpływu na to nie ma np. Brak innych alternatyw. Tylko wungiel i koks. Jeb. Unia, zabroniła budować atomówki
0
O, a co tym razem, za zimno, albo pewnie jak Xavi, był lepszy ale.....
0
@Criss18Barca ja bym Yamala dał na środek obrony. Jak można w ogóle proponować by piłkarz stworzony do skrzydła wkręcać do środka.
1
@MesQueUnClub96 z serwowaniem to akurat u niego zawsze wybitnie, bardzo dobrze lub dobrze. Bardziej forhent.