tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Lapcio ładnie zapłacił za te wszystkie bzdury o Xavim w sporcie i MD. Żenujące
1
@xvcWinterSoldier to tylko pokazuje że widownia rośnie. Niebywałe. W sumie wczoraj widziałem tu info ze jakas Bambi i Inna Julka najczęściej słuchane na Spotify. To znak że jestem stary :(
0
@Destroyer_of_Worlds przecież Ziobro wyjechał. Reszta to słupy i durnie. Kraść trzeba umieć. Obajtek w białych rękawiczkach to zrobił. Każdy wie że zajumal kosmiczne pieniądze, ale pół złotówki mu nie udowodnią
1
@Safrani w końcu i mnie przekonali do budowania. Może będzie jakaś dotacja do samolotów to sobie jeden kupię.
1
@maroon nie wiem czy ktokolwiek do nich pasuje :)
7
Kradł ale nie przeklinał. Napisałbym że ma społeczeństwo za durni, ale niestety społeczeństwo to durnie. Skala złodziejstwa przewyższa wszystkie rządy razem wzięte od czasu pozbycia się komuchow. Ale ludzie i tak piszą że po też kradlo.
2
Brać wszystko co mu obiecano. Zarząd wiecznie zamieszany w korupcje, dlaczego Xavi ma rezygnować.
10
@blakkudium coś czuję że koleś jednego sezonu.
0
@Bobo25 poprostu czas na inwestora i kontrole Zarzadu, a nie wolna amertykanka i dziady z socios co nie wiedza co sie dzieje.
0
@tristan87 płot za 1,5mld nie zatrzymał. Dziwne
1
@Uukasz_93 zakład że nic się nie wydarzy.?
5
@dominox1998 najczęściej klimatyzacja. W szczególności w aucie
0
@TR3YWAY Co mówi?
0
@Destroyer_of_Worlds Przecież od Laporty wszyscy odchodzą. To juz powinno dać do myślenia. Nigdy Laporcie nie wybacze nie tyle, że nie przedłużył Leo, bo tu ciężko ocenic, ale że tego samego dnia Pereza zaprosił na obiadek jak gdyby nigdy nic nie było. Żenujace, przynajmniej dla mnie
2
@Kgorecki2500 W tej to naturalnie łatwo nie będzie. Jedni bardziej konserwatywni, a KO centro-lewicowe. Ale to dobrze, ważne ze jedna strona nie rządzi.
2
Ale oni sie kochali w tej poprzedniej władzy. Jak to sie 8 lat utrzymało to chyba nobla powinni dostać.
0
@PatrykBarca ale dostanie info, że w mediach ma pięknie śpiewać.
0
@jakub1906 nie powstanie.
1
@maroon że to nie prawda. To że sędzia i Var źle ocenili sytuację nie znaczy że część tych meczy Real by nie wygrał.
2
Antysemici strzelali do Izraelczyków
2
O ho. No to sie rozkreci
2
@aleksandrowielki Ch.. tam, płot lepszy i ganianie ludzi po lasach.
3
@Gaz Pedri chory dwa lata i ty piszesz, że on walki nie pokazuje :) A jak ma pokazać jak jest po L4? Nie nakrecam sie ale nie wiem czy głupszy komentarz dziś przeczytam
1
@Zoker tak się kończy ocenianie piłkarza po 1 sezonie.
0
@tristan87 bez tej rozmowy Arka i tak by przegrała. Oba zespoły są kompletnie w innym miejscu z Form obecnie. Katowice zasłużenie w ekstraklasie
0
@kanver_ za to Katowice na 1-0.
0
@FcPortoFan1999 oddychają rękawami. To nie frajerstwo poprostu zabrakło formy fizycznej. No ale mecz trwa, walczą i tu szacunek.
0
@FcPortoFan1999 na razie fart. Ale skończy się jak pisałem przed Podbeskidziem. Strata tam pkt zabrała moim zdaniem bezpośredni awans
2
@norbi77 w punkt komentarz
1
@NeroTFP1 a taki piękny nowoczesny Byl