tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden To bardzo cieszy. Bo to co sie wyprawiało z kontuzjami u nazych w ostatnich latach to patologia
0
@Foro seria obecność, zakonnica, annabelle
0
@okiemtypera_lucaxx95 czyli na kursie 1.5 trafność 58%. No to milionerem nie będziesz
0
@okiemtypera_lucaxx95 jaka średnia kursów.
1
Więcej niż klub. Przy Laporcie to hasło nie istnieje
0
@mekston jest mi z tego powodu bardzo nie przykro
1
@MesQueUnClub96 nie będzie Turas sobie tak stał.
0
@arasz1819 ale ty go nie lubisz :)
0
A wystarczyło losowanie zrobić po fazie grupowej. Do wygranych do losować 3 miejsca itd. To Kur. Kalkulację i cała kolejka nudna jak flaki z olejem
0
@Emhyr ona jest niezniszczalna.
0
@Szklaner wezma drugi etat nie bój sie.
1
@Rhaan Bo klubem zarzadzaja Socios. Inwestor który miałby głos nie pozwoliłby na te wały Laporty.
0
@catalanian09 nie ogłasza Nike do 30.06
0
@Stinger_ sa bo mowia o tym jego statystyki. To nie jazda figurowa na lodzie ze styl ważny
0
Czyli kolejne wały
1
Tusk o CPK Live. Ale tu bedzie dzis polityki po tej konferencji :) Bez wzgledu co powie.
0
@ShawnC tak wybitnie grał że ławka poprzedni sezon, a teraz Arabia. Rozwinął go czy gra jak grał? Kovacic wchodzi z ławki i gra słabo. Zero rozwoju.
0
@paweldunajecfcb Ta bo on z wszystkich potwory robi. Ostatnie transfery Gomez? Nunes, Kovacic,Philips, Laporte. Jest masa pilkarzy co murawy nie wacha albo nie powąchała.
8
Pepcio dobry chłop
0
@FcPortoFan1999 Anglia wyglada jak zawsze. Mocno skacowana. Na zgrupowania Anglia powinna wynajmować ochrone i 1-ki dla pilkarzy. Ich nie wolno z hotelu wypuszczac bo zawsze afery pozniej z chlaniem i prostytutkami
0
@Zoker Francja - Polska lepszy nie był.
0
@FcPortoFan1999 Graja strasznie nudno, Anglia v2
2
@FcPortoFan1999 Że Holandie to troche sie spodziewałem bo przy Koemanie to Holandia słabiutka. Francja troche zaskoczenie, ale jednak Francja z nimi wygrała z nami tak na prawde 1 miejsce przegrali
0
@FcPortoFan1999 nie zaskoczyła, przed mistrzostwami sporo osób ja wskazywało jako czarnego konia. Sa bardzo mocni w szczególnosci fizycznie i bardzo dobrze taktycznie poukładani. Na prawde moga wiele zdziałać.
0
@FcPortoFan1999 A dlaczego nie? Zidane umie sobie z gwiazdorami radzić.
0
@mekston Czyli Portugalia gra juz dalej. Ci co farta maja
0
@mariosss20 nie wiem czy jego. Nie wiem czy 8 to za mało, za dużo.
0
@against_modern_football A ze szkółki wyszły 100tki dzieciaków. Gdzie te talenty, gdzie ich forma.
0
@mariosss20 Aha, ale wiesz ze to techniczny liczy ile minut?
2
@Stinger_ Dostał 2 powtórki w meczu La Ligi i wczoraj. Mozesz dyskutować na faktach, a nie swoim wyobrażeniu? Wczortaj bramkarz wyszedł poł metra przed linie, dlaczego nie miał by byc powtórzony karny?