La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Oglądając czasem Łunina gdy Curtois miał kontuzje miałem spore podejrzenia co do tego że jest bardzo słabym bramkarzem ale nie oglądałem meczów Realu regularnie więc uznałem że to pojedyncze błędy były.

Dzisiaj patrząc znowu na te same błędy, na te same beznadziejne wyjścia do dośrodkowań, beznadziejne ustawianie się w sytuacjach boiskowych i ogólnie kompletny brak pewności tego zawodnika moge już definitywnie powiedzieć że jest słabiakiem.
Tak jak i nasz Peña po dobrym początku, po kilku fajnych interwencjach ostatecznie okazał się słaby.

Są turbobramkarze którzy na początku kariery robią babol za babolem jak Ter Stegen, są też turbobramkarze którzy jakiegoś babola robią praktycznie do końca kariery jak Szczęsny ale cechuje ich to że te babole są zwykle kroplą w morzu pewności i interwencji ratujących mecz.

2

@don'T.R.I.P.e a jakoś w Realu bronił bardzo dobrze. Dziwne to wszystko

0

@tbas Myśle że mniej on dobrze bronił a bardziej defensywa Realu była w miare solidna.
Jeśli chodzi o refleks to Łunin ma bardzo dobry jak zresztą każdy bramkarz więc gdy jest jakiś strzał sytuacyjny czy coś takiego gdzie obrona zaspała to potrafi popisać się mega interwencją tak jak u nas Peña kilkukrotnie się popisywał.
Ale gdy trzeba już robić solidną, nudną robote bramkarską w stylu wyjdź do dośrodkowania z rzutu rożnego i złap bez problemów, obroń proste strzały bez niepewności, rozgrywaj z obrońcami bez elektryki to już wychodzą braki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?